Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Karola_40
aleks_27 dzięki ja narazie dochodze do 5 min kilka razy dziennie ale teraz będe też na przemian robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Nasunęlo mi sie jeszcze jedno pytanie co to znaczy "za dużo ćwiczyć" jak mam uznać kiedy jest za dużo a kiedy dość. Czy ktoś mi może to wyjaśnić bo pojęcia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Sluchajcie jestem pod wrazeniem tego urzadzenia,takie niepozorne a tyle wycisku daje.Widze juz roznice po moich wewnetrznych partiach ud sa durzo smuklejsze...tylko ze ja cwicze codziennie po 30 min z przerwami na abs.Musze pozbyc sie oponki dlatego tak charuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciol, a ile czasu już ćwiczysz na LM? Występował u Ciebie też przyrost ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Aneciol a ile juz ćwiczysz na tym cudzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Dziewczyny na LM cwicze juz trzy miesiace...na poczatku bylo to pokraczne bo nogi zeslizgiwaly mi sie z pedalow,ale po jakims czasie dalam rade i teraz cwicze 30 min dziennie,oczywiscie nie od razu wskakuje 15 razy po 2 min.Robie tez abs na brzuch i efekty widac..co do przyrostu to byl i to dwa cm w udach i 1,5 w biodrach ale po jakims czasie to zniknelo i na chwile obecna zrzucilam 3 cm w udach i 2 w biodrach.Na poczatku jest taki przyrost bo miesnie sie rozwijaja a tluszczyk spala sie po jakims czasie..Z tego co przeczytalam z jednej z gazet to miesnie durzo szybciej rosna w porownaniu do spalanego tluszczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
A ile wagi Ci ubyło przy tych centymetrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
A jeszcze jedno pytanko co to jest abs bo sorrki ale nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzian
hej, kogo mozecie mi polecic z allegro kto ma oryginalne LEG MAGIC bo nie chce jakiejsc innej firmy np.Master. jaka cena jest tego oryginalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
chann a czy są to jakieś określone ćwiczenia? możesz napisac jakie, byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Odkad mam LM wzielam sie za solidne cwiczenie i od tamtej pory z 72 zeszlo na 58 zaznacze ze zawsze wazylam 55 i to jest moj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Cwicze juz 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Aneciol ale mnie zmotywowałaś. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
To dla mnie duzo ze moglam pomoc.Katowalam sie wieloma dietami odkad pamietam i nie bylo cwiczen,bylam za leniwa,teraz to sie zmienilo,nie chce zadnych diet bo przez nie mam tylko problem z zoladkiem,watroba i przemiana materii..Teraz jem co chce ale cwicze i to dosc intensywnie i wiecie co Dziewczyny mam dopiero 24 lata i trzeba smakowac zycia jest tyle przepysznych rzeczy i nie ograniczam sie...Ciesze sie ze mam ten LM,moze ktos powie ze w 3 miesiace to malo zgubic 14 kg bo na tych nowoczesnych dietach mozna stracic tyle samo w dwa tygodnie ale warto bylo poczekac a przeciez to wcale nie tak dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Teraz zabieram sie za cwiczenia z plytka...Jesli macie jeszcze pytania to nie ma sprawy odpowiem na wszystkie,no i oczywiscie dalej bede pisala o moich efektach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też zmotywowałaś i to bardzo :)) Troszkę się zniechęciłam tym przyrostem, a bardziej tym że waga skoczyła mi o 2 kg :( ważyłam 58 kg, a teraz 60 :(((.. Mój cel to też 55 kg ;), a bardziej 50 cm w udach (teraz po przyroście mam 54 cm :( ).. Mam nadzieję, że LM pomoże.. Tylko boje się, bo ja ogólnie jestem umięśniona i mój organizm ma skłonności do rozwijania właśnie mięśni. A mam takie pytanko: Po jakim czasie przyrost znikł? I oczywiście wielkie gratulacje i respekt dla Ciebie za te 14 kg.. ;) Do Karola_40 : wrzucam linki z filmikami z youtube\'a na ABS : 2 minuty ABS http://pl.youtube.com/watch?v=RMWBLG4syRQ 5 minut ABS http://pl.youtube.com/watch?v=3vFu0_WtNx0 8 minut ABS http://pl.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
