Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

a i te surówki i sałatki to mi mąż pomaga zjadać - ja aż tyle tego nie zjadam, bo to wychodzi z pół dużej miski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz niesamowite... jak robię zakupy to nawrzucam wszytskiego do wózka i potem kombinuję żeby się nie pomarnowało. Czasem to lepiej brzmi niz smakuje bo ja taka średnia kucharka jestem :) Np nie poelcam kupowac brokułów są na razie paskudne, tak samo kapusta pekińska - nei kupuję o tej porze roku od lat bo jest paskudna. Wolę kupić kapustę zwykłą - swojską... A co z Lenią?? Apropo herbat jestem miłośniczką, zwykle wolę porządne z herabciarni ale ostatnio kupiłam herbatę vitax wellness (żółte opakowanie) \"sekret piękna\" - jest niedroga (2,5 zł) świetnei pachni i fajnie samkuje- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć więcej czasu po przeprowadce to zaczne buszować po tych wszystkich herbaciarniach i zwracać jeszcze większą uwaga jak dotychczas na jakieś fajne produkty :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chce iśc na basen tak na 6.00 a później do szkoły na 7.50 Mam nadzieję, że się uda ! Chce się posmarować moim specyfikiem ale nie wiem czy lepiej przed pływaniem czy może po. Jak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... chodzi Ci o kosmetyk na cellulit?? Napewno po pływaniu. Ja dzis pierwszy raz w życiu użyłam czegoś na cellulit(serum Eveline) i smeiszne jest to uczucie po, bo takiego mrożenia. To musi byc na skórze, im dłuzej tym lepeij bo bardziej zadziała - oj Protosska ty to będziesz laska taka że żaden Ci się oprze... ten kolega tym bardziej :) Już jestes bardzo wymairowa i napewno prześliczna dzieczyna a po tych wszytskich zabiegach, hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, o kosmetyk na cellulit. Po pływaniu ? Ok :) Dziękuje za miłe słowa, hihihi. Do jutra, całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kochane moje Dziewczynki!!!! Protossko, Okuuu, Gabi, Miterko :) Jak sie za Wami stęskniłam !!!!!!!!!!!!! Już jestem - trzydziestoletnia :) ale w środku czuje sie na 16 :) Kochane!!!!!!!!!!! Dziękuję za życzenia !!! Az mi ise oczy spociły z wzruszenia :) Kurcze poczułam z Wami fajna więź :) Dziękuję i wirtuanie herbacią i ciachem częstuję :) (na pewno nie pójdzie w bioderka :) Dopiero teraz po gorącym weekendzie dorwałam się do kompa - a tu kilka stronek nowych stronek się już pojawiło :) Kurcze ale tu bije od Was optymizm!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko Kochana ja z całego serca życzę Ci tego by każdy nowy dzień był dla Ciebie źródłem radosci i niekończących sie inspiracji :) I jeszcze żeby marzenia sie spełniały :) :) Buziaki posyłam - w Twoje śliczne policzki CIe całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu dziękuję za miłe słowa :) Wiesz dzięki za zmotywowanie :) Gabi - Twoje słowa i planuy dotyczące Córci i zabaw z nią i czasu dla niej są dla mnie jak balsam na dusze - muszę Cię wtrajemniczyć - że bardzo bym już chciała dzidzie - i chciałabym móc tak ja Ty cudownie soedzac czas, Protossko - bardzo fajnie ze z mamusią macie takie cudowne porozumienie i cieszę sie że Mama też Cie tak fajnie wspiera i takie komplementy prawi, No i Ty Miterko Droga - Twoja spostrzeżenia są mi niezwykle bliskie - ja też neico zgrzeszyłam - tez kawałek pizzy i to samo odkrycie !!!!!!!!!!! - to wcale mi ne smakowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale fajnie :) i też piłam pół nocy wode mineralną żywiec niezaowany :) Ale dziewczynki Drogie po dwócz tygodniach mam 3 kg mniej :) Jestwm bardzo zadowolona:) I mam lepszą formą :) raniekiem jak wstaje zaraz zaczynam rowerową jazde i wieczorkiem tez 30 minutek :) No i ta zdrowa sałata i pietruszeczka - pychotka :) A na jutro rano przewiduje twarożek z rzodkiewką :) Protossko - a Wszystkie literówki Tobie daruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Lenia Moja Kochana !!!! Dziękuje, dziękuje, dziękuje - Jesteś Kochana !!! 