Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość mejgda
masa wafelkowa- akutalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam leg magic
razem z płytą z ćwiczeniami i instrukcją oryginalne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-si1
witam czy ktos ma osobno plyte do cwiczen na leg magic,i dlaczego pisza ze sprzet jest cichy jak faktycznie trzaska sie rowno i obudzilam ostatnio meza jakk cwiczylam na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-si1
Jezeli ktos bedzie mial to jestem zainteresowana kupnem ile powinno sie robic seri cwiczen dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam leg magic
razem z płytą z ćwiczeniami i instrukcją oryginalne opakowanie kasia, zapodaj jakiś kontakt, uzgodnimy cenę, skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że może to być skuteczne na uda i ich wyszczuplenie, może nawet brzuch (?) ale ja wiem, że mnie takie ćwiczenia bardzo szybko by znudziły, już wolę chodzić na różne zajęcia i rozwijac różne partie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzeb whistney houston
zobaczcie kto sie pojawil i akcję fanów, musicie wejsc na http://www.flesik.pl/ bo cos link nie dochodzi do celu Ale warto! jest też filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECIA161719
SIEMANKO WSZYSTKIM! DACIE MI 100% PEWNOŚĆ ŻE TA MASZYNKA WYSZCZUPLI MI UDKA??? CZJĘ SIĘ JĄ KUPIĆ ALE JEDNAK MAM OBAWY:( PROSZĘ O POMOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiachasia
hej, rowniez chcialabym zrzucic troszke z uud glownie wewnetrznej czesci i z brzuszka, poleciacie leg magic? a moze lepiej leg trener? Bardzo prosze o odpowiedz, nie chcialabym wyrzucic kasy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddison
Zakupiłam sprzęt kilka lat temu, ale dopiero niedawno wyciągnęłam go ze strychu i zaczęłam używać. Jestem szczupłą, wysoką osobą i nie chodzi mi tyle o to by zrzucić n kilogramów, ale poprawić wygląd swojego ciała. Ćwiczę z płytką DVD jakieś 4 razy w tygodniu, na początku było ciężko, ale teraz idzie mi już nieco lepiej (nadal nie robię pompek). Jeśli chodzi o efekty to już się jakieś pojawiają, może nie zadziwiające, ale ja jestem zadowolona. Moje uda są już inne niż jakieś 2 tygodnie temu choć różnicę łatwiej wyczuć dotykiem niż zauważyć. Czy warto ćwiczyć? Moim zdaniem tak, ale z płytką Instruktorka daje wycisk, ćwiczenia są przede wszystkim zróżnicowane: ćwiczymy na Leg Magic'u oraz bez niego. Wątpię by podobne efekty można osiągnąć jedynie podczas rozjeżdżania nóg i to pewnie jeszcze ciągle w tym samym tempie (na płytce jest kilka różnych ćwiczeń na sprzęcie i czuje się, że pracują różne partie ud). Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad zakupem, to mogę polecić jeśli jest w stanie zmusić się do regularnego używania, bo bez systematyczności (jak ze wszystkim) o efektach można pomarzyć. Dodam jeszcze tylko, że trening na płytce trwa ok 14 minut, także można się zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pisze tu jeszcze kto bo chciałam dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345Asiek
kupiłam "oryginalny" Leg Magic na allegro. To był błąd- przysłali mi używany towar, który szybko zwróciłam. No ale szukałam dalej. Znalazłam w tv zakupy . Przyszedł dość szybko, ale co najważniejsze był NOWY - jedynie w czasie transportu połamała się płyta, ale dosłali mi po kilku dniach. Ćwiczę na nim od miesiąca przy serialu. Mój facet stwierdził, że pośladki są "w lepszej kondycji", więc uważam, że efekt jest Także polecam ten sprzęt - tylko trzeba regularnie go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam... długo szukałam strony na której mogłabym się pochwalić ...... ćwiczę na tym chyba od 8 dni...początki były opłakane..ledwo wytrzymałam 6 sekund...zakwasy mam do tej pory ale wiecie co? już widzę różnicę zwłaszcza gdy zakładam jeansy które były wrecz idealne, teraz lekko odstają od ciała. pewnie za szybko by mówić o dużych zmianach ale uważam że jest dobrze choć jak ćwiczę to jeszcze bolą uda i pachwiny. ćwiczę razem z filmikiem który jest w necie i idzie mi coraz lepiej. uważam że jeśli się chce to będą efekty...NIE KŁAMIĘ... właśnie skończyłam ćwiczyć. pozdrawiam i trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×