Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej Miterko ! Super masz jedzonko :) Ja niestety nie moge sobie pozwolić na jakieś wypsione danka gdyż no jem w szkole a kolacji sobie jakiś super nie tworze. Nie znam sie tez dobrze tak na odżywianiu ale wiesz, coraz bardziej mnie to interesuje i czytam sobie to i owo :) wiadomo że dużo warzyw i owoców ale kurde, ja sama sobie czegoś nie przyszykuje bo i nie wiem jak ale z czasem na pewno :) Przydałoby się dzis jakąś marchewe zjeść, banana :) Nie wiem właśnie ile dziennie człowiek powinien spożywać tłuszczu ile białka, węglowodanów... ciekawa jestem. W sumie to nie jestem na diecie przecież ale jak zdrowo jeść to zdrowo jeśc - no i troche schudnać no ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, ucz się ucz !!! w sumie, ja tez bym zjadła jakąś pomarańcze... zrobie ten skok na sklep :p musze kupić folie spozywczą aby się nią obwinać jak zrobie peeling kawowy - ha ! U mnie dosyć ciepło, kilkanaście stopni. Mam się dosyć dobrze :P ale dalej fest zmęczona i najchętniej to poszłabym spać ale szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a jak sie robi ten pelling??a u mnie zimno.pada deszcze ze sniegiem:(:(:( jutro pierwszy dzien wiosny a pogoda bedzie okropna No ucze sie caly czas i juz wymiekam A jesli chodzi o te dzienne zapotrzebowanie to oto podaje hehe uczylam sie o tym wiec na cos mi sie to przydalo:) dzienne zapotrzebowanie na cukry wynosi ok 400-500 g tluszcze 1 g/1 kg masy ciala co stanowi ok 70g /na dobe i co ciekawe polowa normy powinna byc pokryta w tluszcze zwierzece a polowa z roslinne bialko ok 70 g te wartosci zaleza odzaju wykonywanej pracy,wielu.plci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda się !!! :) ucz się ucz to potęgi klucz ! a jeśli chodzi o ten peeling to ja robie go z kawy zwykłej, cynamonu, imbiru, soli i balsamu: zaparzam kawe, jakieś dwie kopiaste łyżeczki zalewam wodą tak aby pokryły te fusy. Później odlewam te fusy i dodaje łyżeczke imbiru, łyżeczke cynamonu, dwie łyżeczki soli i troche balsamu aby był poslizg mały jak będe wcierać. Wiadomo, że ta kawa ma podrażnić :D a imbir i cynamon rozgrzewają. Nakładam to na pupe, uda i po paru minutach zmywam ale dzis chcę sie obwinac folia spozywcza, tą przeroczystą i ubrać jakies getry i pod kocyk się wygrzac na godzinke ! Słyszałam i czytałam o tym - mnóstwo jest sposobów, niektóre baby dodaja jakiś olejek cynamonowy, inne dają więcej kawy i takie tam. Jak Cię to interesuje fest to wpisz sobie w wysukiware peeling kawowy i będzie mnóstwo topików :D Różne sa proporcje tej \"maseczki\" ale super wygładza ciałko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to musze wyprobowac:) dzisiaj chyba zrobie sobie ta maseczke z maki:) a teraz uciekam dalej do nauki buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa jak pada i zimno:( ja chce wiosne,ciepelko,sloneczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski !!! haha ! Mama mi kupiła ten roll-on czy jakoś tak z GARNIERA na urodzinki bo mówiłam Jej kiedyś, że mi pomógł i że fajny :D całe opakowanie po niemiecku, nie wiedziałam że to wyprodukowane we Francji ! najśmieszniejsze jest to, że przysłali mi też żel antycellulitowy z NIVEA - tak mi sie śmiać chciało, jak otwierałam pudełko wracając z poczty - hahaha... normalnie wszystko z myśla o tym, że to w dniu urodzin - naprawde, śmiałam się jak nikt :D i teraz mam super dwa specyfiki !!!!!!!!!! Hahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D zjadłam dziś śniadanie: standard II śniadanie: małe jabłko obiad: kotlet schabowy, dwie gałki ziemniaków i kapusta zasmażana później: dwa małe jabłka i dziubałam sobie płatki :P z okazji mojego święta ide zrobić kisiel wiśniowy z jabłuszkiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, same płatki, jabłka i jogurt :P poza obiadem - ech... Jak już będzie po przeprowadzce to urozmaice sobie moje posiłki :) nie wiem teraz którego specyfiku używać - heh :D chciałam, chciałam i mam :D ale będe piekna i gładka ! jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
