Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

Gość
k. \"dziadka\" nie używam czasem do innych kafeteriuszy zwracam się per Pan, nie wiem, jakaś taka mania chyba ;) ale powstrzymam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie podaj linka do topiku, poczytam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea - ale naprawdę nie musisz ;) Stańczyku Ty niedobry-przeczytałem i uważam że zrobiłeś się niemiły :( nie ładnie tak obrażać innych a zwłaszcza kobiety ! Ej nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk, a nie przyszlo ci do glowy, ze wszystkim moze chciec sie juz rzygac tymi twoimi ciaglymi narzekaniami i ze moze dlatego jestes sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to była szczceniackie zakochanie\" to była prawdziwa miłość dla niej mogłem skoczyć nawet w ogień no ale ona by tego nie doceniła bo przecież jestem brzydalem i kurduplem :-O odwzajemniona miłość jest tylko dla przeciętnych i przystojnych dla mnie jest tylko ogryzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wspolnego piernik z wiatrakiem? ? ? ? ? ? To wszyscy mają być z \"ładnymi\" inaczej żeby być twoimi znajomymi i żebyś im wierzył ? Ej nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżę czarnucha to może nie zostanę zignorowany;) ponownie hmmm brakuje mi już w tym narzekaniu jakiejś nutki dekadencji;) czy nie moglibyście używać więcej wulgaryzmów w rozmowie...ewentualnie można wrócić do "pustaków"....kiedyś było bardziej emocjonująco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
st. to była platoniczna miłość przechodzona dość intensywnie, ale platoniczna i tak naprawdę dla mnie to tylko nieodwzajemniona silna fascynacja kimś, kogo nie poznamy nigdy a miłość może być tylko wtedy, gdy coś dajemy od siebie i dostajemy w zamian wspólne przeżywanie wszystkiego - to miłość reszta to miłostki wiem, że niektórzy przez całe życie nie mogą o nich zapomnieć ale tylko dlatego, że to jedyne takie wspomnienia, których się kurczowo trzymają przyjdą nowe, to tamtą będziesz wspominał z uśmiechem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaa, cześć miłości moja :D nie prowokuj st. bo ta nutka dekadencji smyrała mnie też po tyłku i to ostro czasem nawet w twarz dostałam ostro ech, stare dobre czasy na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no jak zwykle o miłość się rozchodzi, Miłość nie możesz pomóc, bo jak widzisz tylko problemy przez Ciebie ;) St. ja nie żartuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
st... przyznal sie na innym popie ,ze jest obojnakiem i to wyjasnia cala sprawe hihihi..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu topicu, jak dla wszystkich to dla wszystkich... nie ma sprawy ! Ale szkoda klawiatury na Ciebie bo i tak nie czytasz tego co do ciebie piszemy dla Ciebie jest najważniejsze swoje JA i swoje zdanie... reszta jest ch...a warta ! i to by było tyle na dziś dzieciaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nazywaj tak stańczyka pomarańczowy pustaku:O ! ze mną nigdy nie ma problemów....wystarczy mnie upić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
nie jestem prostakiem sam tak sie okreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korniku79 -----> jakże z gracją i szykiem podsumowałeś kafebytowanie pt. \"stańczyk\" :D i co najważniejsze - trafnie ! adios wsiem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik trafnie to ująłeś :D ale jak można się czasem napocić przy st. cała zła energia spływa na klawiaturkę to ma swoje dobre strony :D Miłość... pijana miłość na nic warta. jak wytrzeźwieje - wiadomo - znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
jak chcesz sie przekonac to znajdz topa pt,, saotnosc rowna sie z brakiem doswiadczenia autorka -rhodesian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio az tak przerzyles to ze napisala ze przypadkiem ma przystojnego faceta??(topik \"dobrze widzi sie tylko sercen,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu\" gdyby to kogos interesowalo) wyglad stanczyku jest wazny ale nie w sposob w jaki to rozumiesz bo dla kazdego przystojny to co innego,moja znajoma zakochuje sie tylko w lysych dresiarzach na ktorych ja bym w zyciu nie spojrzala za to moja kolezanka jak zobaczyla zdjecie chlopaka ktory mi sie podoba stwierdzila ze kogos tak brzydkiego jeszce nie widziala :P a jakims cudem ma niezle powodzenie i chyba moge sobie marzyc zeby z nim byc, ale fakt ze jest bardzo pewny siebie-a to jest wazne, taki \'bajer\'-zlapiesz na to prawie kazda hcociaz wiekszosc nie na dlugo, ale to zawsze dobry poczatek a brzydkim i niskim nazywac cie nie bede bo nie wiem jak wygladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustakiem nie prostakiem:O a skoro sam tak się okreslił to idealny wręcz przykład dystansu do siebie i niebanalnego humoru:O! :P zupełnie nie trafna ocena kornika....posty Stańczyka to wyraz konsekwencji i bronienia własnych przekonań;) dlatego miłości nigdy nie można pozwolić wytrzeźwieć-o to chodzi w pielęgnowaniu uczucia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
mialo byc samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
milosc ...bronisz st jak gdyby mowa o Tobie byla ceglowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
M. to jest realnie niemożliwe. wiecznie podchmielony stan? długo nie pociągnie tak, kiedyś zapomnę po prostu i zastanę ją zupełnie trzeźwą. może spróbować jednak bez upojenia alkoh. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×