Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Byłam u dermatologa, powiedziałam jej wszystko co i jak - mówiłam o kwasach a ona mi poleciła żel Differyn... aż się zdziwiłam bo nie wierze w żele i maści ale zagwarantowała mi, że na pewno coś pomoże więc bardzo się ucieszyłam :) poza tym ja ją bardzo lubie, tak mi miło, jak mówie do mnie " Weroniczko " i się uśmiecha... i ! ii moge sie opalać tylko ograniczać słoneczko, powolutku powolutku. O Acne Derm słyszałam :P na szczęście moja buzia nie błyszczy się tak jak kiedyś, w sumie to prawie w ogóle się nie świeci. Okuu, słyszałam o Izoteku :), roacuttanie - myśle, że pomoże. pssssss. dawno nie jadłam wasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniu, wspaniale ! Jestem z Ciebie dumna !!! :):):) Świetnie ! Byłam dziś na baseniku (w-f) pływaliśmy na małym basenie a później udało mi się iść na duży basen i przepłynąć 18 razy - dobre i to :D ale ogólnie to by było 20 pare z tymi małymi, heh. Co za czekolade jadłaś ? Jak ja pomyśle o swojej urodzinowej, która leży w szufladzie to uh. Hihi... milka, łaciata ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście nie jadłam śniadania przed tym basenem, w szkole znowu były dwa małe jabłka a na obiad pyszna zupka jarzynowa z ryżem. Kluski z gulaszem i szparaga, pycha ! uwielbiam szparage - zielonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :P Kochane... dostałam +5 z pływania :D 5 z chemii !!!!!!!!!!!! Boziu, cudowne !!! nauczyła mnie kumpela jedna i druga, jak wracałyśmy z pływalni ! i później dostałam -5 z PP i 4 z PO :D hihihihihihihihi... Musiałam się pochwalić, no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
protosska, differin jest ok:) (tez go kiedys miałam)Masz masc czy zel? Bedziesz sie po tym łuszczyc. Nawilżaj skórę:) Jak ona kazał Ci się tym smarowac? Najlepiej jest tak, ze na noc mascia, a na dzień krem nawilzajacy, zebys tez za bardzo nie podrażniła buzi:) Aha i podobno powinno się stosować min. 3 m-ce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
a w ogóle to te oceny..........wow normalnie:D Gratuluje:) Widze, ze zdolna jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenia29
Weroniczko !!!!!!!!!!!!! Rewelacja !!! Kurcze ale wypasione piąteczki!!!!! Ale sie ciesze :) Jak już ruszę na te "pływackie" lekcje to dam znać :) Krupniczek ugotowany i kuchnia jako-tako posprzątana - a teraz reszta mieszkania - sprzątam przy muzyce z filmu city of angels- kurcze kilka lat temu to był mój hicior!!! no i simpli red też :) Musze odświeżyć wspomnienia :) Ta pierwszqa piosenka na płytce U2:If God will send his angeles jest niezwykła!!!! Aaaaaaaaaaaaaa uwielbiam ją :) Okuuu Słonko - co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwilkę ;) ale juz wróciłam do czarności jako-takiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu - babka mówiła że na noc :D skoro mówisz, że jest spoko to jeszcze bardziej sie ciesze :) Hihi W ogóle dziś się dobrze czuje, te piątki mnie zmotywowały, ten basen, specyfik z garniera, te gładsze nóżki... nawet ta głupia wizyta u dermatologa ! Hihihihihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaa, Lenia30 - nie zauważyłam :P dla mnie i tak jesteś SuperLeniadwadzieściadzięwięć :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej się sprząta przy fajnych pioseneczkach :D ja ostatnio słucham moje kochane Deftones. Ta muzyka jest wspaniała, chce się przy niej płakać, skakać i nie powiem co jeszcze :P hrhrh... Jest taka seksowna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Witam! Dzisiaj standardowo jak na razie zjadłam 3 wasy. Lenia, super, ze idziesz na te lekcje. Musisz zdawac relacje, bo ja tez super pływakiem nie jestem i zastanawiałam się nad takimi zajęciami:) Juz nie moge się doczekać, jak napiszesz jak to będzie wyglądało:) Na razie nadal mam zamiar w sobote sie poruszac;) Protosska, co to za muzyka? Nie znam ich... Duzo słonka laski🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Tu ja :) Okuu Droga ja tez bardzo sie ciesze z lekcji pływania - postaram ise w przyszłym tygodniu - choć nie wiem czy