Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość Krycha2000
Sluchajcie mam pytanie. Jestem przed okresem i jestem dziewica, ostatnio byl u mnie chlopak, probowalismy sie kochac, ale jemu nei stanal i nawet nie wlozyl, czy mimo to moge byc w ciazy?? Bo nadal nie mam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyfacet
a powinnaś już mieć? jestem chłopakiem, więc za bardzo się nie znam, ale jeśli jego nasienie nie dotarło ci do pochwy albo macicy, to nie możesz być w ciąży (nie ma takiej technicznej możliwości), ale jeśli nasienie dotarło i powinnaś mieć już okres, to lepiej zrób sobie test ciążowy albo idź do ginekologa, żeby cię przebadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaR
Witam, szkoda, że dopiero dziś tu zaglądam. Czekam na kontakt ze strony kobiet, które miały z nim do czynienia. A póki co chciałabym Wam przedstawić co tak naprawdę alamaut mysli o kobietach: 00:12 alamaut taki jeden chłop (07.10.30 08:48): "traktuj kobietę jak szmatę a przylgnie do ciebie jak do muru".Daletego faceci biją kobiety,a najgorsze jest to,że kobiety właśnie same wybierają takich kolesi. No cóż każdy facet co bije kobietę to mięczak i tyle,nie ma co komentować.Szkoda tylko,że to pierwsze zdanie się bardzo często sprawdza. Musze przyznać ci rację...Mój kolega twierdzi co nastepuje.. "Kobiety nie sa ludźmi..są sukami..jak bowiem nazwać kogos kto potrafi wyrządzić ci największe sk..syństwo gdy jestes dla niej dobry i łasić się gdy ją poniewierasz..?Ogólnie w rozwoju stoja wyżej od nas mężćzyzn..więc żeby móc nawiazać równorzędne stosunki musisz ją zgnębić i poniżyć.Ze każde wykroczenie -natychmiastowa i surowa kara..za każdą zasługę-nagroda..jezeli tak będziesz postępować będziesz miał obok siebie wierna jak suka i jak suka kochającą kobietę.."..Uważam ze kolega miał wiele racji..Faceci którzy dobrze traktują swoja kobiety sa zdradzani..ponizani..uważani za słabeuszy..Ci którzy biją...hmm..patrz powyżej.. 00:17 alamaut anielek (07.11.01 13:57): Jestem młoda, ale spotkałam się z przemocą w rodzinie. Może i ojciec nie bił mnie i matki,za to wyżywał się na moim bracie. Najgorsze, że mężczyźni myślą, że jest wszystko ok. Kobieta siedzi cicho, boi się nawet głośno płakać, a broń Boże iść do kogoś na skargę... kolejna pięść murowana! faceci to okropne stworzenia, mam nadzieję,że mnie spotka zaszczyt mieć normalnego męża. Jeżeli trafisz na tak zwanego "normalnego" to wkrótce zaczniesz go poniżać..uważać za śmiecia itd bo wy kobietki już tak macie w tym swoim móżdżku.. potem spotkasz faceta który ponawija ci do uszka i z rozkosza rozchylisz mu swoje skrzydełka.. ..w każdej z was ukryty jest k..szon..I stwierdzisz ze "normalny" właściwie jest zerem..nikim 00:22 alamaut megan_meg (07.10.30 17:47): Mężczyźni biją kiedy tylko da się im odczuć, że kobieta to słabsza osoba... ja doświadczyłam tego na własnej skórze. Najpierw zaczynało się od popchnięć, obraźliwych słów... potem było co raz śmielej...aż do ostatniego razu kiedy myślałam, że zwyczajnie mnie zabije...kiedy mnie kopał jak psa nie myślałam o bólu fizycznym, pomyślałam - za co mnie to spotyka??? Do dziś zadaję sobie to pytanie, rehabilitując się już prawie rok po złamaniu nogi i prostując sobie psychikę. Od tamtego czasu nie jestem z nim i dziękuję za to Bogu, że wszystko skończyło się tak jak się skończyło - dotkliwie