Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Gość grubaskaa
a u mnie jest tak samo, jedzenie wygrywa ze mna i ja nie mam sil. Codziennie tez albo wieczorkeim piwko, slodycze, albo jakies jedzenie i ciezko mi odmowic, a najgorsze jest to, ze jak zaczne to jem wiecej, bo mowie sobie, ze od jutra bede miala diete i tak codziennie od jutra, jutra i przez to teraz waze ponad 80 kg i jest mi z tym zle. Moze powinnysmy jesc bardziej obfite sniadania i obiady co??ja to dzisiaj probuje juz od 18tej nie jesc ciekawe czy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridolina
Boze jak mnie takie cos znerwia.... 20 KILO chcesz schudnąć W MIESIĄC ? dobrze ty się czujesz ? dla orgznizmu choćby 1 kg to już jest duża zmiana , daj mu sie przystosowac ! jak schudniesz 20 kilo w miesiac , to gwarantuję : giętkie , papierkowate paznokcie , popsucie się wzroku , popsucie się zębów , wypadanie włosów , a moze i zatrzymanie się miesiączki a po pół roku i tak wszystko wróci - całe 20 kilo albo i lepiej; a jak nie , to wpadniesz w drugą strone - w zaburzenia jedzenia rozłóz sobie te 20 kilo na 2 lata , schudniesz , przestawisz sie powoli na inny tryb życia i kilogramy nie wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaa
firdolinaa wiadomo, ze sie nie schudnie 20 kg w miesiac, ja nawet tak nie chce. Ale mysle, ze w 3 miesiace sie da, bo w tyle tez przytylam to dlaczego ma sie nie dac???? i nie krytykuj nikogo, bo nikt tego nie lubi i czy powiesz pare slow wiecej czy mniej to i tak nie ma znaczenia dla osob, ktore chca schudnac te 20 kg w miesiaca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmoniczkaa
kurcze grubaskaa no jak czytam twoje wypowiedzi to tak samo jakbym sama to pisala:)widze duzo nas laczy w braku motywacji do odchudzania!!! ale i tak ci zazdroszcze bo ty wazysz ponad 80 ja ponad 90:( Ja tez wlasnie postanowilam sobie ze bede jesc codzien rano platki z mlekiem lub z otrebami i zponiej jeszcze jakies 2 male posilki do godz 15 zeby juz po 15 nic nie jesc tylko jak co pozniej woda.Chyba ze bardzo bedzie mnie meczyc to napije sie kawki.Mam nadzieje ze uda nam sie wytrzymac bo inaczej juz zwarjuje bo w ciuch sie nie mieszcze powoli......... A co do cwiczen to u mnie raczej odpadaja bo po pierwsze jestem leń a po drugie jak z pracy przychodze jestem tak wykonczona ze nie mam na nic sil....................... Ale za to wpracy sie wygimnastykuje bo sprzatam tak wiec to sobie zalicze do wiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridolina
pisałam do autorki topiku spascić sobie zdrowie jest łatwo , a potem sie latami trzeba leczyyc i i tak wszystkiego się nie naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaa
xxxmoniczka.-------ale ty pewnie wyzsza jestes ode mnie :) ja mam 165 cm :) no ja narazie nie bede cwiczyla, chociaz by sie przydalo. Ja musze tez koniecznie cos zrobic ze soba, bo te jedzenie widze, ze wygrywa ze mna, a nigdy tak nei bylo. Nigdy nie mialam klopotow z waga w tym roku tak sie stalo, ja nie wiem co sie dzieje. Moze przez moja depresje, ktora tak przezylam??:( nie wiem, ale ja tez jeszcze dzisiaj tylko jeden posilek zjem iiii czerwona herbatke wypije i wode oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaa
fridolina wlasnie zdrowie jest bardzo wazne i ze wzgledu tez na zdrowie podejmuje teraz walke z moimi kilogramami. Na prawde nie mozesz sobie nawet tego wyobrazic jak mi ciezko z tymi kilogramami, te jedzenie mnie doslownei opetalo ja nigdy czegos takiego nei przezywalam. Zawsze wazylam okolo 53 kg, a teraz wygladam jak slon i ja juz nie dam rady, mnie to psychicznie wykancza, a jak jeszcze od swojej przyszlej tesciowej slysze tekst typu "boze jak ty sie spaslas" to w ogole nic mi sie juz nie chce i zapycham wszystkie smutki zarciem no nie wiem te jedzenie mnie opetalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmoniczkaa
no ja tez mam wzrostu 165............wiec wyzsza nie jestem ale grubsza tak..!!!!!!!!!Ale mam nadzieje ze nam sie uda.Narazie moim celem jest 7 kg do kwietnia.a pozniej dalej..............zawsze 1 tydz jest trudny a pozniej z gorki....... a jutro dzien kobiet i znow te czekoladki :) ahhhhhhh i jak tu sie odchudzac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaa
xxxxmonikczka----wlasnie chlopak zadzwonil, ze musimy dzisiaj wieczorem szybko do polski jechac, po towar no i znowu cos zjemy po dordze, ale przysiegam, ze wezme cos bardziej zdrowego. Slcuhaj, a moze bys miala ochote na ta koepnhaska razem ze mna co??ale ja to tak dopiero od soboty bym ja robila, bo jeszcze biore leki niestety :( do soboty juz bedziemy przyzwyczajac zoladek do mniejszych porcji, a od soboty kopenhaska jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmoniczkaa
no moja tesciowa tez jest kochana czy schudne czy przytyje ona zawsze mnie pocieszy ze sie spasłam doslownie jak ty to powiedzialas.Az zyc sie chce............. Mi tez jest bardzo ciezko czuj po sobie ze trudniej mi z ruchem a o samopoczuciu to juz nie bede mowic bo jest ponizej zera.nawet ostatnio maz mi powiedzial zebym tyle nie jadla a ja po tym oczywiscie udalam sie po slodycze i chcialam zabic smutek i doły.................jednym slowem przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaa
xxxmoniczka moze na gg pogadamy?? moj numer 10386239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmoniczkaa
wiesz co jezeli tylko chcesz to ja stosuj ja juz ja stosowalam 2 razy i niestety na mnie nie dzialala schudlam na niej tylko 2 kg a pozniej ozywiscie mialam efekt jojo i juz sie do niej zrazilam pozatym przy jej stosowaniu milam omdlenia wiec juz nie chce ryzykowac.Ale jezeli ty chcesz to ty stosuj ja a ja inna a i tak bedziemy sie wspierac jak tylko chcesz.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
chce powiedziec jedno, chce schudnac i schudne, wiec jezeli to sie komus podoba badz nie, zbytnio sie ze zdaniem innych nie licze, moze 20kg to jest przesadzone ale 15 da sie schudnac jak w banku, sorki ze nie pisalam ale jakas byla usterka.... no coz mam nadzieje ze juz nic sie nie bedzie dzialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia27
ja schudłam 10kg przez 2 miechy,od jutra spróbuję tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
w jaki sposob a jakiej diety od jutra probujesz,nabialowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ile teraz relaxik schudłaś i kiedy zaczęłaś tą diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik***