dam rade przed Świętami - ale jak nie to po świętach :) No a zjadłam dziś rano 2 vasy z szyneczką sałatą i pomidorkiem + 1 kromke pumpernikla - rewewlacja!!! Potem bananka małego a teraz szykuje obiadek - łosoś + suruweczka z kapustki kiszonej z dużą ilością zieleninki aaaaaaaaaa zjadłam jeszcze kwałek makreli wędzonej(bez pieczywka :) (byłam w rybnym sklepie i nie mogłam się oprzeć :) Dziewczyny musze Was ostrzec przed rybką o nazwie panga - sama do niedawna ja kupowłam i wcinałam ale jak o niej poczytałam to mi sie słabo zrobiło ............. zobaczcie same .................. http://olalazar.blox.pl/2006/10/Panga.html - jak to przeczytałam to zwątpiłam ... i zaczęłam jeść inne rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa le napisałam suruweczka :( masakra!!! Kochane wybaczcie i pamiętajcie suróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem z powrotem. po pierwsze odpowiem na pytanei okuu: tak taka woda nei ma minerałów i w dużych ilościach może nei nawilżać od środka tylko właśnie odwadnaić - tak słyszałam. Pewnei jeśli czasem wypije się taką wodę to nic nei będzie ale chyba lepiej jej nie pic zamiast! wody mieneralnej. Jesli chodzi o diete to trzyamm się jakoś, nawet mi jeszcze chyba z 1 cm spadł z tej paskudnej talii... Powiem Wam że chyba za małe porcje jadłam przez jakies 2 dni bo byłam okrutnei głodan non stop prawie i bardzo mnei kusiły różne miłe rzeczy - nawet ich nie wymienię bo mi ślinka pocieknie ;) Podaję dzisiejsze menu: 1 śnaidanie: kakao z płątkami owsianymi i otrębami pszennymi 2 sniadanie: 2 banany, 2 kiwi obiad: mała porcja zupy pomidorowej i trochę młodej kapusty (zdrwoe to ze względu na konserwę nie było chyba, ale tak pachniało i mąż tak wczoraj chwalił że pyszna mi wyszła, że musiałam...) wypiłam herbatkę wellness zaraz zjem podwieczorek: półowkę grejfruta czerwonego i kostkę gorzkiej czekolady (przyznam się że nie przepadam za taką ale jest zdrowa bo ma mnóstwo magnezu - poza tym codziennie smakuje mi coraz bardziej - przyzwyczajam się chyba) na kolację zrobie sobie jakąs surówkę chyba seler prztarty z jabłkiem i pewnei z 1-2 wasy z pomidorem. Poza tym wychodowałam sobie rzeżuchę i dzis mogę juz dać na kanapki czy do surówki. Uwielbiam ją - bardzo zdrowa pełna witaminy C. Wogle nie wiem czy się chwaliłam że mam zamiar zrobić sobie ziołowy ogródek na balkonie i wtedy to dopiero poszlaję w kuchni. Dziewczyny Wy juz kupujecie sałatę, rzodkiewkę i szczypior? dobra już jest? Ja chyba się trochę jeszcze wstrzymam choc uwielbiam je. a wogle to zrobiłąm sobie włąśnei przed chwilą peeling enzymatyczny i maskę z glinki zielonej (bardzo polecam do tłustej cery i nei tylko). Ja kupuję tą w proszku co się samemu robi bo jest naturalna bez różnych chemicznych paskudztw. Naprawdę wypróbujcie. A co do oliwki na buzię to myslę że to bardzo zły pomysł, równie zły jak już tu też polecany antridal na twarz! (chyba ktos chciał komuś zaszkodzić??? na pocenie owszem, ale na buzię prawie czysty alkohol???). Używam oliwki od lat do skóry zamiennie z balsamem wyłącznie na mokrą po prysznicu skórę, bo inaczej zamiast natłuścić i nawilzyć może zadziałać odwrotnie, a chyba nikt nie chcę odwodnić sobei skóry?! Na buzię to nawet oliwki hippa bym sie nie odważyła. juz lepiej krem dla dzieci, zwłaszcza do bardzo młodej skóry i przy uzywaniu różnych wysuszających specyfików na trądzik itp. Ale kto wie może się mylę i komuś to faktycznie pomogło? Podobno co skóra to inaczje reaguje?? ja bym osobiscie bała się takich eksperymentów - już kiedys użyłam na ropny trądzik czosnku i miałam wypaloną skórę tam gdzie go przyłożyłam - szybko się całe szczęście zagoiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literówki... szok normalnie - sorki! Apropo ktos mi podpowie jak się zażywa siemie lniane? Bo podobno te moje otręby pszenne mogą być niebezpieczne codziennie jedzone. Ja co prawda tylko łyzkę zjadam, ale... może warto to urozmaicić i raz to, raz to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leniu, Okuu - super jedzonka :) ech... jak bede starsza bede sobie pichcić takie