ale szybko. Dziś podnoszę się z tego upokorzenia, ale jak mówią trzeba spaść na samo dno by się móc odbić. Dziś buduję szczęście z innym mężczyzną na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i tolerancji. ale czasami w duchu przemknie ci myśl..jak ja go straszliwie kocham..czyż nie..?? 08:43 alamaut I tak trzymać!..One to uwielbiają.. będziesz najukochańszy dla niej jak ją w środku nocy wyp.. z domu z jej śmieszną walizeczką.. oto link do tej strony: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5325146&st art=210 ....... sądzę, że komentarz jest zbędny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyfacet
a ja jednak coś napiszę, bo cosik stronnicze jest (jak za każdym razem, kiedy o mężczyznach pisze urażona, odepchnięta czy rozczarowana kobieta); facet bije, bo się zdenerwował; jak się zdenerwował, to czymś; skoro bije kobietę, to najprawdopodobniej ona jest powodem jego agresji (a jeśli nie ona, to znaczy, że wybrała niewłaściwego mężczyznę na partnera); w takim razie - kto jest winny? on, że bije, czy ona, że go sprowokowała? jeśli liczycie, że mężczyzna w ogóle nigdy nie uderzy kobiety, choćby nie wiem, co robicie, to znaczy, że jesteście albo bardzo głupie, albo nieświadome skutków swojego działania (co też świadczy o raczej niskiej inteligencji); naraziłem się którejś? i co z tego? nie przytuli się żadna do mnie? i tak nie przytulacie się, chyba, że jest wam bardzo smutno albo macie w tym interes (chcecie podniecić faceta, żeby w zamian coś od niego wyciągnąć); nie uśmiechniecie się już do mnie? i tak się nie uśmiechniecie, a jeśli wam będziecie wesoło albo was zainteresuję, to i tak o urazie zapomnicie; poza tym i tak nie mam dziewczyny, za to wiele dziewczyn się mną interesuje, więc nie ma która mnie szantażować i mam w kim wybierać; poza tym jestem bardziej samotnikiem, więc towarzystwo zbytnio potrzebne mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi991
normalnyfacet, idealnie zgadzam się z Twoimi wcześniejszymi wypowiedziami. Mam 18 lat, chłopaka, rok starszego, jesteśmy ze sobą prawie 4 miesiące. Oczywiście były już rozmowy na temat seksu, ale ja stanowczo mówię NIE! Po pierwsze: jeśli będzie wpadka? Chcę spokojnie skończyć szkolę, dostac sie na studia.. po co mialabym \"to\" robić w stresie bojąc się czy przypadkiem nie dojdzie do zapłodnienia? Nie widzę w tym żadnej przyjemności... Po drugie: jestem wierząca. Wiadomo, ten grzech należy do jednego z kategorii ciężkich, ale jest nie do porównania jak dla mnie np. z kradzieżą, zabójstwem czy czymś w tym stylu. Mam zasady i już. Chłopak wiadomo, chcialby, ale tłumacze mu to, on mnie bardzo kocha, zrobi wszystko co chcę i się nie sprzeciwi. Jesteśmy w sobie zakochani, oboje czujemy, że to niebedzie przelotny romansik.. To w takim razie, jeżeli za te 4-5 lat pobierzemy się to czemu nie można poczekac? Poczekamy :) i po trzecie: (mnie to nie dotyczy) niektórym dziewczynom wydaje się po miesiacu, że to ten jedyny, oddają mu się, a tu chłopek odchodzi.. Będziecie żałować później, że nie przezyłyście tego pierwszego razu z tym jedynym..że nie poczekalyście na niego... A tym wszystkim 13-, 14-latkom jakoś nie wierze.. Chcą się pokazać jakie to są dojrzałe, a właśnie pokazują jakie są jeszcze dziecinne i glupiutkie..:/ pozdrawiam tych wszystkich co będą czekać do ślubu ;) nie wstydzmy się tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłytomekck
Jak czytam wywody kolegi o nicku "normalnyfacet" to mam wrażenie, że pisze pryszczaty 15 latek. Be urazy stary ale Twój poziom wiedzy jest żenująco niski a sposób wysławiania się bardzo chaotyczny. Widzisz ja hołduję takiej zasadzie, że jak nie mam o czymś pojęcia to nie zajmuję głosu w dyskusji. Chciałbym nawiązać się do wątku po co kochać się przed ślubem. Widzisz ludzie różnią się temperamentem, potrzebami etc. Chodzi o to aby uniknąć rozczarowań i by związek był udany i nikt nie musiał chodzić na boki lub oddawać się drugiej stronie z małżeńskiego obowiązku. Skoro na ślub decydujesz się po bliższym poznaniu partnera/partnerki i chcesz o nim wiedzieć jak najwięcej, czy możesz mu/jej ufać, to powinieneś/powinnaś wiedzieć, że seks sprawia Wam obojgu radość a nie jest wymuszony. To pozwala uniknąć rozczarowań, zdrad, rozwodów. Owszem nie wyeliminuje ich ale zmniejszy prawdopodobieństwo. Seksdopasowanie jest tak samo ważne jak każda inna sfera życia. Pomyśl jakie skutki mogą być gdy po ślubie okazałoby się, że facet ma potrzeby po kilka razy dziennie a kobieta raz na tydzień bo facet jest egoistą w łóżku i myśli tylko o sobie. Albo facet lubi na ostro z klapsami gryzieniem etc. a kobieta marzy o czułym delikatnym seksie. Albo kobieta ka ogromne potrzeby a facet jest zdolny tylko do jednego stosunku w weekend bo dużo pracuje i zatracił potrzeby. To tylko kilka przykładów a jest ich mnóstwo. Nigdzie nie jest powiedziane, że dziewica po ślubie przeistoczy się w żądną seksu kotkę tak jak i facet niekoniecznie będzie dawcą przyjemności. Dlatego ja decydując się na wspólne życie z wybranką chcę wedzieć, że pasujemy do siebie pod wszystkimi względami tak by zminimalizować ryzyko pomyłki i uniknąć rozwodu. A co do wieku rozpoczęcia współżycia i czasu znajomości osoby z którą chce iść do łóżka to jest to indywidualna sprawa każdego z nas. Ważne tylko by to była nasza suwerenna decyzja a nie podjęta pod presją społeczeństwa, chłopaka etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłytomekck
I jeszcze jedno. Seks z małoletnią osobą poniżej 15 roku życia to nie żaden gwałt tylko pedofilia (art. 200 k.k.: Kto obcuje z małoletnim poniżej 15 roku życia podlega karze ... - cytuję z pamięci ale mniej więcej tak jest napisane tzn. Tam jest uszczegółowione pojęcie obcowania ale nie chciało mi się tego cytować w całości). Następny artykuł odnosi się do prezentowania treści xxx małoletniemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia_25
co do amaluta to pan ten ma 44 lata i jest łowcą dziewic w sieci, ostrzegam was przed nim. Zrobił krzywde i robić ją bedzie tak tempymi wywodami. Jak pozna dziewice to jest słodkim lowelasem, a jednak ma s.....na psyche bo go ponoc żona zostawiła, syn chciał się zabić i ma anorekcje i tym podobne bzdety.A kobiety sa be. Szkoda że to jego nie zamkneli w psychiatryku tylko jego syna, ale coz niedaleko pada jabłko od jabłoni. pozdrawiam szystkie laski, MEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do amaluta to pan ten ma 44 lata i jest łowcą dziewic w sieci, ostrzegam was przed nim. Zrobił krzywde i robić ją bedzie tak tempymi wywodami. Jak pozna dziewice to jest słodkim lowelasem, a jednak ma s.....na psyche bo go ponoc żona zostawiła, syn chciał się zabić i ma anorekcje i tym podobne bzdety.A kobiety sa be. Szkoda że to jego nie zamkneli w psychiatryku tylko jego syna, ale coz niedaleko pada jabłko od jabłoni. pozdrawiam szystkie laski, MEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm_jm
