Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochaana
Dzień dobry !! Mam jeszcze pewne wątpliwości co do kupna tego cudeńka mimo, że od kiedy go zobaczyłam zbieram pieniądze :) Chciałam wiedzieć jak długo trzeba ćwiczyć i po ile minut dziennie żeby były widoczne jakieś rezultaty ?? Czy sprzęty wystawione na allegro są orginalne ?? (wystawione przez tzw. Super Sprzedawcę) Czy urządzenie nie rozbuduje jedynie moich mięśni zamiast wyszczuplić nogi?? I czy to naprawdę działa ?? Ludzie ja się przygotowuję do ślubu i muszę być idealna !! :) Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki !! Ps.: Liczę na szybką i klarowną odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelkab
ja kupiłam na allegro za 95 zł, mięśnie bardzo bolą po pierwszym razie, pwnie działa?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia.
ja ćwiczę na leg magic już.... hmmm... nie pamiętam nawet kiedy zaczęłam :D:P ale już troszkę chyba minęło... i szczerze powiedziawszy chyba jakiś dużych efektów nie ma... zresztą trudno mi to powiedzieć bo poza tym ćwiczę na orbitreku już dobre pół roku:D ale ogólnie to moje nogi się zmieniły na lepsze :P ale nie wiem co ma na to większy wpływ orbitrek czy leg magic:D a samego leg magic to mam już doooosyć... niby ćwiczenia na tym nie są ciężkie i dużo czasu na to dziennie nie przeznaczam ale sie cholernie musze zmuszać...... ja nie wiem czemu.... i im dłużej z tego korzystam to tym bardziej mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
czesc dziewczyny Ogladalam niedawno program, w ktorym nasz slawny krytyk mody miejskiej podziwial puszyste panie nazywajac je wlasnie prima baleroniami. Wkurzylo mnie to strasznie bo nie kazdemu udaje sie miec sylwetke barbi. Wiec dolaczam do was: codziennie godzine na rowerze i wlasnie kupilam na allegro ten cudowny leg magic hehehe Nie moge sie doczekac aby moje nogi i brzuch nie przypominaly baleronow Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
Zofio A ten orbitrek to cos podobnego do roweru czy moze dziala na innej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia.
Orbitrek no działa na podobnej zasadzie, bo pedałujesz:D z tym, że nie siedzisz.... i dzięki temu pracuje więcej mięśni... i jeszcz ręce do tego włączasz. tak to mniejwiecej wygląda : http://www.fitness-sport.pl/catalog/images/kh706.jpg ja już na nim cwicze jakies polroku.. staram się codziennie.. i jestem z niego zadowolona :)) polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
Zofio Patrze na tego orbitreka i tez mi sie podoba, ale czy sa po nim jakies spektakularne rezultaty, bo chyba popadam w paranoje zakupu sprzetu do cwiczen, ktory niemal caly rok potem stoi i sie kurzy. coz, szybko sie nudze heheheh macie tez cos takiego?? pozdrawiam was dziewczyny wlasnie czekam na leg magica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
jak robicie te smieszne buzki , tez dolaczylabym je do tekstu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
potrzebuje wsparcia jakiejs silnej grupy ktora by cwiczyla ze mna i dzielila sie potem swoimi rezultatami dziewczyny moze zaczniecie cwiczyc ze mna no i moze jakas diete sobie dolacze zeby byl efekt 30 sierpnia ide na wesele i chcialabym juz jakos wygladac tzn zgubic tu i owdzie pare cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia.
schudłam schudłam... :)) ale rezultaty były by szybciej widoczne gdybym dietke dołączyła.. ale i bez tego jest widać... szczególnie widzę to po nogach.. nie są już takie lejące :D:D:D są szczuplejsze i się wyrzeźbiły bardziej że tak powiem :P :P a jeśli ci będzie bardzo zależało i sobie postanowisz że musisz ćwiczyć... i bedziesz robić to regularnie to ci wkońcu wejdzie w nawyk.. i będzie to dla ciebie czynność która musisz wykonac:D ja sobie czasem odpuszcze ćwiczenia ale potem źle się z tym czuję :P więc u mnie nie ma tego problemu że maszyna stoi i się kurzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
czesc nawet nie zdawalam sobie sprawy jak ciezko sie cwiczy na LM, w ofercie tv wszystkie te panie takie usmiechniete, a ja nie mialam sily . dzisiaj przejrze tez ta plytke i sprobuje z ta plytka pozdrawiam dzieki Zofio za wsparcie mysle o tym orbitreku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia.
