Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość sylwianowa
Witajcie. Kupie telenowele Mirada de mujer w polsce byla emitowana pod tytulem Spojrzenie kobiety i Milosc i namietnosc. Kupi rowniez Mirada de mujer el regreso to 2 czesc Mirady. Moze byc w wersji hiszpanskojezycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.J
Witam. Czy posiada ktoś napisy do Marii z przedmieścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizna z pożaru
Witam. Czy może ktoś pamięta tytuł starej telenoweli, w której występował człowiek ze zniekształconą połową twarzy ( zdaję mi się, że po pożarze, w którym zginęli jego bliscy)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackFalconik
Jesli nie byl glownym bohaterem, to brzmi to jak Lucio Malaver z "Esmeraldy", ale on nie mial rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizna z pożaru
Sęk w tym, że z tej telenoweli pamiętam (i to nie zbyt dobrze) tego człowieka. Nie mam pojęcia czy był głównym bohaterem, ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizna z pożaru
Pomogło, to o tego gościa chodziło. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxela
a czy kto moze pamieta taki serial na regionalnej lecial jak ja bylam w podstawowce( mam teraz 23 lata), pamietam, ze wystepowala tam taka sliczna aktorka z krotkimi czarnymi gestymi loczkami, miala na imie jakos Joyce, (mowilo sie Żojs) charakterystyczne dla niej bylo noszenie malego czarnego plecaczka na plecach i pamietam, ze miala zabojczo przystojnego chlopaka! Niestety nie pamietam zadnych szczegołów fabuły, ale to byl taki fajny serial!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamieta ktos moze taki serial lub telenowele chyba na tvp1 o takim lwie ktory mowil ludzkim glosem taki przyjazny przygodowy film dl mlodziezy jakies 10 lat temu byl ...POMÓZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi8
to byly OPOWIESCI Z NARNII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś kojarzy taką telenowelę Tajemnicza Dama (leciała chyba na polsacie ale nie jestem pewna) Kobieta urodziła dziecko i chyba je oddała a później została zakonnicą. Po latach poznała swoją córkę i coś tam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uwielbiam telenowele Maria Celeste -z Sonia Smith ,szukam odcinkow tego filmu-czy ktos ma nagrane albo wie jak i gdzie je zdobyc ,piszcie na maila ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela2009
ja mam kilkanaście odcinków Marii celeste...Fajna to była telcia... szukam pilnie Rauzana, czyli Przeklętej miłości oraz pierwszych 20 odcinków Mariny z TVN... Mam sporo telenovel i seriali na DVD na wymianę ktoś coś chce? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angbea
czy pamienta może ktoś tytuł telonoweli kostiumowej o dwu siostrach jeda znich miała na imię Anna i wtszła z monż z Andre który miał brata z nieslubnego łoza i pływał statkim. początek filmu zawsze zaczynał się właśnie sceną z nim jak płynie statkiem ,przystojniaczek z dłurzszymi czarnymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bower
Witam. Pamieta moze ktos piosenke ,ktora leciala na koncu odcinkow serialu Kopciuch Bardzo mi sie wtedy podobala moze ktos wie kto to spiewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali
Niw wiem bo dopiero weszlam na forum ,chodzi tu o serial stellina? :-) na polonia 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Seniora Christina Samanta Maria Fiorella Po prostu miłość Alwaro Z głową w chmurach Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali
aha, a stellina tez? macie jakies linki, zeby obejzec odcinki dzieki z gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłość i dyplomacja. Płonące serca. Góry przeznaczenia Latający doktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złote obrączki Niebieskie lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej trafiłam do Was przypadkiem i mam takie pytanie, jako eksperci w tej dziedzinie pewnie mi pomożecie... W 1999 leciała telenowela na Polsacie (chyba tak????), i było tam coś tam coś, ogólnie mało pamiętam, jakieś dwie siostry, jeden facet, heheh ale wiem że była dość ciekawa i na bank występowała tam Laura-blondynka ale grała czarny charakter .... pliiisss pomóżcie wiem że to leciało gdzieś w lipcu, sierpniu i byłam na zwolnieniu ciążowym i oglądałam to namiętnie a potem urodziłam córkę (ma na imię Laura) i oglądanie telewizji się skończyło, ale tak sentymentalnie jaki był tytuł tego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po prostu miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuję bardzo ...... tak strasznie byłam ciekawa ze względów sentymentalnych.... muszę poszukać gdzieś w necie o tym serialu, odświeżyć bo kompletnie niż nic nie pamiętam, ofkors oprócz tego że ja byłam w ciąży i go namiętnie oglądałam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko poczytałam, już sobie przypomniałam, podmiana noworodków, jakaś burza chyba wtedy była (pewnie dlatego tak mi utkwiła w pamięci w tym czasie, chociaż fabuły nie mogłam sobie przypomnieć) .... jejku cały czas mi się tłucze że ta Laura też była w ciąży i urodziła bliźniaki, czy to były dzieci Marcela????? a Laura zginęła ale jak?????? Pamiętam taki motyw że jakoś pozytywka się włączyła już po śmierci Laury .... czy ja czegoś nie kręcę ..... a była powtórka tej telenoweli ... chętnie bym obejrzała ..... a propo tematu to żadnej więcej telenoweli brazylijskiej, meksykańskiej czy ichniejszej nie oglądałam ....... oczywiście oprócz Isaury ale to się nie liczy bo to każdy zaliczył ją kto był z tych lat niczym maturę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Laura urodziła bliźniaki dziewczynkę i chłopca, to były dzieci Marcela, zginęła lecąc do niego samolotem, który wpadł do wody, jej nigdy nie odnaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Francuskie: Tysiąc pomysłów Wirginii. Kim jest ten chłopiec? Płonące serca . Sophie i Mark. Umrzeć z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne czasy byly
pamietam nigdy cie nie zapomne piekny serial :) i jeszcze wiele wiele innych ale niestety zapomnialam serce klarity super :) i maria z przedmiescia :D zbuntowany aniol :D itd ale nigdy cie nie zapomne super byl ogladalam na tvn na 3 i polsacie :D fajne wtedy czasy byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×