Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

dzieki:) 🖐️ a wiec wroce jutro bo ide spac teraz, poprzedni post traktuje jako cos w rodzaju \'przeprosin\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to tak-egoizm jest zdrowy i jest tez najpiekniejszym rodzajem milosci bo zawsze odwzajemniona a teraz napisze ci cos czego bede za chwile zalowac: dawniej przejmowalam sie ludzmi( w sumie dalej sie troche przejmuja ale chyba mniej i staram sie byc egoistka) ale to staranie sie byc\"idealna\" w oczach azdego mnie zniszczylo,teraz odzyskuje moj czarujacy wredny charakterek ale przez kilka lat bylam taka ulegla konformistka, skonczylo sie tak : wpadlam w depresje,stracilam wiele znajomych , jestem po 2-ch probach samobojczych i zaczelam chodzic do psychologa swiat jest taaaki peikny :o a teraz juz prawdziwe dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też pożegnam się jeszcze raz i odpowiem normalnie, że mam 2 fotki Dei i to wysłane dawno temu:) ponownie branoc P.S. też chcę mieć trzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.02] 21:49 magnolia22 I tak powiem- ja też straciłam głowę dla mężczyzny w typie \"misia\", w moich oczach jest on ideałem 21:50 niski i brzydki stańczyk dziękuję magnolciu ja też Ci życzę żeby Ci się udało z tym chłopakiem, w którym się zakochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biegiem czasu piękno ciała blednie, murszeje. Nie z pięknym ciałem, a z pięknym duchem spędza się (piękne) długie wieczory późnych lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłość... wrażliwość, delikatność i osobowość nie są widoczne tak na pierwszy rzut oka. przynajmniej na fotkach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i co sprawdzasz? dla Ciebie tylko rok jest ważny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziękuję magnolciu ja też Ci życzę żeby Ci się udało z tym chłopakiem, w którym się zakochałaś\" wtedy nie wiedziałem że on jest przystojny ta fałszywa cipa pisała że jest brzydki dopiero później wyszło jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeeeeeeeeeeeew
taaaa bedziesz tu przychodził codziennie zeby sobie o tym pogadać a najlepiej jakby tamtego rzuciła i zainteresowała się toba na co liczysz? chcesz sie wypłakac na forum jak ci zle i tak dzien w dzien? no to płacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nawet byłaby fałszywa, to czy to daje Ci prawo do takich wulgarnych określeń..? :D Ja nie wmawiam Ci, że wzrost i uroda się nie liczą! Ja tylko twierdzę, że są kobiety, która przymkną oko na wzrost, urodę jeśli facet ma jakieś inne walory, nie mam na myśli pieniędzy! Oczywiście przystojnym i wysokim jest łatwiej, dużo łatwiej i o ile piękno fizyczne automatycznie zapewnia powodzenie (w sensie skuteczności i łatwości podrywania) samo w sobie, NIE ZAPEWNIAJĄ POWODZENIA W SAMYM ZWIĄZKU... Wierzę, ze jest Ci ciężko ale sam siebie skreślasz przyjmując taką postawę. Ja nie jestem cudem urody (fakt nie jestem niski) ale mam jakąś elementarną wiarę w siebie, bez tej wiary nic się nie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Myślę że to nie ma sensu, ten temat jest wałkowany już tysięczny raz a stańczyk jest najszczęśliwszy robiąc z siebie ofiarę losu i przeklina wszystko i wszystkich za to że niski czy \"przystojny\" inaczej ;) ...jeśli ty patrzysz na ludzi powierzchownie to nie znaczy że inni też tak patrzą... pozdrawiam wszystkie dzieciaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ty masz tupet!!!!! Nigdzie i nigdy Magnolia nie pisala, ze jej chlopak jest brzydki!!!! Skad Ty to czlowieku wytrzasnales!!?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinkaa
poniekąd stanczyk ma racje. dziewczyna topik zalozyla, zeby podniesc na duchu zakompleksionych, pisala o tym, ze dla niej uroda nie liczy sie w ogole, dawala do zrozumienia ze nie ma przystojnego faceta, a tu ngale wychodzi, ze tak naprawde nie wiedziala o czym pisze. to tak jakby facet tutaj na kafe w dziale diety pocieszla wszystkie grubasy, ze on lubi takie kobiety a sam mial dziewczyne anorektyczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×