nooo.. ja mialam tak samo... wskoczylam na leg magic i normalnie szok ze tak ciezko :D i na drugi dzien straszne zakwasy mialam.. ale teraz juz jest ok i coraz wiecej czasu na tym wytrzymuje... co wy macie na tej plytce??? ja kupilam w mango i zadnej plytki mi nie dali .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hany323
cze wszystkim... Ja ćwiczę na leg magic narazie 2 tygodnie i powiem szczerze że na początku nie kończyłam ćwiczeń z płytki,tak cholernie mnie bolały nogi, ale teraz nie robię z płytki tylko pompek, bo nie chce mieć bicepsów:( A tak poza tym trzeba mieć motywacje , lekką dietkę i kilka minut dziennie i to wystarczy żeby zobaczyć efekty... naprawdę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
na tej płytce jest zestaw cwiczeń na LM ,przysiady brzuszki i pompki z 15 minut to trwa ale na początku daje popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
piszcie o doświadczeniach z leg magic.Gdzie jest babcia Ewa44?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Czesc moje PIĘKNE!!osobiscie uwazam ze dziewczyny ktore maja troszke wiecej cialka i nie sa chudymi patyczakami sa durzo ładniejsze.Ja sama do chudzielców nie naleze...Dlatego aby poprawic swoje ksztalty zamowilam leg magic.Mam tylko jedno petanie czy on pomaga zrzucic sadelko z brzuszka??? a jesli nie bardzo to jakie urzadzenie jest do tego dobre...??Pomózcie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
jesli chodzi o zrzucenie brzuszka to polecam brzuszki co dziennie i naprawde sa efekty --- zwykłe brzuszki 20 potem skosne na kazdy bok po 20 i podnoszenie nóg do góry (leży się na ziemi i podnosi się nogi do kąt 90) to jest pierwsza serie i tak robisz coraz więcej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Dziekuje Ci Aleks 27 ze napisalas jak pozbyć sie brzuszka,gdez jest to dla mnie uporczywy problem..A poza tym to piszcie dziewczynki o efektach na LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Jestem posiadaczką Leg magic od 3 dni. Zgadzam się z przedmówczyniami, że ćwiczenia na nim nie są łatwe. Myślałam, że mam dobrą kondycję (codziennie od miesiąca ćwiczę 2 razy dziennie po godzince), jednak się, myliłam :/ Zakwasów nie mam. ale w jakiś taki dziwny sposób czuję te wewnętrzne mięśnie ud podczas chodzenia :p Ale cieszę się z tego, bo nie miałabym zaufania do urządzenia, po którym nic nie czuć :P Z chęcią przyłączę się do dyskusji i będę meldowała o efektach ;) Jak narazie po miesiącu ćwiczeń ( 8 min buns, 8 min legs) przyrosły mi uda o 1 cm :/ trochę się tym zdołowałam, ale mam nadzieje, że to chwilowe i moja tkanka mięśniowa pożre ten tłuszczyk niedobry :P. Do Aneciol Jak chcesz wykańczające ćwiczenia na brzuszek na youtube poszukaj sobie filmik 2 min ABS, lub 8 min ABS. Daje wycisk. A efekt gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttj
Hej dziewczyny, SPRZEDAM LEG MAGIC!!! Dlaczego? Ano dlatego iż mam uszkodzone stawy kolanowe, a ćwicząc na nim pogorszyłam sprawę. Niestety nie jest to urządzenie dla mnie. Jest jak nowy, nie widać użytkowania, bo dbam o sprzęt. W sumie wszystko co było w komplecie jest, nawet zapasowe części. Polecam dla dziewczyn zdrowych. Ćwiczenia w sumie miłe, choć nie lekkie. Nie schudłam (jestem szczupła), ale uformowałam sylwetkę. Pupa się podniosła, a uda zbiły, są kształtniejsze. Z tego jestem b. zadowolona. Tylko ćwiczenia kończyły się potwornym bólem kolan, niestety. :( W rodzince nikt inny ćwiczyć nie chce, a szkoda mi kasy, choć i tak wezmę połowę tego co zapłaciłam. :) U mnie stoi i kurzy się, a nie mam zbyt dużo miejsca w mieszkanku na jakiekolwiek nieużywane rzeczy. ;) Chętnych zapraszam na nr: 12129317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttj
