Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość
Seniora Spojrzenie kobiety W niewoli uczuć Ścieżki miłości Potęga miłości Cena miłości Christina Wiosenna namiętność Tajemnice pocałunków Córka przeznaczenia Samanta Kobieta mojego życia. Serca na rozdrożu Maria Mikaela Edera Paulina Cud miłości Fiorella Zdradzona miłość Paloma Esmeralda Kamila Porywy serc Prawo do szczęścia Waleria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka nie żartujesz
naprawdę to wszystko oglądałaś lub oglądasz???? obsesję masz jakąś chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wszystko oglądałam.:) Wybierałam te, które podobały mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje pewnej telenoweli, niestety nie pamiętam tytułu a i główny wątek tak średnio. Telenowela mniej więcej z 1998 lub starsza. Akcja dzieje się w małym miasteczku, z głównego wątku pamiętam tylko, że młoda dziewczyna pilnowała 3 dzieci u bogatego gościa i ten w niej się zakochał.... i tyle mojej pamięci, niestety :/ To była tez telenowela o młodzieży, były trzy główne postaci. Dwie dziewczyny z raczej niezamożnych rodzin i chłopak z bogatej rodziny. Jedna z nich pomagała w prowadzeniu baru rodzicom??? i ogólnie zachwywała sie troche jak chlopczyca i nienawidziła tego chłopaka który zainteresowal sie jej koleżanką która była typową slodką dziewczynką i za wszelka cenę chciała wyrwać się z biedy. Po pewnym czasie nienawiśc ta przerodzila sie w przyjaźń a na koniec w miłość. Dziewczna zakochała sie w tym chłopaku ale on był z ta drugą, jednak on tez cos zaczął cos do niej czuć.... soś w tym stylu, chyba nie wiele da się z tego zrozumieć, ale jakby ktoś coś skojarzył to byłabym wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik89
Widzę że dużo jest osób które pamiętają stare telenowele. Mi od kilku dni chodzi po gł jedna którą oglądałam kilka lat temu na romantice. Za nic nie mogę przypomniec sobie tytułu, ale kojarze kilka faktów: -Isabel- główna postac, zajmuje się trójką dzieci (2 to rodzeństwo: dziewczynka w blond warkoczach i mały grubasek), stara się założyc dom dziecka czy zastępczy -Monica- jest przyjaciółką Isabel i panią doktor -Rocio- mała dziewczynka mieszkająca w domu w sąsiedztwie, jej matka zaginęła a nią opiekuje się wujek chrzestny z żoną (wiedźma jakaś) -Przyjaciel(imienia nie pamiętam) jest typem mądrego mózgowca, zakochany w Monic, pod koniec serialu by ją zdobyc wciela się w nową postac i udaje zaginionego brata bliźniaka, który lubi motory i szaleństwa (więc jest przeciwieństwem samego siebie) -przyjaciel nr2 (również nie pamiętam imienia) jest kamerzystą, czy dziennikarzem (jakoś tak), kocha się w Isabel -w filmie pojawia się również niemowlę które też otrzymuje imię Isabel (ktoś je chyba podrzuca pod drzwi tego prowizorycznego domu dziecka) Więcej nie pamiętam. Bardzo chciałabym go obejrzec ale bez tytułu nic nie mogę wynaleźc... Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefeczka
ja tez kiedyś oglądałam tyle tych telenoweli, uwielbiałam je te Salvadory albo hacjendy Elizondo i braci Reyes xd pamietam jeszcze Rubi mnie zaciekawila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1333
hej pamiętacie moze telcie w której była blondynka z długimi prosttymi włosami i kulała??????????? szukam tej telenoweli od kilku tygodni prosze bordzo o pomoc jak najszybciej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanay
na pewno blondynka? z którego mniej więcej roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaa
o " W Kamiennym kręgu" - oglądałam ,ale za cholerę nie pamiętam bohaterów ani o co tam chodziło. Pamięta ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamięta ktoś
australijski serial "Więźniarki"? Super serial, akcja, trochę humoru...tylko jakoś tak urwali go i nie dali do końca:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza telenowela byla zemsta,to jak byla jeszcze wisla a nie tvn,potem byla slodka zemsta i esmeralda,do tej pory mowie na moja przyjaciolke glupek melesio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaak
Pamietam ze kiedys lecial taki serial wenezuelski chyba Maria i Manuela jednoczesnie Grala w nim jedna aktorka taka blondynka z dlugimi wlosami a moja ciotka oglądała i marie i manuele i myślała ze to jeden i ten sam film))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaak
To było tak ciocia oglądasz manuele ? nie nie oglądam oglądam Marie . No .ale teraz leci Manuela .. Taaak.????? A ja myślałam ze to Maria ps.a Agrecia colmenarez ma teraz 48 lat )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecia Colmenares
Maria de Nadie. bardzo mi sie podobalo i w sumie to pierwsza telnowela ktora cala obejzalam... Juan carlos;) pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagat
hej, a ktoś pamięta telenowelę "Historia miłości" produkcji brazylijskiej...leciała jakoś rok przed kolejną produkcją brazyliską "Po prostu miłość". W roli głównej też grała Regina Duarte i też nosiła imię Helena. Tam posiadała córkę taką w ciemnych kręconych włosach. Fajny ten serial był, dokładnie nie pamiętam fabuły bo leciał jakoś może w roku 1995 więc już dawno i chyba polsat go transmitował. Na pewno podobnie jak w "Po prostu miłość" była jakaś wielowątkowość akcji bohaterów ale głównie życie toczyło się wokół głównych bohaterek-matki i córki oraz ich miłości. Matka miała rywalkę (czarny charakter) w walce o ukochanego mężczyznę...nie był on zbytnio atrakcyjny bo z tego co pamiętam mógł być po 50tce,siwe włosy,okulary i prowadzil bodajże jakąś dużą firmę. Ale jak na tamte czasy bardzo mnie się podobała ta produkcja brazylijska była czymś innym niż filmy lecące na co dzień w tv. Miło wspominam ten serial i chciałabym sobie go odświeżyć ale ten serial nie bardzo chyba można zdobyć:/ czy ktoś może też pamięta ten serial co opisałam??? Przez to,że mnie się tak podobał to następny jak wszedł "Pom prostu miłość" oglądałam też z zapartym tchem...tym bardziej,że główna bohaterka znów była ta sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamięć dla prezydenta
i wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos pamieta taka telenowele, wiem ze poczatek (chyba) bylo wesele piekna panna mloda w sukni slubnej, na wesel przyjechali jacys bandyci, zabili wszystkich gosci, jeden z nich w dlugich wlosach zgwalcil panne mloda ktora przezyla ta masakre. kojarzy ktos?? niestety nie pamietam ani tytulu ani niczego, pomozcie bo od dawna szukam tego serialu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zainteresowana jestem kupnem telenoweli Kłamstwo i miłość(dobrej jakości i po polsku) Jaki jest ewentualny koszt.Proszę o odpowiedz na forum,a najlepiej na emaila bogna280673@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika6943
a pamięta ktoś może posłaniec szczęcia? Oglądałam jak miałam 6 lat. To była moja pierwsza telenowela. wie ktoś jakiej produkcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Był produkcji
meksykańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7852
na moim chomiku sa telenowele po polsku... min.wszystkie odcinki ZBUNTOWANEGO ANIOLA!. ZAPRASZAM. http://chomikuj.pl/?page=222175 PODAWAJCIE PROPOZYCJE NA GG JAKIE TELENOWELE WRZUCAC; 3823813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laHo
czy ktos pamieta: 1) telenowele, gdzie graly dwie siostry (bardzo ładne brunetki) i one spotykały się z pilotami - oni chyba byli bracmi. stara telenowela chyba emitowana na tv4. i drugi serial hiszpanski: pamietam, ze jedna z glownych bohaterek byla dziennikarka i codziennie prowadzila audycje (chyba w madrycie). jej brat byl chyba lekarzem (ale nie jestem pewna), mial trojke dzieci i chyba nie mial zony. nic wiecej nie pamietam, ale to chyba nie byla telenowela tylko zwykly serial komediowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×