kochana to wszystkiego najlepszego w tym cudownym dniu:) spelnienia najskrytszych marzen,duzo milosci i radosci z zycia:):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo Kochana !! :) Kurde i jeszcze 5 z chemii dostałam - jak mi miło dziś no :) Ide na film przed tv - BIBA Z KISIELEM :p odezwe się, yooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jakbym chciala miec dopiero 17 lat to byly czasy a teraz....dorosle zycie jest straszne:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam odrazu dorosłe :P 20 lat rocznikowo też mi coś !! :P Młoda dupka jesteś :D hrhrhr Jak sie masz, Kochanie jak sie masz? nanana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe a dobrze sie mam:D padam ze zmeczenia,nie bylam dzisiaj na dworze,moj mozg jest niedotleniony i ledwo juz siedze Zaraz mykam spac bo jutro znowu wczesnie podbudka i do ksiazek OJ jak te dni mi szybko mijaja....a pogoda:(pada deszcze ze sniegiem masakra:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz ze sniegiem ? o dejm... masakra !! Ja jutro ide na basen, chyba :P - bo okres dostałam... ale raczej pójde bo kurde jest okazja i czas więc trzeba wykorzystać :) Ja się dziś nachodziłam troche choć ja tak czy siak codziennie się szwędam nawet gdy ide do sklepu po jogurt to chodze na około mijając wiele uliczeki sklepów, domów handlowych :D uwielbiam sie tak szwędać sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
fajnie:)ja juz uciekam dobranoc papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
Witajciee dziewczyny Protossko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!! U mnie wszystko ok. Staram sie jesc wiecej warzyw i owocow i pije litry zielonej herbatki. Dzieki Bogu czuje sie sie o niebo lepiej niz przed miesiacem chyba czuje wiosne. Dzisiaj dostalam zaproszenie na impreze do znajomych 5 maja mam nadzieje ze do tego czasu uda mi sie troche schudnac. Na razie przez 3 tygodnie udalo mi sie schudnac 2 kg, powinno sie udac. Dziewczyny piszcie tez jak dbacie o swoja urode to mi pomoze troche zadbac o siebie, kupllam imbir i cynamon w piatek wieczor bede robic ten slynny kawowy pilling. Buziaczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabi !! :) Dziękuje za życzenia :D Super, 2 kg mniej hihi :) Mi dalej nei wychodzi z tą zieloną ale pije czerwoną i tą moją Regulavit Vitaxa ! Ja sie zważe w sobote, hyhyhy.... zobaczymy. Wazne, że zaczęłam chodzić na basen kurcze :) Hihihi i dalej nie zrobiłam tego peelingu no - nie kupiłam foli ! ale kurde obowiązkowo w tym tygodniu, koniecznie :D jeszcze te dwa specyfiki - kurde, ale mam wybór :P Myśle, że się uda no ! Będę piękniejsza, lalala... piekniejsza, lalala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