chann - jeśli przyrosły Tobie uda, tzn., że albo źle rozkładasz ćwiczenia po partiach mięśni, ćwicz całe ciało albo ogranicz spożywanie węglowodanów. To może być przyczyna. :) Pozdrawiam!!! I zapraszam! ^ up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttj
Tamto to nr GG, oczywiście. :D ^ up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. najprawdopodobniej węglowodany przyczyniły się do przyrostu :P Bo bez nich nie potrafię żyć ;) Tzn. nie jem chleba, makaronów, ziemniaków. Ale za to uwielbiam, naleśniczki, pyzy, kluseczki, pierogi z serem.. Mniam.. :) Dla mnie mięcho i wędliny mogłyby nie istnieć. Wystarczy serek wiejski :P Codziennie rano na śniadanko jem serek wiejski i chlebki wasa - uwielbiam to :) A jeśli chodzi o ćwiczenia to też możliwe, że za bardzo obciążam nogi. Bo większość tego co ćwiczę to ćwiczenia na nogi. Ale zawsze przed i po ćwiczeniach rozciągam się od szyi aż po palce u stóp :P Robię 2 min ABS na brzuszek i 20 pompek kobiecych. Więc pewnie trochę ww , trochę ćwiczenia i uwarunkowania genetyczne przyczyniły się do przyrostu. Ale nie załamuję się 1 cm to nie tragedia ;). ćwiczę dalej. Dziś na LM wyjeździłam 5 min, 30 min rowerek z pieskiem i poranna gimnastyka jak co dzień. ;) Dalej dziewczynki chwalcie się co tam u Was ;) Podnoszę temat. Buziaki dla Wszystkich kobietek, które dbają o swoje zdrówko, kondycję i figurkę :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_40
Witam. Przeczytałam od wczoraj wszystko co tu napisaliście. Mam LM od soboty i zaczełam ćwiczenia. Nogi bolą od wew. strony ale to chyba dobrze. Niestety nie mam połytki. Kupiłam LM na alegro i pojęcia nie miałam że jest do tego jeszcze płytka. Mam pytanie czy ćwicząc tylko na LM bez pyty tez będą efekty (chodzi mi o uda i biodra). Dzisiaj zrobiłam juz 2 x po 4 minuty pot lał się strumieniami ale to chyba dobrze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karola_40 ;) Ja tez kupilam LM na allegro i nie mam płytki. Po prostu rozciągam się przed i po ćwiczeniach na LM. Do tego robię ćwiczenia na brzuch i ramiona. Myślę, że ćwiczenia na LM powinny przynieść efekty, ale jedynie wtedy kiedy jesteśmy systematyczne i wytrwałe. I trzeba poćwiczyć z 2, 3 miesiące żeby coś zobaczyć ;) Ale to jakie efekty i kiedy je osiągniesz to indywidualna sprawa każdej z nas. U mnie narazie wystąpił przyrost ud o 1,5 cm i 1 cm w biodrach. A talia o dziwo zmniejszyła się o 1cm, ale z nią nigdy nie miałam problemu ;) Jednak w sumie przybyło mi 2 kg i to mnie trochę podłamało... Ale ćwiczę dalej.. Zmieniam dietę.. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_40
O rany 2, 3 miesiące. Aż tyle myślałam, że może 3, 4 tygodnie i cos będzie zauważalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle sie wyraziłam, chodziło mi o zadawalające efekty ;) ja chce z 5 cm zgubić wiec na pewno tego w miesiąc nie osiągnę ;) Ale dziewczyny z forum mówiły, że po miesiącu już im tak ok. 1,5 cm spadło. Ja mimo przyrostu jestem zadowolona, bo znikł mi celuit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
co do cwiczen z plyty zapraszam na strone19 wypowiedz goshi wlasnie takie sa cwiczenia na plycie a przyrost cm w obwodzie to na początku normalne bo mięśnie są opuchnięte chyba ze za dużo sie cwiczy i wtedy jest przyrost mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×