Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość nesiaczek
witam :) ja niestety ale musialam odlozyc LM na tydzien bo mialam angine;/ i ciagle goraczke ale od dzisiaj na nowo zaczne cwiczyc:D:D pozdrawiam i piszcie jak u was, czy chudniecie czy wam przybywa:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peska
dziewczyny zapraszam na ( www.kobieta.moejeforum.net ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_like_me
Kupiłam Leg Magic jakieś 3 tygodnie temu i dopiero po 4 dniach od zakupu byłam w stanie wytrzymać na nim te 60 morderczych sekund:) Teraz, jeżeli chodzi o ćwiczenia z płytki - potrafię już zrobić bez przerwy 10 minut treningu. Ćwiczę codziennie, ale narazie efekty są minimalne - pewnie dlatego, że nie mam nadwagi. Mam pytanie do osób, które ćwiczą już dłużej: czy zauważyłyście poprawę w wyglądzie przedniej części ud? Bo nie ukrywam, że właśnie na tym obszarze zależy mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKA555
Ja zauważyłam i to dość sporą zmiane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga 32
cześc ! Postanowiłam dołączyć do Was. od wczoraj mam leg magic w domu, i musze przyznac że nie źle daje w kość. Najwazniejsze to wytrwać i niezniechęcić się. mam nadzieje że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki! Ja jestem raczej szczupłą osobą ale 6msc temu urodziłam synka i od tej pory moje nogi wyglądają strasznie!! Nie dość, że mam rozstępy to jeszcze okropny cellulit :(Próbowałam najróżniejszych kremów itp ale nic nie pomagało! Odkąd tylko zobaczyłam reklamę LG mam wielka ochotę go kupić!! mam pytanie do użytkowniczek: czy cellulit również zmniejszy się jeżeli będę ćwiczyć? Czy warto kupić to urządzenie? z góry DZIEKUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka28
Cześć dawno mnie nie było, ale byłam troche zabiegana. ćwiczę cały czas i czuje się super, efekty są na pewno robie program z płytki 2 razy i potem jeszcze 8 min brzuszków, jest super. A co do cellulitu, jak już pisałam ja trzymam dietkę więc nie wiem czy to,ze po prostu zniknął to efekt diety czy ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Paulko28! A na czym polega Twoja dietka? Jeżeli mogę zapytać...Bo ja teraz nie mogę sobie pozwolić na zbyt dyrastyczna dietę ponieważ karmie piersią mojego szkraba:) ale muszę sie przyznać, ze nie potrafię sobie odmówić słodyczy..:( jak nie zjem czegoś słodkiego w ciągu dnia to aż mnie \"nosi\"...! dzięki za odpowiedź:) I chyba także zamówię ten sprzęcik jak tylko mąż wróci!! Coś tam zawsze pomoże...w końcu to jakiś ruch prawda?? POzdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim1978
Witam dziewczyny. Do Pauliny28, przesyłam maila byś przesłała mi obiecane ćwiczenia - kim_bk2@o2.pl Ja już mam LG przeszło chyba 2 tyg i powiem dla mnie bardzo fajna rzecz. Nie ćwiczę długo bo w odstepach czasowych np 3 serie po 0 powtórzeń, ale nie mam przykładowych ćwiczeń więc wymyslam różne dziwactwa. Nie wiem czy to sprawka nowego kremu na celluli czy LG, ale znika!!! Mysle, że to dobrze wydane pieniążki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KIM1978: jakiego kremu na cellulit używasz?? z góry DZiękuję ...BUŹKA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim1978
do młodejMAMY Kupiłam sobie z bilendy taki na celullitis i rozstępy, na allegro. Jest duży bo ma 500 ml, używany w gabinetach kosmetycznych i powiem Ci -REWELACJA!! Skóra jest gładka, wyrównana no i rozstępy stają sie mniej widoczne, w połączeniu z LG, na bank w lato moge smigać w krótkich spódniczkach. Powodzenia i pozdrawiam ;) Aha, i zrobiłam sobie taka niby to dietę, nie chce chodzić na solarium bo skóra jest sucha i starzeje się szybciej, więc dziennie wypijam co najmniej litr jakiegos soku z marchewka, jest tak syty, że rano jem tylko śniadanie, ale takie bardzo syte, a potem nie bardzo mam kiedy w ciągu dnia to popijam sok i ...schudłam w ciągu 3 tygodni już 3 kg!!! Nie wiem na ile to jest zdrowe, ale uważam że lepsze to bo przecież jakieś witaminy i kalorie dostarczam. No i to by było na tyle taki mój eksperymeny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim1978
Do WANGRAFY Ja mam dokładnie ten z tego linku, tz dałam 159 zł. Chodzi dobrze, prosty w rozłożeniu jak i złożeniu, jedyny minus - chodzi głośno, ale jak ćwiczysz np przy muzyce to da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilecka
Do kim1978: A mogłabyś podać link tego kremu na cellulitis bo szukałam i nie mogę znaleźć... z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
witam!!!! LM mam dopiero 3 dni i rzeczywiście daje nieźle w kość ale mam pytanie czy mogły byście podać swoje rezultaty w cm ile mniej tych cm i w jakim czasie np po miesiącu bo jestem bardzo ciekawa z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
A ja cwicze 4 tydzień i ZERO, nic, ani cm nie ubyło. Oblatałam wczoraj wszystkie sklepy bo chciałam sobie kupic spodnie ale oczywiście nie ma dla mnie rozmiaru... Boże jakie o upokarzające gdy w największy rozmiar się nie mieścisz... Tragedia.... Cwicze po parenaście minut dziennie tylko nie robie tych cwiczeń z płyty, myślicie że to jest przyczyna??? Help:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci za odpowiedź Kim1973 :D Zamówię ten krem!! już tylu ich próbowałam że nie zaszkodzi jeszcze jeden ;) a co do Leg mastera to jeżeli tylko uda mi sie przekonać męża to zamówię!! Przeczytałam całe forum i jestem coraz bardziej przekonana, że to może mi pomóc!!! Jeżeli jeszcze mogę to tylko chciałabym prosić CIĘ Kim1973 o link na ten krem!! Sorki ,że tak zawracam Ci głowę i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE :):):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: KIM1978 ... Zrobiłam błąd w Twoim Nicku!! Jeżeli to rok Twoich urodzin to PRZEPRASZAM że dodałam Ci lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynia100669
Witam wszystkie ćwiczące Dziewczyny! Po malej przerwie dołączyłam znowu do Was! Fajnie , że piszecie o swoich problemach bo ja się trochę załamałam po 3 tygodniach ćwiczeń waga ani drgnie! Przyznam się, że ostatnio nie ćwiczyłam z kaseta tylko na samym LM! Ale od poniedziałku biorę sie solidnie za siebie muszę zrzucić 5 kilo ! Dieta plus ćwiczenia z kasty zobaczymy jakie będą efekty! Pozdrawiam Was Wszystkie i do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim1978
Witam do młodejMAMY podaję link do tego kremu http://allegro.pl/item351556910_krem_intensywnie_redukujacy_cellulit_i_rozstepy.html. Do dziewczyn które sie martwią, że nie mają żadnych efektów, nie do końca tak jest, bo przeciez budujecie miesień, a on waży, więc gdy waga nie drgnie, albo co gorsza pokaże więcej, jak moja bo czasami to mam i 3 kg więcej, to nie powód do zmartwień, czasami to nawet trwa miesiąc nim będziecie zadowolone z efektó, bo przecież i tak w pierwszej kolejności najpierw schodzi woda z organizmu,a dopiero potem tłuszczyk. Ja kiedyś robiłam sobie dietę, dla mnie była katorgą, ale najbardziej skuteczna, to ta 13-dniowa, moja księgowa zrzuciła 8 kg, mi udało się tylko 4 bo nie miałam już z czego ;/ Powodzenia i nie poddawajcie się. Swoją drogą, my kobiety to mamy przekichane z tą dbałością o siebie, a co najgorsze - wiecznie jesteśmy niezadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka 28
Sorki znowu mnie nie było, ćwiczenia wyślę dzisiaj góra jutro nie ma sprawy. A co do diety to nie jem słodyczy i w zasadzie bez węglowodanów dieta nazywa się south beach tylko ja od razu weszłam w drugą fazę. Dziewczyny weźcie pod uwagę to, że waga stoi w miejscu bo wasz tłuszczyk zamienia się na mięśnie, więc zamiast się ważyć proponuje się mierzyć. Ja mam naprawdę super efekty, ćwiczę z płytką i nic nie kombinuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaMAMA
Dziewczyny a jak myślicie..?? jeżeli zamówię LM w tym tygodniu to kiedy przyjdzie?? Bo 23 czerwca idziemy z mężem na wesele jego brata...Chciałabym na tę imprezkę ubrać sukienkę przed kolanka...i tak sie zastanawiam czy do tego czasu (przypuśćmy,że ćwiczę od początku czerwca...) moje nogi będą już chociaż trochę ładniejsze...??? bo jak na razie to wstydziłabym sie ubrać jakąś krótszą sukienkę...:(:( to takie przykre, że ma sie 20 lat i wstyd spodenki czy spódniczkę założyć a co dopiero pójść na basen..!! :(:( LM to chyba mój jedyny ratunek....!!! Ja naprawdę nie przesadzam...moje nogi wyglądają KOSZMARNIE :( mOZE NIE SA GRUBE ALE CAłE W ROZSTEPACH I CELLULICIE!! już wolałabym mieć GRUBSZE ALE GłADKIE!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira1234