Widzę że moja cierpliwość się opłaciła dziękuje Pani Ewo za kontakt. To co pani napisała ja też znalazłam i nie tylko to jest tego trochę więcej. w 200% zgadzam się z Panią że to co pisze to robi kobietą to jest potwór ale kto nam pomoże jego miejsce nie jest w śród normalnych i przyzwoitych ludzi a w miejscu gdzie nie skrzywdzi już nikogo i będzie pilnowany przez 24 godziny na dobę za kratami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Buschman
bedzi dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny Koperek
słuchajcie ja tez chciala bym stracić dziewictwo. . . Niby mam 19 lat ale czuje ze ciagnie mnie do łóżka z kazdym facetem. . . Czuje ze chce z nim przezyc i kochać sie do białego rana. . . Ale gdy tylko chce mi włożyć rozmyślam sie bo zaraz mi sie wydaje ze zajde w ciaze. . . Kurcze chyba potrzebuje kogos z dużym przyrodzeniem i natarczywym to moze sie otworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek22
Ja natomiast jestem facetem, mam ukończone 22 lata i nadal jestem prawiczkiem. Dziewczynę mam, bo nie to, żebym był jakiś nienormalny, ale po prostu ona jeszcze nie jest gotowa, a z inną nie chcę, tylko z tą. I sobie już tak czekam i czekam .... ponad 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyfacet
odnośnie wypowiedzi kolegi o nicku "miłytomekck" - mam 21 lat, nie jestem pryszczaty, podlądy mam, jakie mam, każdy ma prawo do własnej opinii i poglądów (są zagwarantowane prawem, nie wiem, jaki artykuł i jaka ustawa); tobie mogą się nie podobać tak samo, jak mi fakt, że niektórzy chcą mieć partnera/-kę tylko dla seksu i biorą rozwód tylko dlatego, że ich potrzeby seksualne nieco się różnią; jeżeli zaś ich temperamenty bardzo będą się różnić, to będzie to widać już przed ślubem, więc nie wkręcaj, że nagle po ślubie o tym się dowiadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambler7
Republika - W końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambler7
Ach przypomniało mi się odnośnie prawiczka 22. Otóż też byłem z dziewczyną ponad 3 lata i mieliśmy to zrobić po ślubie. Niestety rozstaliśmy się z jej inicjatywy. Miałem już dość, potwornie męczyłem się psychicznie, nie chciałem czekać w nieskończoność i stało się... bez miłości... pozostał żal... Oby Twój los był dla Ciebie łaskawszy, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet35latek
Lipa taka ,byłem z jedną ,miała w tamtym roku z 5-ciu ha partnerów :) Do mnie po trzech miesiącach znajomości mówi ,że chce mieć ze mną dziecko .Ha ha ha ha . Ja to bym,jej nie chciał na żonę ,a co dopiero z nią dziecko! Ale na sex jest dobra,bo doświadczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceeeeeee
Mam 25 lat. Dziewica nie jestem od roku. Jestem w sumie całkiem normalna ;) Zawsze miałam znajomych, ale z facetami to jakoś się nie dogadywałam w sensie takim, aby być w związku :( Jakaś takaś spięta byłam przy nich, a w szczególności przy tych którzy mi się podobali. Nie chciałam dłużej czekac, naprawdę chciałam poznac co to jest ta rozkosz i zrobiłam to z facetem, z którym umówiłam się przez internet. Dla mnie dziewictwo to tylko fizjologia. Nie mam do tego jakiegoś świętobliwego podejścia. On byl ode mnie starszy o 10 lat. W zasadzie to czuje sie jak kurwa, bo to nic innego jak sponsoring był. Wynajęliśmy pokój w hotelu. Byłam aka niesmiała i zestresowana :/ Faceta jakoś bardzo to mnie nie pociągał. Kupił dobre wino dla rozluxnienie atmosfery. I wystarczyło, że zaczął mnie dotykac i chciałam tego więcej :( Nie zrobilismy tego za pierwszym razem, na początu chcielismy poznać swoje ciała. Był bardzo delikatny. Wynajął mi mieszkanie w Warszawie i po jakimś miesiącu róznych tam pieszczot pozwoliłam mu w siebie wejść i to było bardzo kosmiczne doznanie. I nie żałuję tego, chociaż było to pozbawione najważniejszego - miłości. Potem regularnie uprawialiśmy miłość. On pomógł mi się odnaleźć w Warszawie. Pojechali smy razem na wakacje i w ogóle. Trwało to do listopada ubiegłego roku. Rozstaliśmy się, ale nadal utrzymujemy kontakt, ale bez seksu, tylko rozmowa, piwo itp. Wkurzało mnie, że po jakimś czasie chciał ze mną sie kochać nawet wtedy gdy nie miałam na to ochoty. Czułam się chwilami jak kurwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceeeeeee
niedawno poznałam faceta, normalnego o rok starszego :)) Chba cos się kroi między nami i powiem szczerze że moje doświadczenie z poprzednim facetem (nie chodzi mi o seks! ale samo bycie z facetem) ułatwiło mi trochę życie jeśli chodzi o kontakty damsko męskie. Jest mi łatwiej. Jedyne czego żałuję to, że swój pierwszy raz straciłam bez miłości. Jednak samego aktu nie żałuję. cieszę się, że już wiem co to seks, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela..
Witam.:) Mam 17 lat. Jestem poniekąd dziewicą. Chłopak z którym byłam i w sumie jestem zdecydowana TO zrobić jest doświadczony. Kocham go i bardzo się na początku bałam. Bałam się bólu. Dla mnie jest troszkę przereklamowane to iż owy pierwszy raz jest taki piękny itp.. to chyba kwestia organizmu. Do mojego ''prawie'' pierwszego razu doszło dość niedawno. Mówię 'prawie' , ponieważ mój partner przez mój ból nie wszedł we mnie wystarczająco. Ten ból, który czułam przy tym był na prawdę wielki. Przez to boję się zdecydować na ostateczne współżycie. Nie wiem co zrobić by uniknąć tego bólu... Choć sprawa pewnie jest jasna, bowiem : - nie da się tego uniknąć.! Przynajmniej w moim przypadku. Sądzę, że jestem jeszcze bardzo młoda i uważam , że kobiety które mają dwadzieścia parę lat i są dziewicami to słusznie, że nimi są jeśli nie są gotowe albo myślą , iż są gotowe a nie są. Fizycznie, uważam, iż są. Psychicznie to ogólnie kwestia charakteru. Podziwiam kobiety które w wieku 20 paru lat trzymają cnotę. Dziewictwo nie może być dla nas uciążliwe choć czasem tak nam się wydaje. Ja bardzo się boję zdecydować na ostateczność. Ten ból, choć fizycznie jestem bez zarzutów mnie dobija. Cóż, zdecyduję się wtedy gdy na prawdę będę gotowa.. Na razie się boję, choć czasem myślę, że chcę to mieć za sobą... Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolkaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam chlopaka i prawie 20 lat a i tak poczekamy do slubu bo po 1 nie chce robic w stresie ze bede w ciazy po 2 nie chce podazac za pradem ze trzeba to robic i po slubie to bedzie piekne, a przynajmnije wiem ze moj chlopak jest w stanie wytrzymac i fajnie jest ze sie stara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avincio..
