Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Dla wszystkich ludzi najważniejszy jest wygląd. Cała reszta jest ch**a warta

Polecane posty

\"to może przestaw się na chłopców\" na chłopców może nie ale na aseksualizm chętnie bym sie przestawił wtedy żadna cipcia nie zawróciłaby mi w głowie i miałbym spokojniejsze życie korniku co porabiasz? dawno Cię nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz chwilowo byłem skefeteriowy :D a tak ogólnie to wszystko po staremu ;) czyli pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku19
ja mam niskiego nienajprzystojniejszego chlopaka ktory tak potrafi zagadac dziewczyny ze moze miec prawie kazda to ja jestem o niego zazdrosna mimo ze podobno bardzo ladna... nie ma sie co przejmowac wyglad wazny ale nie najwazniejszy jesli chcesz moge spierdalac ale nic nie zmieni mojego zdania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a kornik to co za Pan? nawet nie znam cholera, a kiedyś byłam tu bardzo często :D st. to już są prowokacje chyba ale jeżeli masz taką opinię, to nie wypowiadaj ich głośno bo nie tylko kafeteriuszki obrażasz tym myśleniem ale ludzi których znasz i lubisz, i kochasz też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam pan :P Jaki znowu pan? no nie aż tak staro wyglądam ? :P no nie ta dzisiejsza młodzież ;) jam po prostu kornik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
zapewne to 79 przestrasza dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akurat do wieku nic nie mam ja tylko 3 lata młodsza ;) ale lubię mówić na Pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
stańczyk, o tym ,że nikogo nie kochasz nawet pisać nie musisz. To widać na oko :P Już samo to, że lubisz, to wieeeelka sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a rodzina? st. nie masz serca z lodu, tylko po prostu czujesz się źle i próbujesz innych krzywdzić ale to nie pomoże nic a i tak się zakochasz kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... wiedziałem że już mi widać te zmarszczki :) ok wybaczam Ci ten przedostatni raz :P 79 przestrasza? a ja myślałem że Kornik ;) bo to taki beee robak-całkowite moje przeciwieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
To Ty jesteś cacy robak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne teraz napisze że nigdy przenigdy się nie zakocha, ot cały stańczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada*
No to znaczy stańczyk, że z Ciebie wcale nie taki ostatni cynik :) Dobrze rokujesz na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skoro lubisz, i Ci zależy i troszczysz się to to jest miłość stańczyk ta która przychodzi nam najłatwiej bo do najbliższych niektórzy muszą się otworzyć na tą drugą miłość ;) kornik ja się ani robali nie boję, ani zmarszczek, a ni tej liczby obok Twojego nicka :D a określenie \"pan\" czasem mi się tak samo napisze ;) już nie będę chyba, jak coś, to krzycz albo bij po rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike //..
czy to rozmowa o cipkach i o tym jakie złe lub wspaniałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike //..
"są" mi chyba wcięło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) mi to nie przeszkadza, pisz jak chcesz na dziadka też się nie obrażę :P stańczyku gdzie takie głupoty wyczytałeś, i co się tak na prawdę dziś stało bo chyba trochę nie w temacie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DL=ATZLSUBKRIVURRIWDD
dO ZALOZYCIELA -JEZELI CALA RESZTA JEST CH**A WARTA --TO TAK JAK TY MLOKOSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stańczyk to była szczceniackie zakochanie platoniczna miłość różni się od tej odwzajemnionej i podobno nie zdarza się tylko raz ja sama w to nie wierzyłam ale powoli się do tego przekonuję i na pewno miłość pasuje do mężczyzny co to za głupia teza, że tylko raz się zakocha nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj starszego człowieka będziesz teraz po nocy ganiał po topicach? ;) no napisz tak w skrócie co Cię boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike //..
gdzie ten topik? przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×