Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
st jeszcze tak daleko nie jestesmy ,zeby ludzi przeganac,trzebabylo niezakladac topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i skoro st. na Twoim topiku miłość zagościła to znaczy że gwiazda najjaśniejsza czuwa i świeci wprost na Ciebie zaraz zacznie z łuku strzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ooooooooooooonfehf Ty też musisz opuścić topik bo jesteś też hipokrytką:P bez alkoholu się nie da...miłość wymaga poświęcenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem falszywa, gdzie to widzisz w mojej wypowiedzi? ze napisalam ze kazdy lubi co innego ??? to akurat jest prawda i kazdy to wie ale tak powyzywaj sie na ludziach bo masz zly humor-nikt ci nie zabrania,jestes idiota i taka jest prawda, a sam pisales magnolii zeby sie nie przejmowala glupimi wypowiedziami i ze ty sie uodparniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakiego poświęcenia? przecież w innej formie można, a nie za pomocą alkoholu pijak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P nie można! od razu pijak:O wolę określenie uroczy;) stańczyk to co jak szczera to już nie wywalamy poison ivy z topiku? ..bo nie wiem co robić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sam pisales magnolii zeby sie nie przejmowala glupimi wypowiedziami i ze ty sie uodparniasz\" ja się uodparniałem na głupie wpisy ale nie na fałsz nie spodziewałem się aż tak wielkich pokładów fałszu w kobietach a juz na pewno u magnolci myslałem że chociaż ona jest inna niz wszystkie ale jak widać mocno sie pomyliłem wszystkie jesteście takie same liczy się dla was tylko wygląd, wzrost i pieniądze całą resztę macie daleko w duupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes tez strasznym maruda i nie dziwie sie ze ludzi maja cie dosc, musiales miec jakis dobry okres przez ostatnie dni ale teraz wrocil twoj PRAWDZIWY charakter zanim zaczniesz miec pretensje ze ludzie patrza na wyglad to sam przestan patrzyc, hipokryta ktory najezdza na hipokrytow i pomyslec ze zamierzalam wczoraj przeprosic cie za to co kiedys napisalam-ale nie martw sie juz mi przeszlo :) i nadal utrzymuje ze trzeba sie wziac za tomka zeby nie skonczyla jak ty- NIEDOWARTOSCIOWANY NUDNY MONOTEMATYCZNY HIPOKRYTA KTORY TWIERDZI ZE INNI TO HIPOKRYCI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ooooooooooooonfehf
i co sie dziwisz ,z takim jak ty mozna tylko posciemniac, widac ,ze nie miala ledziunko z toba,i co z tego jesli jestes brzydki -zrob op. plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem hipokrytą nigdy nie pisałem że nie patrzę na wygląd wręcz przeciwnie pisałem nawet o swoim ideale, wklejałem zdjęcia parę osób może zaświadczyć za Tomka lepiej sie nie bierzcie bo tylko mu wodę z mózgu zrobicie i wystawicie chłopaka na pośmiewisko hipokrytki jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
M. bożee, drań z Ciebie odczepta się od naszych zmartwień :P uroczy to jesteś jak śpisz pewnie St. gdzie Ty wszystkie do jednego wora wrzucasz\\ja tu jeszcze jestem :P zaraz pewnie dostanę kartkę czerwoną :D albo te nutki dekadenckie mnie zbiczują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez jesteś hipokrytką deuś ;-) lecisz na wzrost napisałaś kiedyś że jestem dla Ciebie za niski choć kilka m-cy przed tym napisałaś że nie patrzysz na wzrost no ale wybaczyłem Ci deuś chyba dlatego że Cię lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam sie za hipokrytke,w tym temacie akurat jeszcze nie sklamalam ani razu:classic_cool: nie pislam ze nie patrzysz na wyglad napisalam "zanim zaczniesz miec pretensje ze ludzie patrza na wyglad to sam przestan patrzyc," jak czegos od kogos wymagasz to daj cos od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiedziałam, że mi się dostanie :P St. Ty lubujesz się chyba w atakach na mnie co jakiś czas po prostu musisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk, mogl;bys zajrzec na topik \"samotni nie maja doswiadczenia\" czy cos w tym stylu?? Cos Ci tam napisalam i nie chce m,i sie tego powtarzac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy też;) coś często wspominasz o Deo o tym biczowanku.....przypadkiem nie masz ochoty na jakieś nastrojowe sadomaso przy świecach:P? P.S. ja Tobie Deuś tez wybaczam, ale tylko dlatego, że nieźle prezentujesz się na zdjęciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zanim zaczniesz miec pretensje ze ludzie patrza na wyglad to sam przestan patrzyc,\" ale ja nie mam do sragnolci pretensji że patrzy na wygląd tylko wkurza mnie to, że pisała przez kilkadziesiąt stron jaka to ona święta i cnotliwa, gdy tymczasem jest zwykłą blacharą chodzi mi o hipokryzję kapujesz poison??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłości a gdzie osobowość, wrażliwość, delikatność? :P chyba zgadłeś - po prostu potrzebuję tych świec i tych czynności :P czuję się jak w poście :P St. oj, nie powiedziałabym, myślę, że kochasz, te ataki, te prowokacje :D przyznaj się, to po prostu pasja :D zresztą ja Ci tyle rzeczy już wybaczyłam, że to musi być coś toksycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. jak rozumiem 3 komplety zdjęć? bo przecież wysyła tylko zestawami , niestety mi nie wysyła za często ...czasem czekam dwie godziny i żadnego nowego zdjęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kapuje ale ty nie w tamtym poscie nic nie pisalam nic o magnolii, brzmial tak \'nie uwazam sie za hipokrytke,w tym temacie akurat jeszcze nie sklamalam ani razu nie pislam ze nie patrzysz na wyglad napisalam \"zanim zaczniesz miec pretensje ze ludzie patrza na wyglad to sam przestan patrzyc,\" jak czegos od kogos wymagasz to daj cos od siebie\'-----------------------------(tlumaczenie specjalnie dla ciebie)-----------------> wiec stanczyku bardzo mi przykro ze ludzie patrza na wyglad ale taki jest swiat i ty tez sie do niego dokladasz wiec o co ci kur** chodzi??, wiec nie marudz wszedzie ze nie masz nikogo bo jestes niski, bo nas to nic nie obchodzi kapujesz stanczyk?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłość :D bo się doigrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiec stanczyku bardzo mi przykro ze ludzie patrza na wyglad ale taki jest swiat i ty tez sie do niego dokladasz wiec o co ci kur** chodzi??, wiec nie marudz wszedzie ze nie masz nikogo bo jestes niski, bo nas to nic nie obchodzi kapujesz stanczyk?\" mozesz zostać :-) napisałaś szczerą prawdę, czyli coś co jest w obecnych czasach deficytowe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo nas to nic nie obchodzi\" hehe mnie też nie będą obchodzić głodne i biedne dzieci, gdy już będę bogaty (w co wątpię bo nie mam do tego predyspozycji) to ich problem że nie mają co jeść, nie mój :-) w życiu trzeba być egoista i nie patrzeć na dobro innych inni sie nie liczą liczę się tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz musiała mi na tych fotkach dokładnie pokazać, w których miejscach znajdują się te wrażliwość, delikatność i osobowość bo może patrzyłem nieuważnie.....chyba, że to też takie perwersyjne nazwy pewnych części ciała?:P jeżeli tak to jestem pod wrażeniem wrażliwości i delikatności, a osobowość do dzisiaj nie pozwala mi spać po nocach:D:P pa bawcie się dobrze czas porobić coś konstruktywnego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×