Ale niektorzy z was sa śmieszni.. ;) A koleś 'normalnyfacet' nie wiem skad sie typek urwales.. a do tematu... Seks jak najbardziej, byle tylko z miłości.. i co z tego ze przed ślubem boga i tak nie ma.. pozdrawiam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyfacet
avincio.. nie wiem, skąd sam się wziął; a skoro twierdzi, że Boga nie ma, to może jakieś dowody? (że go nie widać czy nie odpowiada na pytania/wezwania tak, jak człowiek, czyli bezpośrednio, to nie jest żaden dowód, a skoro wierzy w niego od >1500 do prawie 6000 lat kilka miliardów ludzi - chrześcijanie (>2mld) + Żydzi + muzułmanie - a Boga jednak nie ma, to zobacz avincio.. ilu ludzi się nabrało - już nie licząc tych, którzy w niego wierzyli, a nie żyją, więc zanim coś napiszesz, to może pomyśl - o ile od nadmiaru hormonów nie wyłączyła ci się zdolność myślenia) co twojego poglądu na temat seksu - twój pogląd, twoja sprawa, co będzie z tobą później (niekoniecznie po śmierci, już w późnym wieku średnim możesz mieć niezłe problemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakieś dowody
że kiedykolwiek ktoś wierzący wrócił z zaświatów, i potwierdził istnienie życia wiecznego, obojętnie czy w niebie, raju lub piekle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie ma
boga. Wszystkie religie robią wam pranie mózgu od najmłodszych lat.Z czego by żyli te darmozjady ?Bazując na tym że ludzie nie chcą uwierzyć, że po śmierci jest K O N I E C. Koniec wszystkiego ! Myślenia również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadzProboszcz
ales zescie glupie czekajcie sobie a i tak sie nie doczekac tego pierwszego razu po slubie bo nie dotrwacie wiem cos o tym bo mam wtyki tam na gorze... wiec rznijcie sie puki macie ochote, czas, i wasz ogien sie jeszcze nie wypalil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derk
wiem ze moze ni pasuje tu jako chlopak ale moim zdaniem to dziewictwo to jest tylko twoja sprawa i jesli ty bedziesz czuła ze jestes gotowa na to to wtedy to zrobisz i to nie ma znaczenia czy ty bedziesz z tym chlopakiem rok czy dwa bo czasami sie czuje chemie juz od razu poprostu ty to musisz czuc ze to jest ten facet z którym chce to zrobic pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyfacet
komuś chyba już odbija od (braku) seksu (nie mam na myśli derka) - a dowodów dalej nie przedstawiono, tylko jakoś próbuje się ktoś wykpić, podając jakieś śmieszne "kontrargumenty" - chyba byś nie chciał spotkać nikogo, kto by wrócił do życia ziemskiego po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avincio..
normalnyfacet.. a Ty jestes matka teresa ze tak probujesz nas nawracac ;> Boga nie ma i juz.. tak jak ktos wczesniej powiedzial, religie robią nam z mozgu wode, a skoro ten cały bog jest to powiedz mi dlaczego tyle dzieci ktore niczemu nie zawinily umieraja z glodu.. bo co.. bo bog 'chce miec je wszystkie przy sobie' ?? to jest chore... wiec sory ale boga niema.. a to ze tak wielu ludzi wierzy w boga potwiedza fakt jak bardzo ludzie sa naiwni. Co do seksu przed slubem, to jezeli ma sie kobiete i czeka az do slubu, to potem moze sie okazac podczas nocy poslubnej ze ma siusiaka i bedzie klops ;D hahaa a tak zawsze mozna sprawdzic haha lol wiem wiem to bylo glupie ;) ale musialem to napisac ;) wiec dziewczyny nie ma sie czego bac, jezeli trafisz na odpowiedniego faceta.. to wszystko bedzie w porzadku nawet prze slubem.. jeszcze jedno czternastki po pierwszym razie to dla mnie tez jest wielki LOL ;D pozdrawiam fanow ahha :D :* MAM WYJEBANE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×