Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relaxik***

kto chce schudnac do swiat wielkanocnych?? zapraszam serdecznie!!!

Polecane posty

Hej, hej odezwijcie się!! Udało Wam się schudnąć do Świąt. Ja schudłam nie tyle ile bym chciała, ale lepiej tyle niż w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to mozliwe ale jezeli o chudniecie z glowo to tak trzeba okolo 2,5 miesiaca polecam suplementy diety herbalife.. przy wlsciwym stosowaniu suplementow z dieta mozna uzyskac wspanialy efekt... a jeszcze + ruch = rewelacyjna figura, swietne samopoczucie i dotego kondycja...... jezeli podczas kuracji tymi suplementami nabierzemy wlasciwych nawykow zywieniowych i bedziemy zdrowo odzywiac sie to nie pojawi sie efekt jo-jo kwestia naszej checi, uporu, determinacji, dycypliny i silnej woli i efekt murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was dziewczyny....waże 62 kg mam 166 cm do świat chce ważyc 57 kg...tylko jak to zrobic...i czy jest to możliwe......macie jakies szybkie i zdrfowe diety do polecenia....najgorszą moją zgubą jest apetyt po godzinie 17-co moge jesc zeby nie odczuwac głodu i nie przytyac od tego..dziękuje z góry za odp i życze Wam sukcesów i wytrwałosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce do swiat wielkanocnych schudnac takie mam zalozenie i jutro zaczynam sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Zaczelam chodzi na fitness...gwarantuje Wam, ze po takim wycisku nie bedzie chcialo Wam sie jesc,jak pomyślicie o tych "torturach" :)Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×