Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość lajbba
Napiekniejszy dar jaki dała natura.Niestety uttacić go byle jak niejest najleprzm pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhvgbygnumjiu
Wiesz bramka- ja odczuwam sie chcesz stracić dziewictwi BO CHCESZ, bo masz to 22 lata i myślisz ze Cie pozniej ktoś wyśmieje, chcesz tego sprobować bo teraz coraz wiecej sie o tym mówi, ale mówie Ci to zaden wstyd, poczekaj, kochaj i zrób to jak bedziesz narawde tego chciała ze swoim ukochanym- a on do doceni ze jesteś dziewicą bo bedziesz należeć tylko do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wczoraj dziewica:)
Do wczoraj nią byłam:) Też mam 22 lata:) Z chłopakiem byłam 3 lata potem rozstaliśmy sie na troche i teraz znowu sie zeszliśmy. Czekał na mnie całe 3 lata. jak mogłabym mu nie ufać. Zresztą sam był prawiczkiem. Więc błądziliśmy trochę po omacku:) Powiem szczerze pierwszy raz nie był cudowny ale na fanfary fajerwerki i całą resztę magicznych wydarzeń nie liczyłam:P Zrobiliśmy to może trochę mechanicznie jakby czytając instrukcję obsługi "Jak stracić dziewictwo" ale naprawdę nie żałuje:) Wiem że bardzo kocham swojego chłopaka i mu ufam. Mimo że dość bolało to wiem że nie chciał mnie skrzywdzić i że każdy kolejny raz bedzie coraz lepszy:) liczę na to;) PS Teraz czekam aż zagoją sie rany żeby znowu wsiąść na "konia";):P Bo nagroda jest tego warta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjjja
Witam, straciłam dziewictwo z facetem, którego nie kochałam. Ale pomimo braku miłości ( z obu stron) tyle czułości, przyjemności i zabawy ile mieliśmy... życzę Wam wszystkim!!! Ten pierwszy raz wspominam z ogromnym sentymentem. Także nie ma jednoznaczne recepty na to "Z KIM". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wianuszku
hej, Ja mam dopiero problem - mam 27 lat i jestem dziewica.. ;/... przyznam, że jest dokładnie tak jak piszą dziewczyny powyżej, po prostu nie trafiłam na właściwego / tu nie chodzi o jedynego / ..dziwnym sposobem nie zakochuję się od razu...muszę kogoś dobrze poznać... miałam wiele okazji i wciąż się pytali dlaczego "nie" ?... a ja po prostu nie mam do nich zaufania, więc mówię "jeszcze nie"... no a potem znikają.. uprzednio oczywiście nie wierzą, że jestem w wianku hehe, a jak uwierzą to ich "męskość" od razu ulega wpływowi grawitacji :P.. ten cykl wciąż się powtarza - niestety.. Nie jestem w stanie ot tak po prostu oddać się komuś... więc co będzie to będzie. Nie ukrywam, jest mi przykro.. nie dlatego że jestem dziewicą ale dlatego, że mężczyźni nie chcą mnie lepiej poznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odet
dziewictwo nie jest skarbem. A powtarzane jest to tylko po to żeby przekonać te dziewczyny, które jeszcze sexu nie uprawiały, że nie mają niczego żałować. A jest czego żałować. Sama jestem dziewicą, mam 23 lata, tak jak wiele z was nie trafiłam na odpowiedniego faceta, a im starsza tym trudniej o znalezienie takiego co by chciał dziewice. Na szybki numerek z przystojnym nieznajomym nie pójdę, bo to byłaby żenada z krwią i moimi grymasami bólu, odpowiedniego, kochającego faceta też nie ma... jak dla mnie sytuacja beznadziejna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal.m.m1
Jeżeli jest tu nietknięta kobieta w wieku licealnym, pogadajmy prywatnie. Nastoletnie panie chętnie się przede mną otwierają. Jestem wrażliwy i kocham kontakt z nietkniętą kobietą. Jeżeli skończyłaś 15 lat, napisz do mnie. :* michal.m.m1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msaram
chyba rozumiem ODETE. Ja mam 20 lat i to, że jestem dziewicą też zaczyna mnie denerwować i dokuczać, czasem mam takie myśli, że mogłabym to zrobić z byle kim, aby mieć spokój, ale chwile później przychodzi opamiętanie. Chciałabym jednak przeżyć to z osobą, której ufam i która mnie niesamowicie podnieca, ale na horyzoncie pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge fajnym dziewczyna
