Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie no

Wiem Strasznie Glupie..Ale Chce Zrobic...Mojemu

Polecane posty

Gość boje sie no

facetowi brzydko mówiąc "loda" wiem ze to bardzo by mu sie spodobało,ale cholernie boje sie ze mi cos nie wyjdzie:/ prosze nie śmiejcie się ze mnie.Jestem z nim juz ponad rok i pragne jakoś nasze życie intymne urozmaicić..........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no ale w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
ojjjjjjjjjjjj---> widzisz boje się że coś mi nie wyjdzie,nie spodoba mu się....nie dojdzie do orgazmu,nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 232
dasz rade wloz do buzi i lizaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
na pewno mu się spodoba! sam fakt, że chcesz mu to zrobić i że robisz mu to po raz pierwszy, już go podnieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
dam z siebie wszystko.kurcze :) mam straszną ochote na to.oby mu sie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
w tej kwestii nie ma nic, co by mogło nie wyjść :) weź członka w rękę, poliż go delikatnie, takimi łaskoczącymi ruchami po główce, potem weź do buzi i ruszaj głową w górę i w dół, tak by członek raz był płytko, raz głęboko w Twoich ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dodatkowo, jeśli członek Twojego mężczyzny jest duży, możesz chwycić go dłonią poniżej Twoich ust i wykonywać podobne ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
tylko lepiej wcześniej się umówcie, co zrobicie ze spermą... :) jeśli nie chcesz jej połykać, to poproś, by dał ci znać, kiedy będzie dochodził i wtedy niech wyjmie członka z Twoich ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
no własnie kobietki o to chodzi ze duży...Boże mi głupio chyba bedzie spojrzec w jego oczy ,gdy skończe.he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to otwieraj usta i do dziela!! Tylko ladnie polknij !! pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
ojjjjjjjjjjjjjjj------> wiem wiem co z nią zrobie,Bo Mój kochany kocha jak połykam,albo cieknie mi po piersiach i brzuchu,jakos sobie poradze. dobrze ze jest to forum,bo tak w zyciu bym nikogo nie spytała o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci,ze mnie nikt nie mogl do tego namowic moj chlopak blagal mnie a ja ni eni enie ;) bo sie balam :) ale to nic trudnego :) napewno ci sie spodoba..... :) zobaczysz fajna sprawa jak zrobisz to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no to jak duży, to pomagaj sobie ręką, bo się zadławisz, jak będziesz próbowała wziąć całego do buzi :) a co do spojrzenia w oczy - czego się wstydzić? wstydzić to byś się mogła, gdybyś robiła loda obcemu facetowi na dyskotece :P a tak, to Twój ukochany mężczyzna, kochasz go całego, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
kaatioszkaa--> no widze ja mam ten sam problem,co Ty mialas kiedys....ale jakos dam rade.muszę! ojjjjjjjjjjjjjjj--> Kocham Go najbardziej na Świecie....i zrobie dla niego wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci nie ma sie czego bac to naprawde fajna sprawa ;) a facet wtedy jest twoj ulegly i zrobi wszystko zebys ty to zrobila :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
katiooszkaa ja juz nie moge sie doczekac ...wyobrazam sobie jego slodką minke w czasie...gdy będe sie nim zajmowała :D:D ale no strach mnie nie opuszcza wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
naprawdę nie ma się czego bać :) tylko ten smak spermy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
ojjjjjjjjjjjjjjj hehe oj ja pamiętam mój pierwszy raz,gdy próbowałam sperme...na początku miałam aż odruchy wymiotne,taka maź,ale pozniej,pozniej jakos sie przyzwyczaiłam:) teraz jest bardzo fajnie.A Mój facet aby smak spermy byl slodszy,ogolnie lepszy.pije sok ananasowy.i naprawde to działa.jak mi to powiedzial kiedys to sie smialam.ale do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no, ananaski działają :) gorzej, jak facet dużo pije i pali, bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ty próbowałas
spermy jak mu nigdy loda nie robilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
widzisz ma sie sposoby:) czy musisz wkładać penisa do buźki,aby spróbowac smak spermy? ojjjjj pyszne są ananaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie no
Zrobiłam to. Nie było tak źle. Gdy już dochodził to podstawiłam szklankę :). I skosztowałam ze szklanki (uprzednio dokładnie umytej). Nie jest to pyszne, ale zacisnęłam zęby i wypiłam do dna. A on się na mnie tak dziwnie patrzył hihihi. Chyba nie spodziewał się tego lodzika :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutaja zalamka
chyba zartujes z ta szklanka ktos sie tu niezle bawi, bo tez nie wiem jak mozna znac smak spermy, a nigdy nie robic loda, przeciez po stosunku ci sie do buzi chyba nie zlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×