Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Gość relaxik***

hejka, chce schudnac do swiat ok 20 kg, mozliwe?? zobacze, moze sa jakies osoby chetne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
no coz nie ma chetnych ale sama sobie bede pisala.... wiec tak waze 85 kiloskow, mam 174 wzrostu i jest mi z ta waga zle, bardzo zle, chce do swiat schudnac 20 kg, mozliwe?? jasne jak sie tylko chce.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
start: 04,03,2007 waga obecna:85kg wzrost:174 Dieta:bialkowa do 13.00 Cel nr 1 :65kg do swiat cel nr 2: 58kg do 21 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
marzenie nr 1: zalozyc miniowe marzenie nr 2: miec rozmiar 36 marzenie nr 3: nosic s Marzenie nr 4: niech to sie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakiś konkretny plan, aby ten cel osiągnąć ?\\ Jakaś dietka czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik**
fajnie ze Ktos chce ze mna wspolpracowac, to od kiedy zaczynamy??? jakie dietki, bo ja bialkowa do 13, a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik**
hmmm..... moj plan jest taki codziennie cwiczenia, tzn bieganie 30 minut i moze troszke cwiczen w domciu a dietka to bialkowa do 13, tzn jem nabiAL DO 13 I NIC POZA TYM, PO 13 TYLKO WODA, SZYBKO SIE CHUDNIE BO JUZ PROBOWALAM... WIEC JAKIE wY MACIE PLANY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też :) Jestem też na innych topikach, ale jak trochę więcej popisze to tylko mi motywacja podskoczy :D Siedze teraz głodna przed komputerem i starams sie zapomnie.ć o głodzie, ale jakoś mi to nie idzie :( Zaraz pójdę sobie troche poćwiczyć, tak z godzinę bo to dzisiaj sobota, jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik**
no to jakie sa Wasze plany bo moje 20 kg w miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
do relaxik--- a ile i w jakim czasie schudłaś na tej dietce tylko do 13, i co jadłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nei wytrzymam glodówki od trzynastej, to pewne:) U mnie to 17. Konkretnie nie jestem na żadnej diecie, straram sie ograniczać jak tylko moge. Dzisiaj np zjadalm : 2 jajka, 2 marchewki, pół kabanosa, 3 jabłka, 2 ciastka o smaku szarlotki, żelkę i 2 chipsy cebulowe :)\\ Do schudnięcia też mam 20kg, ale napoczątek starczy mi 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik**
na bialkowej w 7 dni schudlam ok 5,5kg, ale nic sie nie ruszalam, ja juz niestety musze leciec, do zobaczenia jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery.de zazdroszcze, ale wiem że też doczekam takiej chwili, gdy do pęłni szczęścia będzie tylko 5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenity-> dasz rade, wierze w Was :) a czy po tej bialkowej nie ma jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko - święte słowa Na początku odchudzania,a bylo to jakiś rok temu bylam sama, nie miałam mobilizacji i rezultatemtego jest kolejne 5kg do zrzutu. Tutaj wpadamjak jestem na prawde glodna i robię sie pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na początek 10 kg. Ja nie wytrzymam na tej białkowej na 100 %. I to w dodatku aż do świąt Nie ma szans. Ja chodzę na aerobic 3 razy w tygodniu i zaczynam chodzenie na nogach do i z pracy. A dieta to: ciemne pieczywo, warzywa, owoce, gotowne mięso, rybki itd. Zaczynam od jutra. Przed chwilą się ważyłam i waga pokazuje już 66 kg (szok). Życzę nam wszystkim powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie, ale najbardziej tych małych biodrówek i podziwu w oczach innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przez pierwsze dwa dni diety, wtedy jadłam jeszcze sporo w porównaniu z dzisiaj, ale duuużoo mniej niż zwykle spadło mi 4 kg :) Ale myśle, że to głównie woda, chociarz piłam jeszcze więcej niż zwykle. Normalnie moge wypić 1 szklankę jakiegoś picia i starczy mi na cały dzień, chyba że jakiś wysilek większy.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głównie przytyłam przez tabletki anty... z doświadczenia wiem że najwiecej daj ruch nawe same codzienne spacery 2,3 godzinne i rezygnacja lub ograniczenie słodyczy i to naprawde wystarczy i waga spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie długie spacerki to ja nie mam czasu zbytnio i ochoty :) No dziewczyny ja już kończe, ide poćwiczyć,mam zamiarsie porzadnei zmęczyć, żeby nie myśleć o jedzeniu i zaraz polożyc sie spać :) Trzymajcie sie mocno, wytrwamy !!! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... spacerki ja dziś miałam 4 godzinny spacerek do centrum szłam godzinke pochodziłam po sklepach i wróciłam również na pieszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka.
ja tez chce, tez tez!!! wzrost: 169, waga: 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×