hej jesli jestes z warszawy masz 16 lat i chcialabys stracic dziewictwo z milym i fajnym facetem pisz. traderwar@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa 92
Ja za miesiąc będe mieć 19 naście lat, i też jestem dziewicą. Dużo chłopaków się kręci wokół mnie, tacy napaleni... z ostatnim nawet doszło do pieszczot, ale ja odmówiłam czegoś więcej boz naliśmy się dopeiro miesiąć, a on ze nie może wytrzymać bo jestem zbyt sexowna... rozstałam sie z nim. Nie wiem czy moze mogłam się dac ponieść, ale boje się ze będę załować, bo jak bym posżła z kolesiem po miesiacu to bym siebie uażała za jakas łatwą panne;/ Mogłabym starcić z chłopakiemd ziewictwo ale ktorego bym kochala i chodizla z nim dluzej niz np. 4 msc by byc pewna czego on chce... a tu ostatnio sami napalency i tylko sex im w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przejmujecie
Ja powiem tak, to że 17-21 latka chce czekac na odpowiedniego faceta, i nie iść do łóżka po kilku tygodniach/dniach. To normalne. Ale ponad 25 jak ktoś ma i czekać chcxe niewiadomo ile to raczej dziwne... Karolina dobrze zrobiłaś :) jestes jescze mloda masz 19 nascie lat, ja stracilam jak mialam 22, z fajnym chlopakiem po roku chodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z nieznajomym
Ja jak miałam koło 20 lat, pojechałam na wakacje pierwsyz raz sama ze znajomymi :) Poznałam chłoapaka, był tak sexowny ze starcilam z nim dziewictwo, nie zaluje bo mnie tak podniecal byl z wygladu moim idealem, niezapomniana noc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat i też jestem dziewicą. Czekam na tego jedynego ale staje się to męczące :-( Czasami mam ochotę zrobić to z pierwszym lepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie Jeśli jest chętna kobietka z podlaskiego i okolic Białegostoku to Spotkam się z gorącą dziewczyną do 35 lat spragnioną męskich czułości szukam zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej chcę dać masę Miłości i figlarnych przyjemności dla spragnionej, samotnej, inteligentny zielonooki przystojny apetyczny seksowny wesoły brunet, 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skowronek)))
Wolę w łóżku dziewicę niz doswiadczonego wycierucha, którego jestem 100-nym facetem. Z resztą to nie jest ważne czy jesteś dziewicą czy nie. Ważne zeby ci się z gościem układało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AisCis
Wolałabym byc na twoim miejscu, niz tak jak ja. Straciłam dziewctwo w wieku 16 lat z chłopakiem, który wcale nie był tego wart. Mechniacznie, w toalecie w sylwestra. To nie była miłość, bo dzieckow wieku 16 lat nie umie kochać. Dobrze, ze sie zabezpieczyliśmy... Kilka dni później poznałam swojego męża;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale chciałabym mieć doświadczenie w tych sprawach... Większość moich znajomych ma to za sobą i chwali się swoimi ,,osiągnięciami''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3154
mam 22 lata meczy mnie to ze jestem nadal dziewica i nie moge trafic na odpowiedniego faceta z ktorym chciałabym to zrobi. szukam chetnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3154
mam 22 lata meczy mnie to ze jestem nadal dziewica i nie moge trafic na odpowiedniego faceta z ktorym chciałabym to zrobi. szukam chetnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetemm
zgłaszam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyandlow
też jestem dziewicą... szukam chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetemm
a skad jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny............
a z kad jestes slonko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyandlow
Pomorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×