Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Kicus77
Szukam piosenki z telenoweli ,,Tajemnicza kobieta'' leciala w 2000r na TVP1, jesli ktos zna tytuł prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej pamietam esmeralde
i pauline czy paole, ktora leciala po niej chyba:) ze 2 takie same byly, wiem ze lubialam zemste, i potem chyba byla slodka zemsta... super byly te seriale !! sunset beach, bardzo lubialam:) i na TVP 2 chyba:) a tytul to pokolenia...czy pokolenie...cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej pamietam esmeralde
hm, a ta z oreiro co sie bawila skarpeta, to ogladalam na tv4 wszystkie odcinki:) ale nie pamietam tytulu:) ale fajne bylo:) ten facet tez byl spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej pamietam esmeralde
zbuntowany aniol to klasyk:) przystanek alaska, fakt fajny byl:) zar tropikow tez:) na wariackich papierach tez:) jeszcze ogladalam "zycie jak sen" chociaz pozno lecial, i nie do konca wszystko rozumialam, bo to byl dla troche starszych:) ale twardo ogladalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej pamietam esmeralde
przyjaciolk i rywalki tez ogladalam:) brzydule tez:) mala ksiezniczke troche..ale beznadziejna byla... jestes moim zyciem, tez nie bardzo, nie ma to jak zbuntowany:_) a faktycznie jaki byl tytul, tez co oszalala, potem usunela ta blizne z pozaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIInIAA
AAa pamieta ktos taka telenowele niedawno byla zaczynala sie takimi kukielkami czy cos :P prosze napiszcie mi jak sie to nazywalo ... zawsze bylo ze sie do domu przychodzilo i przed telewizor a teraz to sie nie ma czasu i sa denne telenowele ... ;( puscili by jakies stare telenowele ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Ja lubiłam najbardziej Por Amor (Po prostu miłość),telenowelę brazylijską. Maria Eduarda,Marcelo,Laura,Milena,Nando,Branca Leticia de Barros Mota-jak to brzmi :D...Nie była tak pokręcona,jak niektóre telenowele.Fajnie by było gdyby ją powtórzyli. Pamięta ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Jupijej-> pewnie ze pamiętam:) ogladalam ja namiętnie. Polsat nadawal ja chyba 2 razy. Szkoda ze nie leci jeszcze raz :( poszukaj na you tubie, tam sa fragmenty:) http://www.youtube.com/watch?v=sUfsYkHyn2E&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricris
Czy ktos pamieta ,jak w orginale nazywal sie "Poslaniec Szczescia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricris
czy ktos moze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą Chuanitą to może Złośnica? był jeszcze taki serial o nastoleim doktorze co wszystko sobie wieczorem notował na kompie a jego kumpel zawsze przychodził do niego przez okno. I jeszcze ich pięcioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna590
Pamięta ktoś serial emitowany na jedynce pt"Życie"? Był produkcji japońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldka
Ja pamiętam Zbuntowany Anioł czy jakoś tak ... ;) Jak była powtórka rano zawsze nastawiałam budzik i czekałam z pół godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Pamiętam serial japoński Życie. To było o młodej pani doktor Miki. Była tam jej młodsza siostra Sachi, która kulała, bo zraniła ją bomba amerykańska. Akcja toczy się od 1945 roku do 1985 roku. Miki przyjeżdża z siostrą pociągiem do swojego rodzinnego domu. Dowiaduje się,że nie żyje jej mama.Ona chce studiować w Tokio medycynę. Kocha się w niej przyjaciel z dzieciństwa, ona jest panienką z dobrego domu, a on prostym skromnym człowiekiem, Miki wybiera pracę, a on żeni się i ma dwójkę dzieci. Jego żona ciężko choruje na płuca i umiera [ ciężko pracowała przy opryskach jabłoni, nie dbała o swoje zdrowie]. Miki wychodzi za niego za mąż, ale nie chce mieć dzieci. Sachi też wychodzi za mąż i rodzi dwóch synów. Mąż Miki po latach choruje na raka i umiera. Miki dalej pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętam serial japoński