chann wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Chann kazdy kto uzywa LM musi przejsc przez to ze jego miesnie rosna..i wiem ze to zniecheca bo mnie tez zniechecilo ale glowa do gory to tylko potrwa okolo miesiac DASZ RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
hejka, dziewczyny!Też mam leg magic i na razie nie widzę efektów. Jestem ogólnie szczupła, mam 45 lat, ważę przy 168 cm -61 kg. Niestey udziska mają aż 56 cm, co wygląda komicznie przy mojej budowie-mała dupka i łydki-34 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Aha, na dodatek, jeżeli zacznynam chudnąć to wszędzie, ale nie wnogach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aneciol za słowa otuchy :* Niestety musiałam zmniejszyć ilość minut na LM, bo coś mnie lewe biodro zaczęło boleć. Pewnie przesadziłam z ćwiczeniami, albo coś źle robiłam. :( Ale ogólnie jestem zadowolona z ćwiczeń na tym urządzonku :D Mimo, że moje uda są większe, ale za to ładniejsze :D Podoba mi się ich kształt i to że prawie już celuit znikł, tzn. przy ściśnięciu skóry co nieco widać, ale bardzo mało :D W przyszłą środę będę się mierzyć i ważyć, więc napiszę jak coś się zmieni ;) Wy dziewczynki też chwalcie się swoimi osiągnięciami to tak bardzo motywuje ;) Fausti, a od jakiego czasu ćwiczysz na LM? Karola, a Ty się odezwij jak tam brzuszki Ci idą? ;) Jutro dołączam do Ciebie, bo coś mój brzuszek się zbuntował, że o nóżki bardziej zaczęłam dbać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Ćwiczę od niedawna od 2 tygodni, no i szczerze mówiąc- nie dokładałam się, miałam jeszcze przerwę (babskie sprawy). za kilka dni wyjeżdżam na urlop, znowu przerwa, ale po urlopie obiecuję podejść rzetelnie od sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAROLA_40
chann brzuszki no nie powiem że łatwo ale czego sie nie robi dla pozbycia sie oponki. Jutro pewnie wszystko bedzie bolało ale cóz kiedys musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
chann ja ćwiczę dopiero kilka dni nawet sie nie oglądam a co dopiero mówić o mierzeniu czy ważeniu obiecałam sobie, że zrobie to po 2 tygodniach więc jeszcze musze powalczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Karola czekamy za 2 tyg na Twoje wyniki w mierzeniu i ważeniu ;) Ja niestety nie mam takiej cierpliwości i ledwo co wytrzymuję tydzień żeby się nie zmierzyć ani zważyć.. ;) Kurcze, a mi biodro coraz bardziej dokucza i dziś nie dałam rady zbytnio na LM poćwiczyć. Po 1 min nie mogłam ustać na lewej nodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Chann a czy moglabys mi powiedziec ile masz w pasie bo moja waga jak narazie jest podobna do Twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Co do twojego biodra chann to ja tez mialam problem ale odpuscilam na dwa dni i potem znowu zaczelam cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Jesli chodzi o ten przyrost to trwalo to jakis miesiac potem jak gdyby nigdy nic wszystko zniklo..i nagly spadek,az nie moglam uwiezyc i codziennie sprawdzalam czy aby nie zechce wrocic...czasami dalej jest ciezko cwiczyc na LM,chodzi mi o motywacje ale jesli wiem ze nie marnuje czasu to dzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie użytkowniczki LM. Dawno tu nie zaglądałam bo byłam na wakacjach i niestety miałam przerwę w ćwiczeniu i diecie no i oczywiście przytyłam ale nie ma co od zeszłej niedzieli znowu ćwiczę, mam nadzieję że szybko zgubię zbędne kilogramy, poczytałam wasze wypowiedzi i dalo mi to kopa. ja ćwiczę 15 min LM, 25 MIN ORBITEREK I 15 MIN BRZUCH, zobaczymy jak szybko będą efekty, a no i do tego dieta. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×