Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

Gość szeherezada*
To usuwaj :) To Twój topik, nic mi do tego. A że piszesz w temacie banialuki, to inna sprawa :) Dlatego tu jestem, by powiedzić swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki banialuka kto to
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D st. czyli po prostu mam nie pisać do Ciebie, bo nie dostanę odpowiedzi na moje hipokryzje? ;) ok, przyjęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
A umiesz mnie pouwodzić Stańczyk??? :P Pokaż, że masz w sobie o wiele więcej niż wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
Czy może Twój wdzięk kończy się na biadoleniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
st.weź przestań ! czasem żałuję, że nie mieszkasz gdzieś bliżej, bo gdybym Cię dorwała, to nie gwarantuję, że bez siniaków byś wyszedł :O:P czyli podważasz moją opinię tym samy wiem teraz, że Twoja też nigdy nie była szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulinkka
moze ktoś mi pomoże bo mam problem ...mam 20 lat i nawte powodzenie u facetów ..moja rodzina jest wierząca i ja pewnie też ale od 3 miesiecy spotykam sie z facetem który ma 29 lat córeczke 8 letnią i jest po rozwodzie ...i cóz bardzo mi na nim zależy to pewnie miłość ale wiem że moi rodzice tego nie zaakceptują ...wiedzą że mam faceta ale nie wiedzą o rozwodzie i o dziecku...i co ja mam teraz zrobić ? zostawić go? powiedziec rodzicom? czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
Więc popracuj Stańczyk nad tym, nad czym możesz :) W dupie mam, jak mnie nazywasz i co o mnie myślisz :) Ja piszę, co myślę i Twoje komentarze nie robią na mnie wrażenia :) Tylko bardzo zranione zwierzę kąsa dokoła tak, jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
I cóż takiego zrobiła Ci ta magnolcia? No chyba nie chcesz powiedzieć, że przez wypowiedzi Twojej forumowej koleżanki Twój świat Ci się zawalił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stańczyk Tobie naprawdę jest potrzebny sposób opętanej mocny kopniak w dupę bo znowu biadolisz nie wiem jak było przez ostatnie dni, ale jeszcze parę godzin temu byłeś całkiem do rzeczy i nagle 180 stopni w drugą stronę dlaczego przejmujesz się tym cvo na kafe? ile ja się tu naczytałam, to szok tutaj to skrajności wypisują czasem takie, że się śmiać i plakać na zmianę chce o wszystkim nie tylko o wyglądzie a rzeczywistość jest tak inna, że sam przekonasz się o tym bywasz wśród ludzi i co> traktują Cię jak odmieńca? daj spokój!! to tylko świat na kafe zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem co między Tobą a M. się stało ale chyba to TY zakończyłeś prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow stanczyk, jak ja długo cię nie widziałem, widzę że nic się nie zmieniłeś na lepsze, rzekł bym że nawet Ci się pogorszyło ;) ehhh trza Ci kopa w d...e sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo ludzie dzielą się na fajnych i kafeteriuszy :D st. a po co takie radykalne kroki? czasem brakuje tematów, zwłaszcza jak rozmawia się bardzo często ze sobą przeczkeać i za kilka dni/tygodni się odezwać po co od razu kontakt zrywać, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
no to panowie zajmijcie się stańczykiem :) Coś mu trza przestawić. W głowie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam chyba najbliżej więc mogę mu trochę nakopać :P Co ty na to stańczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik tylko po solidnym kopniaku na piwo zaproś st. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
Stańczyk, skoro kobiety takie podłe, to może przestaw się na chłopców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami i ja na takowe trafiam, ale wiesz jedna czy dwie jaskółki wiosny nie czynią :) więc uszy do góry.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×