Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Huanitkam
Czy ktoś pamieta tytuł serialu, który rozgrywał się w latach.... no nie wiem.... 20-30 coś takiego. Główną boaterką była kobieta, która miała jakąś moc... tzn. czarowała.... jakieś aklęcia coś w tym stylu i ona miała też kilku letnią córkę, która też miała jakąś moc. Pamieam, że pod koneic tego serialu, pod ich domem zgromadzili się ludzie i chcieli je zabić..... A ta amtka to chyba mieszkała ze swoim ojcem czy coś..... pomóżcie!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxa
Anoolka123 to musiało być "Zaklęte serce". Na youtube są wszystkie odcinki z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolka123
Achhh tak, xxa, to to. Dziękuję. Wiedziałam, że to się nazywa jakoś "z.... serce" nawet czytałam wcześniej pocz. opisu, ale nie skojarzyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakiJestTytułTelenoveli
A powiedźcie co to za telenovela gdzie jedna postać przebywała w zamkniętym pokoju i miała maskę białą na twarzy(to była kobieta) i do tego pokoju wchodziła tylko jedna osoba(jakaś zaprzyjaźniona).Chyba tak kobieta w masce była poparzona dlatego ją nosiłą.Telenovela z lat 90-tych.Nie pamiętam tytułu ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Jaki ma tytuł ten serial gdzie ona nie chciała za niego wyjść ale rodzice ją zmusili bo był bogaty a ona kochała innego. Jego matka byla slużącą a on o tym nie wiedzial ze to jego matka oni w tych sukniach chodzili i na koniach jeżdzili to taki stary serial na tvn albo tvn7 leciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nixon016
Czy ktoś wie skąd pobrać 140 odcinek telenoweli brazylijskiej andando nas nuvens,czyli ,,z głową w chmurach,,w wersji polskiej albo inny z kolei odcinek i jak pobrać ,proszę o namiary odpowiedniej strony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda PL
Posiada ktoś odcinki Esmeraldy chodzi mi o te odcinki 1-24,51,54-59 chodzi mi tylko i wyłacznie o odcinki z lektorem a nie napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda PL
Zapomniałam jeszcze napisać że szukam również tych odcinków ,95-99 i 103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda PL
Magda18013 posiadasz te odcinki Esmeraldy 1-24,51,54-59,95-99 i 103?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda18013
Tych pierwszych od 1 -24 nie a reszte mam z lektorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowię moje uprzednie pytanie: Czy naprawdę nikt nie pamięta Tytusa Klemente/Clemente ani telenoweli w której był jednym z bohaterów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaaaaaaaaaaaaaatka
A pamięta ktoś taki serial gdzie były dwie siostry ( jedna bogata a ta druga wychowala sie z nia jako jej sluzaca oczywiscie nie wiedzialy ze sa siostrami) i jak byly na spacerze to spotkaly chlopaka ktora dal tej bogatszej medalion to byla taka jego stala czesc podrywu. i on tez mial brata. jeden z nich chyba nazywal sie fernando. pozniej potworzyly sie z nich parki, oczywiscie pozniej to sie zmienilo i sie pozamieniali partnerami. jedenz braci jezdzil na wozku po wypadku i zakochal sie w swojej pielegniarce. jedna z siostr ta biedna pozniej rpacowala jako sprzataczka w domu tych braci. nie wiem co mozna jescze powiedziec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co o tym sądzicie ale moim zdaniem TVN powinno wrócić do emitowania brazylijskich telenoweli, te polskie seriale "Majka" czy "prosto w serce" wcale nie mają tak dużej oglądalności. A czym jest Majka w porównaniu do Rubi ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaa aaa
Ja pamiętam, że jak oglądałam "Fiorelle" to jak był ten facet co się w niej zabujał, to ja podchodziłam i całowałam telewizor :D, ale mialam wtedy z osiem lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoknbziol
ooo.. Z glowa w chmurach to tez bym chciala obejrzec... I to nie tylko ostatni odcinek... Jak ktos posiada to bym byla bardzo wdzieczna za linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria desamparada
a pamietacie takie telenowele, z tym ze nie jestem pewna czy one byly hiszpanskie, bardziej bym powiedziala ze moze brazylijskie, byly emitowane na polsacie baaardzo dawno, moze jak mialam z 8-9 lat czyli ze 11-12 lat temu, nie pamietam prawie nic z nich, ale mam urywki w glowie, widze jakas blondynke...cos sie z nia pozniej stalo, kurde nie pamietam no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;D
pamiętam jak oglądałam taką telenowelę, w której występowały 2 kobiety które były identyczne, z tym że jedna miała męża i chyba 2 dzieci i była bogata. Druga natomiast była biedna i opiekowała się swoją matką, która była bardzo chora, aby zarobić na lekarstwa musiała zamieniać się z tamtą kobietą która była do niej podobna i udawać dobrą zonę i matką gdy tamta gdzieś wyjeżdzała. Bogata kobieta była bardzo arogancka i niezbyt dbała o rodzinę, a tamta "zastęprzyni" wsrost przeciwnie. Nie wiecie o jaką może chodzić telenowele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka6969
nom ja pamietam ta telenowele sama kiedys ogladalam ale nie pamietam tytulu chyba Paulina o ile sie nie myle a raczej napewno :) Nawet, nawet byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka6969
Cena marzeń z Rubi uwielbiamm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksdeee
oj tak cena marzen była the best. barbara mori to obok natalii oreeiro najpiękniejsza aktorka na świecie hehe. a pamietacie moze te telenowele, w której akcja dotyczyła tego,że stary człowiek umiera i jego dusza wchodzi w ciało młodego rolnika Juana. zależy mi na tytule tej telenowelli, ponieważ aktorka grająca główną rolę wygląda identycznie jak edyta górniak w najnowszym teledysku ''on the r''un

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style inspirations :-)
Prawo pożadania z tym rolnikiem :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksdee
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia55
kupie telenowele z lektorem na dvd niech ktos sie odezwie prosze pilne na e-mil agnest99999@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TelvIsion
Mam pytanie jak nazywa się telenowela w której kobieta zakochuje się w synu swojego byłego partnera ??? proszę o pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxa
Television a pamiętasz coś więcej o tej telenoweli? Dawno leciała w tv? Coś cokolwiek więcej, jakieś inne watki bo nic mi w głowie nie świta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Television
Nie na pewno to nie była Fiorella. Ta telenowela leciała jakieś 10-12 lat temu . Jedyne co pamiętam to były dwie dziewczyny które kochały jednego mężczyznę on wybrał któraś z nich ożenili się i mieli dziecko a po 20 latach ta druga chciała się zemścić i rozkochała sobie ich syna. tylko tyle pamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_zo_ba_cze_nia_mniam_mniam
"Pora na Telesfora..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×