Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość redka44
dziewczyny, ćwiczę już na LM przez 2 miesiące, ale spasku centymetrów w ogóle nie ma. Oczywiście poprawiła się jędrność ud i brzucha, ale poza tym to nic. Ćwiczę regularnie i nie wiem czym jest to spowodowane, że nie tracę cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brzuch raczej ci nie pomoże,może minimalnie, ja ćwiczę już ok dwó m-cy nogi się poprawiły tyłek też, ale brzuch to chyba tylko dzięki brzuszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxta
paulka28 wyslij mi tez cwiczenia na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Ja już od tygodnie także pocę sie na tym sprzęcie...! Ale muszę przyznać że ciężko mi to idzie ćwiczę te kilka dni ale nie jestem w stanie zrobić całego treningu z płyty!! A na samym LM wycisnę góra 2 minuty!!!! Nogi mnie bolą okropnie!! Teraz troszkę mniej niż na początku..:0 Powiedzcie mi dziewczynki ile razy dziennie wskakujecie na LM? I czy Wasze sprzęty też tak głośno pracują..??!! Myślałam że będę mogła ćwiczyć jak synek zaśnie ale NIE MA SZANS !!!! POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Ja już od tygodnie także pocę sie na tym sprzęcie...! Ale muszę przyznać że ciężko mi to idzie ćwiczę te kilka dni ale nie jestem w stanie zrobić całego treningu z płyty!! A na samym LM wycisnę góra 2 minuty!!!! Nogi mnie bolą okropnie!! Teraz troszkę mniej niż na początku..:0 Powiedzcie mi dziewczynki ile razy dziennie wskakujecie na LM? I czy Wasze sprzęty też tak głośno pracują..??!! Myślałam że będę mogła ćwiczyć jak synek zaśnie ale NIE MA SZANS !!!! POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska5
paulina dzięki za opis tych cwiczen , musze chyba dostac porzadnego kopa abym wkoncu zaczęła cwiczyc regularnie Mam malego doła , urodziłam drugiego dzieciaczka i nie moge wrócic do figury sprzed ciąży , słysżłam ze to nie taka prosta sprawa ale nie wierzyłam Po pierwsze ciązy wyglądąloam super , naprawdę bylam zadowolona a teraz porazka, kupiłam LM kupe czasu temu , do czerwca miałam cwiczyc reguarnie a tutaj co , wielkie NIC Moze od jutra mi się uda , a oczywiscie najgorsze jest to ze w nocy nie da się cwiczy przez ten chałac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też urodziłam dzidziusia ale mój dzidziuś ma już 4 lata. Generalnie moja figura jest ok. ważę 49 kg. tylko ta skóra na brzuchu ale na to chyba nic już nie pomoże , jednak ćwicze cały czas i się nie poddaje dzieki temu wiem,że nie bedzie gorzej, więc głowa do góry( raczej tyłki) i ćwiczcie dalej. Ja włączyłam do ćwiczen hula-hop, jest niezłe tylko narobiłam sobie siniaków na brzuchu i chyba musze na chwile przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem tutaj nowa. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Jestem posiadaczką tego cudu od kilku dni ale nie mam płyty z ćwiczeniami. Czy mogłabym prosić o przesłanie albo o podanie jakiego linku z ćwiczeniami na leg magic. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
Cześc wszystkim,niech ktoś mi powie jak i ile na ty Cwiczyc bo po miesiącu szlag mnie chce trafic bo efektów nie ma nic a nic! Już nie mam siły,chyba się poddam...:-(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz płytkę z ćwiczeniami? Ja zamawiała z allegro za 185 złz przesyłka, to samo bo koleżanka ma z tv marketu i porównałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geananna
Witajcie Kochane, Tez chce nabyc Leg MAgic i przegladam strony allegro, i TV market. Paulinka wspomniala o jeszcze innej, ale co stweirdzic trzeba ze w Tele Market jest najdrozej. Zastanawiam sie jednak czy jak kupie na allegro, bedzie wszystko działalo. Musze cos z soba zrobic, bo juz prawei 3 i pol roku mina od kiedy urodzilam drugiego synka i mam niestety ciagle10 kg wiecej w porowanniu z waga sprzed ciazy jednej i drugiej. Probowalam róznych diet, i chudłam okolo 5 kg, ale ani grama wiecej. Zadnych innych metod nie probowalam, bo ciagle z dziecmi w domu; Leg Magic wydaje mi sie dobra opcja, bo wlasnie w domu mozna cwiczyc. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
ja LM kupiłam na allegro - jestem zadowolona z kurierem wyniosło mnie 170 zł terqaz można kupic jeszcze taniej tylko ważne żeby w opisie było napisane że do LM dołączona jest płyta z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geananna
Dziekuję Aleks za odpowiedz. Moge zapytac, czy produkt przyszedl do Cebie w stanie oryginalnym (chodzi mi o to czy nie byl uzywany)? Nigdy jeszcze na allegro nie kupowalam :) Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
tak LM było nowe nie używane z płytą caly zakup przebiegl sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnusia
Witam dziewczyny!!! jeśli jeszcze ktoś chce kupić leg magic to polecam na allegro. Ja ze bałam sie podróbek sprawdziłam wszystkie parametry tego leb magic z allegro i tego z tv marketu i stwierdzam ze maja taką sama wysokość wymiary i nawet naklejkę :) i naprawde nie przepłacajcie w tv markecie, bo dac 350 a 150 to jest różnica- przynajmniej dla mnie. A do tego zamiast folii polecam pas neoprenowy, "wojosport" go wystawia i naprwde nie przepuszcza powietrza chociaż folia to tańszy odpowiednik tego pasa ja jednak postanowiłam wydać te 30 zł dodatkowo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
ja kupilam na allegro i jest wszystko OK!! zgadzam sie co do tego pasa neoprenowego ale mój pękł dosyc szybko i nic takiego z nim nie robiłam nadarmo wyrzucona kasa a folia się trzyma kupuje taką wieksza rolke za 8zł i starcza na hohohoho i zawsze moge sobie owinąc nogi jeszcze tak wiem ze mozna kupic spodenki neoprenow to kolejny wydatek70zł wiec folia to nie takie złe rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z allegro dostałam nowiutki lm, jednak wyrzuciłam razem z pudełkiem paragon który jednocześnie był gwarancją, napisałam do sprzedającego i za trzy dni przysłał mi nową karte gwarancyjną. (ja trafiłam na sprzedawce który ma sklep), myśle że nie warto przepłacać, kupowałam potem też dla koleżanki i też było ok. poza tym na allegro można kupić z płytą a w tv markecie chyba nie. Co do pasa też polecam, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
Hmmm, dzięki za odpowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
bo wszystkie tak MOCNO CWICZYMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
CzeSc dziewczyny Chciałabym kupic sobie to LM, napiszcie czy to naprawde działa. Czy będąc kobietą po 40-tce dam rade na nim smigac? Muszę coś z tymi "baleronami" zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim1978
Witam serdecznie. Dłuuuugggoooo nie pisałam o swoich wynikach, ale czytałam wszystkie dodawane komentarze na bieżąco. Powiem tak, przez moment byłam zła, że nic te moje "fikanie" nie daje :(, ale teraz widze, że jednak na efekty trzeba poczekać i to w moim przypadku jakies 2 miesiące, jednak nie ćwiczyłam codziennie. Moja seria wyglądała iż ćwiczyłam max. 5 minut np co 2 dzień, a czsami codziennie, bez trzymania i na lekko ugiętych nogach. Efekt jest bardzo zadawalający - pupa super mi się podniosła, jest jędrna, kształtna, a i nózki wysmukliły się, no i cellulitis znacznie zmniejszył się. Myśle iż wiecej nie trzeba pisać, warto dziewczyny, tylko cierpliwości... Fakt iz do tego wszystkiego dziennie rano i wieczorem wsmarowuje krem na cellulitis. Powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseska
cześć prima baleronia, ja też jestem po 40-tce. Mam LM od grudnia 2007 i ćwicze około 3-5 razy w tygodniu. ( Miałam 1,5 miesięczna przerwę niedawno, ale wróciłam do ćwiczeń ) Jakies 2 tygodnie zajeło mi złapanie takiej formy, żeby ćwiczyć bez trzymania sie rączek i bez odpoczynku w trakcie ćwiczeń z płytka. Zawsze ćwicze z płytka. Dodatkowo pare ćwiczeń na brzuch i rozciaganie. Cały trening zajmuje mi około 50 min. Z efektów jestem zadowolona. Co prawda nie mierze cm, bo mi chodziło o ujedrnienie troszke obwisłych posladków i udek. I udało sie. Mieszkam w Kołobrzegu i moge W TYM WIEKU bez kompleksów isc na plaże. DASZ RADE NA PEWNO. TRZYMAM KCIUKI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodra.../
czesc dziewczyny. tak czytam i czytam wasze komentarze i coraz bardziej skladniam sie do kupna LM... z tym ze ja akurat mam problem z biodrami...;/ wszystko jest ok ale te biodra mi wystaja i nie daje rady sie ich pozbyc:( powiedzcie mi, czy LM jest w stanie mi pomoc zeby zrzucic kilka cm w bioderkach?:) albo czy znacie jakies metody walki z nimi?:) dzieki za wszystki odp. jakbyscie cos mialy to piszcie tez na maila. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
A jest ktoś kto widzi efekty cwiczeń tylko na leg magic bez płyty??? Bo ja ni jestem w stanie z nią cwiczyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka58
czemu nie możesz ćwiczyć z płytą? jeżeli jest ci za ciężko to zmniejsz z 1 min na 30 sek. i zwiększaj powoli czas, ja tak zaczynałam a teraz robię caly program 2 razy i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
Czesc dziewczyny Dziekuje esesce za dobre slowa i doping, zdecydowalam sie kupic to urzadzenie i zaczne z wami cwiczyc. Moze i ja w tym roku wystapie nad morzem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulinka
Ja na Leg Magic ćwiczę od 2 tyg. zdecydowałam się na jego kupno z powodu moich ud i łydek. Po tym czasie stwierdzam ze lekko się ujędrniły. Napewno nie schudły diametralnie jak to opowiadają w reklamie. Być może potzreba jeszcze czasu bo 2 tyg to zdecydowanie za malo. W każdym razie podczas ćwiczeń na tym urządzeniu czuje jak pracują moje mięsnie. Więc to chyba dobrze. Chociaż moim zdaniem Leg Magic to za mało żeby pozbyć ię tłuszczyku. I nie obędzie się tu bez zmainy swoich złych nawyków żywieniowych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×