cuda ^^ Ja dziś zjadłam standardowo płatki z jogurtem, w szkole jabłko, później na obaid pomidorową z makaronem, dwie gałki ziemniaków, udko z kurczaka i mizeria. Później zjadłam dwa jabłka i kilka kromek z szynką - masakra !!... wróciłam do domu przed 20 i zjadłam te kromki, tak dziwnie sie dziś czuje i taki głód mnie dopadł, że jak wsunełam pierwsza kromke to tak poszło kilko :(:(:(:(:(... a nogi mnie bolą co najmaniej jak po pierwszym dniu pielgrzymowania... Dopiero co kończe pisać zadanie z geo, a jeszcze musze sie jej nauczyć kurde a patrzcie która jest godzina ! ale po szkole weszłam na chwilę na kompa a później poszłam spać... nastepnie wzywały mnie obowiązki co do nowego mieszkania i kurde nie dość, że jestem śpiąca to ja się jeszcze uczyć musze :p Nie pójde rano na basen o 6.00 bo bym chyba nie doszła na pływalni tylko gdzieś usnęłam koło parku (hahaha) masakra... lipa z tymi kanapkami :( Trzymajcie sie moje drogie, dobranoc. Miłych snów, caluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu te wspaniałe literówki, niech je szlag :P Byłam dzis w naturze, poszperałam po kremach - nie wiem jaki kupić a potrzebuje jakiś matujący. Napisałam nawet nowy topik odnośnie kremu. Nie mam pojęcia jaki no... Jak zobaczyłam moją buzie w drogerii to \"Aaaaaaa... o rany!\" to było straszne, taka zmęczona, smutna, niewesoła, szara - kurde no.... rano wyglądam ładnie i jak jest świeży makijaz a po szkole jest tragedia. Nie wiem jakich kosmetyków mam używać :( Jakiś krem rozświetlający musze zakupić albo co... jakieś maseczki, może ta co poleca Okuu, a może jeszcze jakieś, hmm ? Beznadziejny dzień :D dobranoc jeszcze raz 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko Droga!!!!!!!!!!! Jesteś przecież śliczna - a ta szarość która widziałaś w drogerii to taki wiosenny psikus - nie daj się zwieźć i nie zapominaj jak śliczną masz buźkę :) ja zamiast kremu proponuje Cię vitaminki - np. capivit sun system- przygotowuje do sezonu letniego a na dodatek nadaje lekki kolor bo ma beta karoten - i pij kochana soczki marchewkowe!!!! NO ! I nie przejmuj sie kilkoma kromeczkami! Czasem potrzebne jest uleganie słabością a wydaje mi się że akurat Ty jesteś wyjatkowo dzielna!!! No pamiętaj co Ci tu piszę !!! Kochana jesteś, śliczna i tyle!!! Uciekam bo jestem tyeż już wykończona - aaaaaaaaa łosoś był przepyszny - a kapuściana suróweczka - no cóż do teraz mam wzdęty brzuszek ;) ale potem dostałam jeszcze u teściowej kilka kawałków ananasa :) a sama po przyjściu do domu wciełam galaretkę z czarnej porzeczki i kilka kulek winogron ... kurde po tej kapuście czuje sie jak nadęty balon grubszy o 10 kg ............... do jutra bączki znikną no nie?;) paaaaa kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Cześć, dziewczynki👄 Standardowo piszę z parcy i jestem już po 3 kanapeczkach wasy, 1 z żółtym serem i dwie z pasztetem:) Miterko, powiedz mi, gdzie kupujesz (i za ile) tą glinkę? Będzie w Rossmannie? Ja juz tak pytam na zapas, bo na razie mam przesuszona skórę, więc chyba nie bardzo? Próbowałaś tez innchy glinek? Czytałam o tym, że Argiletz jest najlepsza, ale sama żadnej nie miałam jeszcze:( Moze dzisiaj wiecziorkiem uda mi się iśc 1-szy raz na spinning:D bo jutro kiepsko z czasem, bo będzie spała u mnie siostrzenica:) No laski, Wy na parwdę macie super jedzonko...a ja jestem "skazana" na babcine obiady....ehhh Protossko, a nie wolisz kremu nawilżającego i go "zmatowic" sypkim pudrem? Kremy matujace często powdują jeszcze wieksze przetłuszczanie się twarzy, tak samo jak kosmetyki z alkoholem... Miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziękuje Leniu ! o tym \"capivit sun system\" zaraz coś poczytam. Jem marcheweczki :D i używam pudru sypkiego jak i w kremie... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś czuje się dobrze :) ja do tej pory. Babka od geo zapomniała najwyraźniej o zadaniu, nie było żadnej kartkówki :D uffffffffffff... ale ulga. Teraz te nudy na trzech infromatykach... Pogoda jest taka piękna !!! hihi... ale świeci słoneczko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×