😘 😘 Pyszne całuski, moje policzki uśmiechają się do Ciebie ❤️ Tak się ciesze, że masz się dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super sprawa z rowerkiem ! Na czczo jeździsz, prawda ? Dziś w sklepie widziałam rzodkiwkę, jaaaaa... tak sobie pomyślałam o niej i chyba ją kupie już niebawem, ha !!! Dziękuje za literówki... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ja o 5 musze wstac i lecieć na basen !!! :D sialala, dobranoc !!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE PIĘKNE I WSPANIAŁE !! !! !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry Kochane :) Protosska pewnie już z 20 basenów przepłynęłał a ja coś nie potrafiespać i wstałam - bo bez sensu jest takie leżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze posprzątać i przygotować sie do pracy więc ide sobie zrobić herbatkę poranną - ale pocichutku bo mezulo jeszcze śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko - tak tak jeżdżę na czczo :) Słyszałam że tak jest skuteczniej :) No dobra miejcie dziewczyny fajny dzień - a ja biegnę do kuchni bo tren bałagan mnie wyprowadza z równowagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Heloł Laski:) Ja standardowo w parcy, ale musiałam do Was szybko zaglądnąc:) Kurcze dziewczyny, ale potraficie zmotywowac, musze tez ruszyc tyłek:), jak nie pójde na fitness w weekend, to sama własnorecznie sie udusze:p Miterko wszytskie białe sery to "odpady"? Ja bardzo lubie własnie twarozki i te wszytskie wiejskie:( Miłego dnia laseczki🌼 Olka, gdzie jestes? Biegasz?:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny:) dzisiaj wracam do biegania:)aj wczoraj latalam po miescie i szukalam jakis spodni i kurde nic nie ma:(same te "rurki" a ja nie zaloze takich spodni bo bede wygladac strasznie sa nie na moja firure i mam problem bo nie moge dostac spodni z szerszymi nogawkami:( kurde naprawde musze schudnac zeby jakis spodnie kupic Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka !!! Raaany, jaka piękna pogoda ! 15 stopni na polku, jak pięknie świeci słońce :D:D hihi Leniu, to dobrze że na czczo ! to tak jak ja, chodze na basen bez śniadania :P - przepłynełam 70 basenów !!!!!!! i później się wyrolowałam tym moim żółtym garnierem, haha. Właśnie... co z tymi twarożkami ? dlaczego odpady ? :(:(:( Ja uwielbiam przeróżne serki. Okuu, nie zapomnij o fitnesie ! a Ty Olka biegaj, biegaj :D Jeju, jak ciepło noooooooooooooooooooooo.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka :) Ale piękny dzień :) Wiosną pachnie prześlicznie :) Protossko jestem pełna podziwu do Ciebie za to pływanie !!! Jesteś niesamowita!! Ja dziś zjadłam (jak do tej pory): rano :twarożek z rzodkiewką i pietruszką - własnej roboty :) z pieczywkiem vasa :) potem musiałam zgrzeszyć - bo w pracy częstowałam ciastem urodzinowym i tez zjdłam kawalątek, potem zjadłam kawałek łososia na parze z brokułami - pychotka!!!!!!!!!!! i wypiłam świeży soczek z pomarańczy i ananasa, no i jeszcze 2 śliweczki(jakis dziwny gatunek - ale dobre:) i kilka kulek winogron :) Aaaaaaaaaaa kupiłam dziś sobie super herbacie - w sklepie ekologicznym - sonnentor- poznajmy się - 20 saszetek - każda o innym smaku - między innymi:herbatka szczęścia, pronyk słońca, ginko na koncentracje, energia śW Hildegardy, Na Dobry Humor, Anioł Stróż itp. :) Rewelacja - ale cena kosmiczna - 12 zł ;) no ale nie pije kawki to można zaszaleć :) Będe Was czestowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ide poczytac gazetki - mam nowa super linię i Panią - jak coś ekstra poczytam to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny... zacznę od odpwoiedzi na Wasze pytanie dotyczące białego sera. Biały ser powstaje jako produkt uboczny przy produkcji innego nabiału (o ile pamiętam to chodzi o żółty ser) wiec jest to taki \"odpad\" z tego co zostaje. Ma zaletę jaką jest niska zawartośc tłuszczu w sobie, więc nei tuczy tak jak żółty, ale ma też dużą wadę bardzo! niską zawartość wapnia. na dowód wklejam linki: http://www.resmedica.pl/zdart109912.html http://www.osteoforum.org.pl/mm8_2004_14.html Z linków tych wynika ile wapnia mają sery żółte a ile twarogowe. Mimo różnic jest duża różnica w obu przypadkach. Ciekawe jest też to że nie tylko nabiał to świetne źródło wapnia ale i warzywa. Ja wąłśnei w ramach zdrowej diety mam zamiar do swojej diety wprowadzić warzywa strączkowe. Wiem że miewają przykre skutki uboczne ;), ale podobno wystarczy uzywać imbiru czy majeranku do przyprawienia i namoczyc je, aby to wyeliminować. A i dziewczyny zwracajcei uwagę na mineralizację wody którą pijecie, tzn poziom mineralizacji. To ważne żeby sie nie odwodnić. Lena ja tez swego czasu byłam wielka miłosniczka wody Żywiec - niestety ta woda ma bardzo mało minerałów ( z tego co pamietam trochęponad 200). Zauważ że jest rekomndowana przez instytut Matki i dziecka czy cos takiego i polecana nawet dla neimowląt i to jesat bardzo sprytne. Uwiarygodnia ja w oczach konsumentów, nie kłamiac... Bo to co dla neimowląt jest odpowiednie, dla dorosłych może być mało wartościowe- tylko nikt tu o tym głośno nie mówi. Warto wybierać naturalne wody mineralne o zawartości minerałów powyżej 1000 - zwłaszcza przy wysiłku fizycznym. Chyba sie bardzo wymądrzam ale mówię Wam tyle ile ja wiem żeby się z Wami tym podzielic swoją wiedzą - niestety nie jestem lekarzem i może cos przekłamuje... więc warto poszukać po necie info i powklejać tu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia ta herabta brzmi fantastycznie musze za nią poszukać w sklepach ze zdrową żywnością, a cena jak na taki sklep nie jest taka ogromna. Ja ostatnio oglądałam makaron z mąki orkiszowej 250g/ok 12 zł. To jest dopiero wyczyn :) Apropo co te herbatki mają w składzie?? Zielona herbatę, zioła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzę, wiem... Lenia ale może dasz linka do tej co właśnie kupiłaś? bo szukam i nei mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniu ! aż się zarumieniłam :P Ja dziś nie jadłam śniadanie, dopiero w szkole 2 małe jabłka a na obiad była zupa: krem z pieczarek z makarone, dwie gałki ziemniaków, surówka z kapusty pekińskiej i jajka i taki wypas kotlet o nazwe \"Cormon Blu\" ! he... później zjadłam tak jakby śniadanie, czyli płatki z jogurtem i jedną kromke takiego wypasionego pożądnego grahama z dwoma plasterkami szynki i białym serkiem no i koniec na dziś... herbatke czerwoną z cytrynką pije ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze protosska ja od kwietnai będę chodzić na basen,ale moja kondycja i umiejetnośc pływania to są prawie zerowe. Te 60 basenów to chyba za 100 lat przepłyne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe pływać i pływać ! nawet jakbym miała się utopić !!! :P dopóki nie bede miec supermegawypas nóg ! takich, żebym mogła ubrac krótkie oldschoolow szorty do trampek w lecie !!!!!!!!!!!! tak, tak, tak... !!! Już od dwóch dni myśle czy aby nie wstawać sobie wcześniej przed szkołą i ćwiczyć... no bo codziennie nie mam możliwości chodzenia na basen. http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 Co Wy na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×