Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Ja mam do sprzedania. Używałam go 3 razy. I mogę zaproponować dobrą cenę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carola85 ile chcesz za ten sprzet bo jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowana carola85 podaje swojego emaila dakira @wp.pl napisz mi ile chcesz za ten sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje emaila dakira@wp.pl carola napisz mi ile chcesz za ten sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje emaila dakira@wp.pl carola napisz mi ile chcesz za ten sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weros77
WITAM.Dziewczyny ja tez mam do sprzedania Leg Magic-oryginalny z płyta cd,zakupiony w TV markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastus23
cześć poczytałam kilka stron komentarzy, bo chciałam zobaczyć jak na Was zadziałał LEG Magic :) Mieszkam w USA więc bez probemu dostałam go w sklepie za $80 czyli jakieś 250zł łącznie z płytą, kompletem diet od 1200 do 2000 kcal oraz z książką, w której pokazane są te same ćwiczenia co na DVD :) W 1 dzień ćwiczyłam kilka razy po 1 minucie a dzisiaj też chyba 5 razy po minucie. Wieczorem mam zamiar zrobić cały trening z DVD zobacze jak mi pójdzie :) Czuje najbardziej wewnętrzną stronę ud- wydaje mi się, że nie będzie tak prosto i lekko ale zobaczymy :) 2 dni przed zakupem LM poćwiczyłam kilka ćwiczeń bez żadnych urządzeń, krzesełka wymachy i takie tam na nogi to na drugi dzień nie mogłam chodzić. Od dzisiaj ostro zabieram się do pracy. Od tyg nie jem smażonego i słodyczy a jadłam codziennie ich bardzo dużo a do tego codziennie MC Donald.... dlatego dla mnie opanowanie sie od tego będzie najgorsze. Nie jestem gruba ani chuda waga w normie mam po prostu zbyt grube uda i dość pojawił mi się cellulit ale to pewnie od MC Donalda :) Do czerwca chce cokolwiek zdziałać, żeby móc pokazać się na plaży bo masakra z tym cellulitem. Czy ktoś może powiedzieć czy na cellulit to pomaga? Aha jeśli mogę cos doradzić jeśli macie zakwasy albo nie dajecie rady kupcie sobie glutaminę (brałam codziennie po ćwiczeniach jak chodziłam na siłownie i nigdy nic nie czułam) teraz tz będę brała aby móc więcej ćwiczyć. Pozdrawiam i dołączam do grona zmagających się z nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie o oryginalność produktu. Wiele osób wypowiadało sie uwaga na podróbki, nie kupujcie podróbek itd. Tutaj daje link do LM takiego jak ja kupilam od FitnessQuest w sklepie nie przez internet i nie z tv. Nie wiem skad mam wiedziec czy to oryginalny LM czy podróbka ? Może to glupie pytanie ale czy podróbki nazywaja sie inaczej czy tak samo a różnią jakąś głupotką? Tutaj daje link do takiego jak ja kupila na promocji z 129 na 80$. Prosze o odpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ćwiczyłam z DVD. Wydawało się prostsze niż jest w rzeczywistości. Zrobiłam 3 pierwsze ćwiczenia na leg magic po 60 sekund i te ćwiczenia pomiedzy też po 60 sekund czyli tak jak pokazane na plycie. Wiecej nie moglam zrobilam chwilke przerwy rozluzlilam nogi i reszte zrobilam juz tylko wsyztsko po 30 sekund. Dzisiaj bardzo boli mnie wewnetrzna strona ud tak wysoko i od wewnątrz przy kolanach czuje że dalam sobie niezly wycisk dzisiaj tylko 2 minutki i mam dosyć. ps. wieczorkiem robiłam jeszcze ćwiczenia fitness z jakimś Paul'em z youtube :) A jak idzie pozostałym? Ćwiczy ktoś jeszcze na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
Hej Dzastus23 :) Ja ćwiczę ale niestety nie regularnie więc o efektach nie mogę za wiele powiedzieć :( Jeżdżę też na rowerze i robię brzuszki więc jakiekolwiek zmiany ciężko przypisać tylko LM ale ćwiczę i może spektakularnych zmian nie mam ale przynajmniej dobrze się czuję ztym że ćwicze i robię coś ze sobą zamiast ciągłego siedzenia na tv czy kompie :) Ćwicz regularnie a efekty napewno będą. Pozdrawiam słonecznie :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie niedziele już opuściłam weszlam tylko 2 razy po 1 minucie. Po sobocie tak mnie bola nogi i tyłek też, że poprostu w niedzielę już nie dałam rady zobacze co da się zrobić, ale cciałabym właśnie ćwiczyć regularnie. Do tego robię aerobic z you tube i kilka prostych ćwiczeń na nogi zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameli
Witajcie! Przeczytałam prawie wszystkie wpisy i bardzo mnie zachęciły do kupna , ale mam pytanko - Czy jak ktoś mam problemy z żylakami to może na tym ćwiczyć? .Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś mam takie problemy i czy ćwiczy na tym urządzeni . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ameli ja dopiero zaczynam i niestety nie mogę Ci pomóc..... ja nie mam problemu z żylakami ale z pękającymi naczynkami pojawiają mi się z przodu ud. Zobacze z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia24...... nie działa czy co? ćwiczyłaś na nim i sie zawiodłaś? jaki jest powód? ps. żrobiłam wczoraj ćwiczonka z DVD ale jak dla początkujących wszytsko po 30 sekund a nie po 60 :) czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastus23 to urządzenie nie jest dla mnie, bolą mnie póżniej kolana, a po drugie wydaje mi się ze po tym jeszcze bardziej rozrosłyby mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam ptanko :) bo za mierzam kupic LM ale bez plytki :) i chcialam zapytac czy plytka jest koniecznie potrzebna ? czy sama sobie moge wymyslac cwiczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam ptanko :) bo za mierzam kupic LM ale bez plytki :) i chcialam zapytac czy plytka jest koniecznie potrzebna ? czy sama sobie moge wymyslac cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez plytki jasne ze nie problem mozesz sama robic cwiczenia bo sa one zwykle bardzo zwykle :) ps. Czy w Polsce zakup leg magica bez plytki czy tam bez instrukcji diet itd jest drozszy niz ten z tym wszystkim? wogole mozna kupic bez tego? ps. czy do kazdego leg magica dodaja licznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-pietrzak
Cześć mam do sprzedania Leg Magic trzy dniowy, dodatkowo dołączam dres sauna który mi przysłali. W razie czego proszę o pytania w-pietrzak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doora_s
hej, bardzo mnie zachęciły do kupna LM Wasze wypowiedi. Mam tylko jedno pytanie - nie mogę ćwiczyć na rowerku i innych orbitrekach, bo niedawo złamałam nogę w kolanie i mam problem z jej zginaniem (prawie wcale się nie zgina). Na LM ćwiczy się na prostych nogach ;) A ja muszę wzmocnić mięśnie uda i podudzia, bo są już w zaniku. Czy mogę to robić na LM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doory
na bank LM nie jest sprzętem który nadaje się do rehabilitacji po takiej ciężkiej kontuzji....do tego bardziej nadaje się rowerek stacjonarny, zresztą o tym powinien decydować rehabilitant sama mam problemy z kolanami (chndromalacja) kupiłam LM w zeszłym roku i w sumie ćwiczyłam na nim dosłownie kilka razy, niestety bardzo obciąża kolana, powoduje ból i boję się na nim ćwiczyć Tobie tym bardziej odradzam jeśli nie chcesz sobie bardziej uszkodzić stawów kolanowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
co tu tak cichutko? czyżby nikt nie ćwiczyl?? ja miałam 2 m-czny zastój i mój Leg magic się kurzył w kącie, ale od poniedziałku znowu ćwiczę, bo wakacje tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki1
Hej, ale ucichło... Kupiłam leg magic czytając Wasze posty w zeszłym roku, ale jakoś nie miałam siły i motywacji by zacząć ćwiczyć. Dziś zaczęłam ćwiczyć z tą babeczką z płyty, robiłam kilka powtórzeń, ale nie skończyłam, bo głośno dosyć, a późno było. Dodałam więc trochę brzuszków, rowerek w powietrzu i nożyce. Mam nadzieję, że zmobilizuję się do ćwiczeń, bo sporo mi przybyło w cm przez rok, a w sierpniu mam zamiar ładnie wyglądać na plaży. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotkaa
elo ;) ja zakupiłam LM na allegro i jak narazie jest wszystko ok . troszke hałasuje ale to chyba jak kazdy?:] dopiero zaczelam cwiczyc:] moj trening wyglada tak : cwicze z babka z plyty poza tym po 200 ruchow 5 razy dziennie oraz twister 3x po 15min , postanowilam nie jesc slodyczy i jak narzie nie jem juz 2tyg :) znaczy mam chwile slabosci i raz na jakis jczas zjem loda co jest moja zguba ;/ mam nadzieje ze po miesiacu takich cwiczen i ograniczeniu posilkow bede szczuplejsza:) chcialabym schudnac 5kg:) to na poczatek moj cel:) mam 19 lat, 170cm wzrostu oraz waze 67kg:( chcialabym tez zrzucić te oponki:(( sa paskudne:( i chyba kupie sobie hula hop (czytalam ze po obciazeniu hula hop np groszkiem(poprzez wsypanie do środka) daje duze rezultaty :) ) sa tez na allegro specjalne hula hop do cwiczen okolo 50zl , to nie jest bardzo duzo ale mi juz szkoda wydawac pieniedzy na to:( w dodatku dopiero skonczylam szkole i szukam pracy:) mysle ze sie uda znaczy mam nadzieje:) musze cie ostro zmobilizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×