czesc dziewczyny:) u mnie kolejny dzien pada deszcze ze sniegiem:( ledwo wstalam z lozka przez ta pogode Mialam wstac o 7 a wstalam po 8 Zaraz siadam do ksiazek Pije teraz kawke zeby sie dobudzic Moja dietka chyba musi poczekac:( mam przed soba tabliczke czekolady i jem sobie powolutku bo ma duzo magnezu,a magnez dobry na pamiec itd Teraz musze sie przede wszystkim skupic na nauce,a jesli cos moze dodatkowo pomoc,w tym wypadku czekoladka to musze ja spozywac:)nie za duzo,ale chyba nie uda mi sie schudnac:( w sumie cale dni siedze nad ksiazkami,taka pogoda jeszcze Nie mam wcale ruchu:(:(:( ale tylko aj sie zrobi cieplo bede biegac Udalo mi sie zmobilizowac i biegalam przez tydzien to teraz tez pewnie mi sie uda:) ale sie rozpisalam heh a nauka czeka:( uciekam Odezwe sie pozniej Milego dnia buziole:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Olka mokro troche, wczoraj popadało :P ale jest +5 na polku Babo! ale bym zjadłam czekolade, jeeeeeeeeeeeeeeeeejuuuu...❤️ Nie wiemjak Ty ale ja w taką pogodą najbardziej lubie siedzieć w domu! i lepiej mi się uczy właśnie jak jest tak ponuro :P A to bieganie koniecznie musis kontynuować :D !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hejo:) co tam ?? ja zrobilam sobie mala przerwe ale jestem z siebie dumna bo szybko ma nuaka dzisiaj idzie:)ale to dzieki tej czekoladzie i mama kupila mi tabletki pomagajace w uczeniu,wspomagaja pamiec i koncentracje i przyznam ze naprawde dzialaja:)zjadlam na sniadanko 2 bulki,z serem papryka i ogorkem Zaraz pojde po herbatke czerowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej. Ja się dziś czuje wręcz do dupy no ! :( beznadzieja... padał u mnie deszcz ze sniegiem, tak strasznie zimno na polu, fuj ! nieprzyjemnie, fest... W ogóle to mine miał jakby niwiadomo co się stało a nic się przecież nie stało (;)) beznadzieja, zero humoru ! na śniadania to co zwykle, później zrobiłam sobie jajecznice z dwóch jajek i trzech plasterków kiełbasy... na obiad dwie gałeczki ziemniaków, stek z pieczarkami i surówka z ogórków, marchewki i czegoś tam jeszcze :P i dali nawet deser - łał... galaretka z odrobiną bitej smietany i truskawką. Heh... nieły był obiadek. Zjem później jeszcze jakies jabłuszko a teraz ide zaparzyć sobie czerwoną herbatkę. Miałam iśc na ten basen ale nie poszłam, nie czułam się super rano i poza tym późno poszłam spać i byłabym nie do zycia choć tak czy siak nie jestem :P Jak sobie pomyśle ile mam nauki z historii to dopiero masakra! jak ja lubię historię, no uwielbiam kurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no pogoda nie nastraja pozytywnie:( tym bardziej ze juz tak cieplutko bylo a tu znowu powrot zimna:( ale od przyszlego tygodnia ma byc cieplo juz Nie wiem co lepsze historia czy biologia hehe tu daty,a tam mega nazwy heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Protossko kochana!!!!!!!!!!! Literówki muszą być ;) Pogoda paskudna ale Twoje rewelacyjne podejście do nauki historii na pewno pomoże - ja pisałam maturę z historii i mam dobre wspomnienia - historia daje nam poczucie tożsamości :) Ale dostałaś obiadek dobry- tak skacząc na egzystencjalno-przyziemne tematy..... :) Ja właśnie ide na zupkę ;) - oczywiście nie zaskoczę Cię jak Ci powiem że na kapuśniak ;) No ale jeszcze kutro i przechodze na 1000 kcl :) Czuję się świetnie i jazda na rowerze też mi słuzy - kurcze niby 2 kilogramy a czuje sie jak baletnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczę ten kapuśniak juz .... ;) Ale co tam dotrwam przecież - a właściwie to już teraz jestem zadowolona z efektów :) Nawet nie myślałam ze tak fajnie dam rade :) Ale to dzięki wsparciu!!! Przede wszystkim Protosski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaaaaa :) Fajnie że dobrze Ci idzie nauka :) Ja byłam dziś w pracy i na zakupach :) Kupiłam super spodnie i butki :) ale fajnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to super:)tez sie wybieram na zakupy Nic tak nie poprawia humorku jak zakupy i rozmowa z ukochanym hihiihi Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×