Oszin. Piękny i wzruszający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a pamietacie taka telcie co byl samotny ojciec z dziecmi, zona zginela w wypadku samochodowym a ojciec zatrudnil nianie o czystym sercu i sie w niej zakochal? Swiata mi ze chyba miala na imie Magdalena, ale nie mam pojecia:D a i ktos wie cokolowiek o \\\"Tajemniczej kobiecie\\\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandzika5
pamietam wszystkie ktore wymienilyscie;) super byla po prostu miłosc (uwielllllbiam!) rosalinda, kaczorra z oreiro :) super była fiorella, luz maria, ale tez podobało mi sie brazylijskie "z głowąw chmurach" - pamieta ktos? albo tez "christina" leciało na tvn-ie o lasce ktora zostala modelką w domu mody swej matki, albo maria izabel- z ta samą aktorką ...:) o, maria de nadie tez suuuuper film (grecja colmenares rulezzz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandzika5
nasto- ten serial to "Alvaro" :) i zła Bruna...pamietam hehe;) pozniej grała chyba w "Dzikim księzycu "... a podoba wam sie ta lelcia ktora niedawno byla emitowana przez polsat- "prawo pożądania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamieta ktos ''Z glowa w chmurach'', to byla brazylijska telenowela na Polsacie, albo ''Alvaro'' i ''Luz Maria'' . Jeszcze bylo '' W kamiennym kregu'', ale to jeszcze w czasach komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubilam antonelle,stelline,celeste,fiorelle i kilka innych co juz tyt nie pamietam.ale pamietam jak bylam mala i babcia namietnie ogladala z sasiadkami na poloni1 geronimo i ja razem z nimi..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dzieki madzika 5:) jak bylam mala gdy rodzice zobaczyli ze ogladam na jakims kanale telcie nastepnego dnia juz tego kanalu nie bylo ale coz rodzicow mozna przechytrzyc i ogladalam kanal dalej, tylko ze na innym numerze w tv niz oni usuneli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Heej Dziewczyny:* Kurcze czytam sobie to forum i tak wpsominam;d Uwielbiałam Pauline, masakra jakie kiedys były fajne telenowele:D Pauline jako gladalam to była moja 2kl podst bo pametam ze na majówki nie chciałam chodzić:D A Pierwsza moja tel. to Słodka Zemsta- 5 latek:DJeeej JA CHCĘ PAULINĘ ZNOWU!!! Myslicie, że jest mozliwość powtórek?Nagrałabym wszytkie odcinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam jak mala bylam to z mama ogladalysmy: "Gorzkie dziedzictwo"- moja pierwsza telenowela w zyciu:) i jeszcze "maria z przedmiescia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Heheh tez oglądałam Marie z przedmieścia ale kompletnie nie aietam o co tam chodziło:D ejj dziewczyny,jachce znow pauline oglądac:d sedze jak wariatka na yu tube i sucha caly czas piosenki tytulowej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamcia
uwielbialam Marie z przedmiescia,Pauline,Labirynt namietnosci :) to byly telenowele! :) Mam pytanko: kojarzy ktos moze,bo tytul mi wypdal z pamieci a nie daje mi to spokoju: nauczycielka,pracująca w internacie dla dziewczyn,kocha nauczyciela chyba.w nauczycielu kocha sie uczennica,w koncu biorąślub, a nauczycielka wychodzi za maz za tate dziewczyny,ale i tak kocha nauczyciela,a on ją. nie pamietam dokladnie calej tresci.jesli ktos zna tytul to z gory dzieki za odp.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
hm... ja niestety nie kojarze takiej telenoweli...:( JA CHCĘ PAULINE!!! porywy serca tez były fajne, pamietacie? dziewczyny zróbmy cos, żeby puśclili powtórki PAULINY!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×