Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to fajnie ze jest ktos taki:) moze kiedys bedziecie razem Mlodzi jestescie wiec wszystko mozliwe:) a ile ma latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a teraz ma maturke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no nie dziwie sie Ale waze ze jest kontakt:) to najwazniejsze a jak jeszcze jest przyciaganie to juz w ogole hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak.... ale co to jest, nie widywanie się :) Rzuce się na Niego jak na czekolade gdy sie spotkamy !!! Hihihihi :) Własnie wyszłam z łazienki, leci Kuba na TVNie... ciekawe co ten Lepper powie ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hhehe a j uciekma juz spac bo jutro musze wczesnie wstac:( spij dobrze Jutro sie odezwe Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Olka :) Dobrej nocki i dużo sił na jutrzejszy dzień życze !!!!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
witam super topik dla mnie na czasie od 3 tygodni zaczelam tez sama bardziej o siebie dbac troche sie wiecej ruszam no i jem zdrowiej musialam to zrobic bo po prostu "padalam na pysk" a na 5 kawach i czekoladkach zyc sie nie da. Tez mam zamiar schudnac do lata mam nadzieje ze dzieki Wam zmotywuje sie i osiagne swoja wymarzona wage 50 kg pozdrawiam bbbbb......goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki ;) Dziś rozpoczęłam 5 dzień :) Czuję sie lekko jakbym 10 kg schudła i tak jakoś mi fajnie :) Rano 30 min rowerek ;) Dzięki dziewczyny za wspieranie i motywowanie ;) Bardzo Was lubię :) Protossko Droga ciesze się ze jesteś!!!!!!!!! Wiem że sie powtarzam ale chce żebyś o tym nie zapomniała!!!!!!!!!! Fajnie że tak wiele Kobitek jest świadomych siebie i dba o siebie :) Ja myśle że wszystko zaczyna sie w głowie :) Grunt to dobre myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to już chyba trochę schudłam :) czuję ze spodenki luźniejsze są :) Dużo piję żeby to rzypadkiemnie była woda ;) no dobra zmykam do warzywniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiiiiii
czesc Wszystkim! Protosska dopiero teraz przeczytałam,że pytałaś ile mam wzrostu, mam 167 cm. A do tego co pisałam wcześniej dodam jeszcze, że jem o połowęmniejsze posiłki za to dwa razy częściej czyli ok. 5 lub 6 razy wciągu doby, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi2005 Witaj Cię serdecznie !!!!!!! :D ciesze się, że dołączyłaś. Tak jak ja - 50 kg chciałabym mieć choć dla mnie to przde wszystkim szczuplejsze, jędrniejsze nóżki i bez tego małego cellulitu - dlatego jak juz pisałam chodze na basen :) Leniu - ciesze się bardzo że dobrze Ci idzie, bardzo, bardzo, bardzo Kochana Moja 😘 Kapuśniak Leni musi być wyborny !!! Eliiiiiiii, a ile ważysz ? Jeju ja nie pamiętam :( ja niedawno napisałam swoje wymiary a Wy ? BABY !!! :P OLKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kimne bo już nie moge no.... masakra, usypiam ! wstałam tak wcześnie, później basen - jestem wykończona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiiiiiii
waze 58 kg a chce 54 kg,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczynki:)oto moje zapiski co dzisiaj zjadlam:) rano przed 6 kapnapki z serkiem,salata i paprypa Po poludniu 2 bulki z tym samym do tego 2 kawki,1 bulka slodka:(3 pomarancze i herbata czerwona a to moje wymiary: waga-61 kg wzrost-172 cm biodra-98 cm w pasie-84 cm kurna duzo:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pasie czy w talii ? Ja dziś zjadłam: śniadanie: dwa malutkie jabłka II śniadanie: malutkie jabłko obiad: zupka jakaś taka koperkowa chyba, dwie gałki ziemniaków, surówka z marchewki i smaczne mięsko później malutkie jabłko i dziubałam sobie płatki kukurydziane z owsianymi Pływalnia: 60 basenów :P bieda, nie ma co jeść - haha ! Zjem sobie jutro jakaś marchewe i banana ! :D Pije sobie drugą herbatke czerwoną, wypiłam też połowe Kubusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziś jakoś tak mnije zjadłam i czuje się fajnie, same jabłka - prawie że :D na czczo pływałam, później zjadłam te jabłuszka - fajnie, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a ja nie wiem jak to sie dokladie mierzy ale w pasie tak jak np spodnie nosze nie wiem hehe ale i tak duzo za duzo kurde:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spodnie to mało :D talia to chodzio to wcięcie w tali, najwęższe miejsce na brzuchu nad pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaa to o to chodzilo hhhehe to jesli dobrze zmierzylam to jest 75 to tez duzo:(:(:( niech sie zrobic cieplo zebym mogla powrocic do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest Olka :D Biegi kontynuuj jak najbardziej !!! Podziwiam Cie kurde, łeeee nie lubie biegać :P Jak Ci mija dzień ? Uczyłaś się co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a dzien jakos minal Bylam na niemieckim wiec z biologii nic sie nie uczylam bo nie mialam kiedy Jutro chce wstac o 7 i siadac do ksiazek bo mam duuuuzo materialu do nauczenia:(dlatego bede sie juz zegnac bo jestem zmeczona a jutro czeka mnie intensywna praca:) odezwe sie jutro,jak bede w stanie i moj mozg nie padnie hheeheheeh Buziole :*:*:* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
jestem, jestem... 1 snaidanie: 3 kromki chleba pełnoziarnistego z masłem,minimalna ilością sera pleśniowego z pomidorem, kakao 2 śnaidanie: jabłko i mała paczka słonecznika (50g) - wkońci ziarna nie??? obiad: mała porcja zupy gulaszowej podwieczorek: banan kolacja: surówka z kapusty czerwonej, przetarty seler i przetarta białą rzodkiew z sokiem cytryny i kilkoma kroplami oliwy, pieprz i ciut ziól prowansalskich oprócz tego wypiłam koło 20 kakao, bo kolację zjadłam grzecznie o przywoitej porze. no i byłam z przyjaciółka na plotach i wypiłam ze 3 filiżanki herbaty zielonej. Dziewczyny powiedzcie wogle jakie macie zapatrywania na zdrową dietę? I jesli wiecie podpowiedzcie mi ile człowiek powinien dziennnie spozywać tłuszczu, węglowodanów, białka? Kurcze wydaje mi się, że za dużo cukrów w mojej diecie... A jakis czas temu był tu taki ciekawy topik przeczytajcie i powdzcie co nim myslicie... podaje linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3430241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
no i dobranoc znikam dziewczynki...miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczynki:)jak tam przebiega zdrowe odzywianie??ja siedze od 7 nad ksiazkami,nic nie jadlam jeszcze,nie chce mi sie,wypilam tylko kawke Pozniej zjem sobie pomarancze i jabluszka i znowu kawusia:) pogoda dalej zla,nie moge biegac wieczorem troche sobie pocwicze:) wracam do nauki odezwe sie pozniej Milego dnia:):):) pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×