od poniedzialu sie odchudzam rano sie zwazylam i eureka 83 kg, niezle jak na poczatek, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Witam Kobietki:) Smutnaa ja jestem jeszcze mniejsza od Ciebie hahahha 165cm takze nie jestes wcale taka niska:) Ty chcesz do 14 jutro tylko tyle zjesc????Hmmmm czy moze zle przeczytalam.Wydaje mi sie ze powinno byc ok 1000kcal bo bedziesz zabojczo glodna jak zjesz mniej.Mnie dzis starsznie ssie i mam ochote na jedzonko, ale popijam sobie mineralną i jest ok.Dam rade:) A dzis zjadlam: -3jajka -serek wiejski ze szczypiorem(mam nadzieje ze to nie jest az tak zle ze z tym szczypiorem) -jogurt owocowy Wszystkim dziewczynkom życzę powodzenia!!!Piszcie o efektach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Relaxik mam jeszcze pytanko do Ciebie.Bo wczesniej na samym początku topiku pisalas ze juz stosowalas ta dietę, mozna wiedziec w ile czasu i ile dokladnie schudlas??I czy mialas bardzo duzy efekt jojo??bo raczej normalne ze jak sie wroci do jedzenia normalnego to sie kilka kg przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Smutnaa jak zwykle zle przeczytalam hahah.Ty pisalas o dzisiejszym dniu.Tylko tyle zjadlas co napisalas??I dobrze sie czujesz?Dla mnie to by jakos mało bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo :) a ja dzis: na snaidanie 1,5kromki czarnego chleba z dzemem, 2jablka male potem 3lyzki otrebow z woda, 3 winogona :p, banan maly, potem placek ziemniaczany, ale b.maly smazony bez tluszczu, potem hohelka zupy jarzynowej, pol kromki chleba b.malej i 2lyzki salatki jarzynowej. sniadanie:450kcal picie: 100kcal placek mysle ze ok 100kcal zupa: 60kcal nie wiecej mysle chleb +salatka= moze 150kcal myslicie, ze dobrze licze? ok 850kcal. szczerze tio nie wierze w ta wasza diete, do 13.. zjedziecie sobie zoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxik
wazylam 83 kg, potem schudlam ogolnie przez okolo 11 dni schudlam 9 kg, to bylo 2 tygodnie przed wigilia, no i zaczelam sie obzreac i efekt jojo nastapil, ale i tak sie trzymalam, ale juz teraz akiej glupoty nie zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
W 11 dni 9kg????????????????????????? Wow.Ciekawe, ale nie twierdzę, że niemożliwe:) Ja jednak nie chcialabym w tak krotkim czasie tyle zrzucić, to może być niebezpieczne dla zdrowia, tak mi się przynajmniej wydaje....nie wiem.Dziś drugi dzien diety "nabiał do 13":) Dzien zaliczam do udanych, ech troche dzis glodna chodzilam....jutro dzien trzeci....mam nadzieje ze im dalej tym latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą się ważyłam i mam już 1 kg mniej ! Czy oprócz diety uprawiacie jakiś sport np: rower, bieganie, aerobic czy coś takiego ? Ja regularnie chodzę na aerobic. Dziesiaj byłam na stepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikra
to niesamowite, ze tak szybko sie chudnie. Juz kiedys ktos pisal o takiej diecie, ale nie potrafiłam wytrzymac ani jednego dnia:( chociaz tydzien na tej diecie rozwiązałby wszystkie moje problemy wagowe ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku też byłam na takiej diecie po której nył szybki spadek wagi. W 6 dni schudłam 5 kg. Do tej pory nie mogę sobie dać rady z paznokciami, które bez przerwy się łamią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Eee tam wiadomo ze w czasie kazdej rygorystycznej diety dostarcza sie organizmowi o wiele mniej witamin i mineralow.Ale przeciez mozna brać tabletki na paznokcie i wlosy.Ja biorę SILICA i do tego łykam magnez i komplex witamin, nie pamietam nazwy.Wiadomo, ze to nie to samo co witaminy zawarte w posilkach....ale zawsze to jakies wspomagacze:) Pozdrawiam i życzę miłej nocy, bo ja juz ide lulu...jutro o 6 pobudka...brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa...
