Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nigdy nie pracowałem

Mam 28 lat i nigdy jeszcze nie pracowałem . Chyba się zabiję!

Polecane posty

Gość truskawka23
jezeli znasz sie na kompach to mozesz sie gdzies oglosic, ludzie potrzebuja czasmi kogos do pomocy gdy sie zepsuja lub gdy nie moga sobie z czyms poradzic. ekonomista po studiach, moze chociaz na staz sprobuj sie dostac, urzad pracy placi niewiele ok 460zl ale to juz zawsze cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......KK
Zgadzam się że masz problem ze sobą... a jak widzą to Twoji przyjaciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Na staż jest za stary, niestety. Tylko do 27 roku życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Z tym stażem to faktycznie dobra rada, tym bardziej że wielu pracodawców jak jest zadowolonych ze stazystów to zatrudnia ich potem na stałe. Warto zacząć od czegokolwiek na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......KK
Na staż się nie dostanie ma na znalezienie rok po studiach i do 27lat potem urząd już nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden*
A moze na rente, jako niezdolny do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z budowy.
Ja też nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
Ojciec co jakiś czas mówi, że widział ogłoszenie o przepisywaniu tekstów itp, ale żeby to robić musiałbym mieć działalność gospodarczą i legalne oprogramowanie, a to nie takie proste :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka23
o wlasnie promocje ....K dobrze napisales, tam mozna zarobic, sama to robilam i nie prawda ze tylko dziewczyny potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden*
ja cale lata przepisywalem teksty, rozliczalem PIT-y, dawalem korki, zawsze na czarno i nigdy!!!!!! skarbowy sie tym nie zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......KK
Może złóż CV w masie miejsc-wyślij meilem-jak nie będziesz szukał to nic do Ciebie nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
Jestem zarejestrowany w biurze pracy i codziennie przeglądam oferty w Internecie ale do tej pory nie było żadnych ofert stażu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden*
biurze pracy?? zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
do takijeden* To że ty miałeś szczęście, to nie znaczy, że ja też będę miał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Trochę przesadzasz. Szkukasz ograniczeń tam gdzie inni by ich nie widzieli. Ok, na staż sie nie nadajesz bo jesteś za stary, przepisywać teksów nie możesz bo nie masz działalności i legalnego oprogramowania....Ale np korki z matmy mógłbyś dawać skoro byłeś na ekonomii zakładam że z matmy wymiatasz.....Poza tym trudno mi uwierzyć że nie możesz dostać pracy w biurze rachunkowym....próbowałeś w każdym w Twoim mieście ? Wszędzie dostałeś odpowiedź odmowną czy po prostu nie zadawałeś sobie zbytniej fatygi ?! Zawsze możesz poprosić o pół etatu na początek, poszukać zastępstwa za np pracownicę na urlopie macierzyńskim itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
Czemu żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......KK
Truskawka23 ale on nie chce robić czegokolwiek bo "nie po to studiowałem 5lat" ale mi się wydaje,że lepiej robić coś niż nic... Mój chłopak podczas studiów dorabiał na budowie-jasne,że to nie praca dla niego ale umiał się utrzymać i jeszcze mi pomagał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
Można powiedzieć, że z matmy wymiatam :-), ale NIE BĘDĘ PRACOWAŁ NA CZARNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden*
Przeciez tu nie o szczescie chodzi, a o jakas zaradnosc zyciowa! Do mnie nikt z propozycja pracy nie przyszedl, sam chodzilem i szukale. Nie raz odprawili mnie "z kwitkiem". Szukalem do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......KK
Jak to czemu???? Ja nie znam nikogo po 20 kto by sam nie zarabiał chociaż na swoje wydatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka23
jak bedziesz liczy na biuro pracy to sie nigdy nie doczekasz, takie realia. zycie kochany, zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden*
..KK Dziekuje...sam nie wiem czemu sie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
do takijeden* Z tym szczęściem chodziło mi o to, że Cię nikt nie podkablował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu kolejny trep
to prowokacja, albo czlowiek tzw. nierobotny. Gosciu Ciebie wszystko ogranicza, caly swiat jest przeciwko Tobie. Powiedz mi w zwiazku z tym jak sobie tlumaczysz ze inni potrafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę/////
Jak można być tak nie zaradnym.... Ambicja nie pozwala Ci pracować na czarno a pasożytować na starych rodzicach możesz... Weż się w garść... i zacznij coś robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka23
ja nie skonczylam studiow tylko studium, zaczelam staz, ale wyjechalam do usa, pracowalam na czarno, teraz przyjechalam do angli narazie na czarno, szkole jezyk i szukam legalnej, ale nie chce zeby rodzice mnie utrzymywali, bo to nie tak, teraz ja bym chciala im pomoc, odwdzieczyc sie za wychowanie i poswiecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
Przecież nie będę składał CV tam, gdzie nie potrzebują pracowników. Jak jest ogłoszenie - to składam, jak nie - to nie. Przecież nie mogę być nahalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Na pewno nie bedziesz pracował na czarno i na legalu pewnie też nie bo jak widać za bardzo Ci na tym nie zależy. Wiesz co myślę, nie tylko nie nadajesz się do pracy ale też do poważnego związku, bo która dziewczyna chciałaby być z takim niezaradnym facetem. W wieku 28 lat powinieneś już budować swoją przyszłość, być niezależny finansowo i powoli myśleć o założeniu rodziny, a Ty za przeproszeniem siedzisz z czterema literami przyrośniętymi do kanapy w rodzicielskim domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pracowałem
do nie wierzę///// To nie ambicja nie pozwala mi pracować na czarno tylko strach przed tym, że jest to NIELEGALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.....ja studiuje, wczesniej ukaczyłam szkółkę policealną kosmetyczna. Powywieszałam ogłoszenia w całym miescie - kosmetyczne ( no w Twoim przykładzie cos innego....) odzew jest, zawsze sobie dorobię . I nikt jeszcze mnie za to nie scigał, a ogłoszenia wywieszałam regularnie. Spróbuj!!!!! Na poczatku tez tak na odwal wywiesiłam...z niewielkimi nadziejami na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×