mam pytanie czy mogły byście podać swoje rezultaty w cm ile mniej tych cm bo jestem bardzo ciekawa mam LM za krótko żeby było widac jakieś rezultaty z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaazi
Cześć Wszystkim.Tak sobie czytam jak ładnie chudniecie i zazdroszczę Wam jak diabli. Mam LM od miesiąca i od miesiąca z jedną 4 dniową przerwą codziennie sumiennierobię płytkę i wiecie co? UDA MAM GRUBSZE NIŻ PRZED ĆWICZENIAMI :-( Kurcze, kurcze, kurcze!!! Efekty są i owszem: pupencja mi się troszkę podniosła, uda zrobiły się twardsze i już nie trzęsą się jak galaretka a i brzuch zrobił się jakiś taki twardszy więc LM na pewno działa i warto się pomęczyć, tylko te cholerne grubachne udziska :-( Waga też stoi w miejscu ale tym się specjalnie nie przejmuje. Sama nie wiem co robić dalej :-( Czytałam, że któraś z Was też tak miała i sprzedała LM, ale ja nie chcę sie go pozbywac tylko zrzucić z ud trochę mięsiska. Robię dokładnie całą płytkę ale może to za mało? Może powinnam robić wiecej? Dziewczyny może któras też tak miała co? I zaczęło jej ubywac dopiero po miesiącu. Pocieszcie mnie, że tak jest bo za mnie jakiś dziwolog chyba jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
grubaazi- a jaka była twoja kondycja przed LM? jest możliwe ze miałaś mocne nogi czy raczej słabizna. U mnie było tak jak piszesz, zaczęło ubywać mniej więcej po miesiącu. Ale ja miałam i nadal mam coś tłuszczyku na noga natomiast jeśli ty masz mięśnie to poważnie zastanowiłabym sie nad LM. Prawda jest taka ze na nim wykonujesz typowo siłowy trening wiec jeśli masz mocne mięśnie to zapewne rozbudujesz je bardziej przy systematycznym trening. jeśli masz tak jak jak "tony" tłuszczu to może porostu musisz poczekać. Wysunęłyśmy kiedyś z dziewczynami teorie na "puchnące" mięśni :D za dużo ćwiczeń, przeczenie i takie tam. Może daj na luz na jakiś czas i ćwicz np co 2 dzień. Ja to sie tak rozleniwiłam teraz ze masakra od ponad 1,5 mies nie ćwiczę nic :( i jakoś nie mogę sie zmobilizować, ale nic zobaczymy lato coraz bliżej a ja dalej nie mam tego co chciałam.Jest lepiej w końcu 3 cm mnie w obwodzie i mniejszy celulit i w ogóle jędrniejsze wszystko ale dalej nie to co chce. Teraz wpadłam w fazę rolek wiec zobaczymy :D pozdrawiam was laski, a tobie grubaazi polecam może rozmowę z jakimś profesjonalnym trenerem. Szkoda sie zamartwiać ;) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
lol miało być przeciążenie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaazi
Dzięki Goshi :-) Chyba masz racje. Trochę tłuszczyku na pewno tak mam, ale reszta to raczej mięśnie, więc zrobię tak jak radzisz czyli będę ćwiczyła co drugi dzionek i poszukam kogoś kto zna się na tym lepiej. A Ty gdybyś była koleżanką podzieliłabyś się tymi 3 centymetrami które Ci ubyły :-) ale tak pewnie sie nie da :-( Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa trzydziestka
Mam LM od listopada ale wstyd przyznac cwiczyłam na nim chyba z 4 dni w sumie nie wiem, zniecheciłam sie bo po cwiczeniach bolą mnie jedynie więzadła przy kroczu....może jakos źle cwiczę ?! może powinnam cwiczyc na prostych nogach zamiast je uginac w kolanach ? gdy po cwiczeniach starałam sie rozciągac wewnętrzną stronę ud czułam ból tych więzadeł i jakby ograniczenie ruchu nie bolą mnie ani mięśnie z przodu ani z tyłu ud a LM miał cwiczyc wszystkie mięśnie nóg i pośladki oraz brzuch więc czegoś tu nie rozumiem po cwiczeniu czuję jedynie ból i przeciążenie więzadeł w kroczu i gdy próbuje je rozciagac mam wrażenie że od tych cwiczen te więzadła są mniej elastyczne niż przedtem i jakby się skracają czy wy macie podobne odczucia ? jakie mięśnie czy partie nóg bolą Was po cwiczeniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karze
cześć Dziewczyny. ja mam leg magic od 6 dni, ćwicze, ale staram się nie przesadzić, mam tylko jeden problem, boli mnie tylko jedno udo, tak jakby tylko jedna część ciała ćwiczyła, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, może Wy macie na to jakąś radę?!? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa trzydziestka
Moja teoria jest taka że masz którąś nogę słabszą i właśnie ta jest bardziej obciążóna przy cwiczeniu, albo dociągasz nogi niesymetrycznie hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×