Hej dziewczyny:) Skrzypaczka ja tak jak pisałam zjadłam dziś 3 serki topione, 3 plastry żółtego i 2 jajka i wiesz co?Zjadłam do godz. 14.20 bo potem musiałam gdzieś jechać i do terz nie jestem głodna a nie piłam wiele..po prostu zauważyłam, że jak jem same jajka bez soli to jest mi po nich niedobrze..więc w sumie mam taki pełny żołądek w ogole mi się nie chce jesć...więc myślę, że do 13 te będzie spoko:)Ja ćwiczę codziennie ale przed śniadaniem...z obciążnikami....zeby nie zwiotczało mi ciało...bo w koncu już 20 kg mi poszło a nie jest tak źle najgorzej z piersiami ale stosuję dodatkowo serum na celulit i na piersi 2 razy dziennie..staram się po prostu łączyc to wszystko: dieta, kosmetyki, cwiczenia i L-karnityna..bo jestem zdani, że jeden z tych wszytkich czynników sam aż tak nie zadziała szybko..lepiej to wszystko połączyć:) A te spodnie co mam mnie tak kuszą:)Chciałabym je załozyć na święta...ale wątpie..teraz ledwo dopinam rozm. 44 a tamte są 42..więc nie wiem.... A tam Skrzypaczka tylko 3 cm jesteś niższa wcale nie dużo:) I naprawdę głodna nie jestem ale mi się wydaje, że to dlatego, że ja już od dość dawna się odchudzam i do 16 tylko i tak codziennie jadłam więc nie robi miróznicy 2 czy 3 godziny wcześniej bo już mi się pewnie skurczył żołądek a wydaje mi się, że najgorzej jest przetrwać właśnie komuś kto obżerał się do późna i teraz nagle tak radykalnie się przestawi...to trudne może być do zniesienia..ja to wszystko stopniwo zaczynałam...tak samo było z eliminacją weglowodanow...na początku nawet jadłam codziennie banany i do 18 i tak co 2 tyg zmniejszałam wszystko myślę, że tak jest łatwiej... A ja biorę Vitapil na włosy:) relaxik - a powiedz ile Ty ważylaś?I ile mierzysz oraz ile chcesz schudnąć?Bo widzę, że 83 kg ważysz ale od kiedy się odchudzasz od wczoraj? 1kg schudłaś w dzien?Bo ja tak jeszcze z 20-25 kg... I czy kurczaczka i indyka można jeść?:)co jeszcze mozna jeść?I czy tłuszcz się gubi czy samą wodę?Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypaczka
Witam Panie z samego rana:) Właśnie piję gorące mleczko:) No weszlam dzis raniutko na wagę i znowu kilogram mniej czyli 72kg, ale podejrzewam ze przez pierwszych conajmniej 5 dni to woda bedzie tylko spadac bo tak jest zawsze. Kurde najgorsze jest to ze ja nie mam czasu na sport:( A przydaloby sie cos pocwiczyc koniecznie.Muszę ten czas sobie znalezc:)Jakis rower czy coś:)No Smutnaa myślę że jak bedziesz trzymac tej dietki to za miesiąc wejdziesz w te 42...w koncu to tylko jeden rozmiar czyli jakieś góra 5 cm w pasie, jak schudniesz wiecej niż 5kg to na bank sie zmiescisz:) Damy radę:) Tylko tzreba zacisnąć zęby i wytrzymać ten miesiąc, a potem się pilnować:)Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa..
Skrzypaczka - rozumiem, że z czasem kiepsko.. u mnie będzie to samo od poniedziałku...a szkoda bo tak jak jest teraz to jest ok też będę musiała wynaleźć czas na ćwiczenia..tylko nie wiem czy po południu albo wieczorem to coś da? Mówisz, że 5 cm w pasie?To są kurcze biodrówki :)I najgorsze jest to, że ja mam zawsze najgrubsze nogi więc się nie wmieszczę w udach a tam najciężej schudnąć...więc chyba jednak miesiąc nie starczy...ale jak się w nie zmieszczę kiedyś to zmienię nick :)na wesoła...:) Oj a ja to chyba jednak więcej niż miesiąc muszę wytrzymać.. Ty masz tylko 72 kg.. więc jest super a ja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×