Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

W takim razie WESOŁYCH, RADOSNYCH, KOLOROWYCH ŚWIĄT Kochana :) 😘 a ja lece na zakupy :D sasasa... miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
a ręką się goni tak:D [ czesc ] 👄 pa laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
hahahahahahaha hahahahahahahha Protosska, zaraz się posikam:) Ja zrozumiałam jak sie ręką goni:D:D:D:D....no nie moge:) Lenia zdaj relecje jak tam nauka pływania jak wrócisz:) to na razie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniu, gdzie Cię wciągneło ?!?!?!?! Maaaaj Haaaniii :P Nigdzie nie ma barana z cukru !! rany ale wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane!!!!!!!!! jestem cała i zdrowa :) Nie pływałam jeszcze neistety bo mycie okien i inne przedświąteczne \"cuda\" mnie skutecznie odciągnęły - ale po świętach to będzie raj :) Już namówiłam na to pływanie drugą koleżankę :) Będzie super i na pewno moje Śłonka zdam Wam relację :) ja dziś od rana w biegu - rano byłam na pobraniu krwi a potem z mężulem lataliśmy po sklepach w poszukiwaniu różnych pyszności :) Będziemy mieli w niedzielę na obiedzie babcie i teąściową - więc musimy cos fajowego upichcić :) Będzie zupka - krem brokułowy (możliwe że z fetą - bo znalazłam fajny przepis) i na drugie łosoś na którego punkcie mam ostatni9o fizia mizia :) Ale fajnie :) Okuu Droga mam pytanie do Ciebie - zdaje sie że jakiś czas temu pisałaś coś o jakiejś maści na blizny - czy tak? I co dobra jest??? Kurcze ja mam problem bo miałam na dekolcie takiego niewidocznego pryszcza którego bardzo rozdrapałam)żeby nie powiedzieć że wydłubałam kilkumilimetrową dziure - masakra) i teraz mi ise to już długo goi - macie jakiś pomysł co zrobić ?? No najgorsze to to że pewnie zostanie mi blizna (kiedyś już tak sobie zaszalałam i do dziś mam tam taką małą bliznę ):( Achhhhhhhhhhhhh masakra ... poradzcie mi złotka ... wiem wiem - że mam trzymać paluchy z daleka...bardzo żałuję tego.. no dobra a jak tam przed Swietami ?? ja staram isę nie jesć za duzo ale teraz mam okres a przed troche spobie pofolgowałam - no ale jeżdżę na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko kochana dziekuję Ci że tak o mnie myślałaś - a tak wogóle to bardzo Cię podziwiam że tak dzielnie bez słodyczy wytrzymałaś - jestes niesamowita - i częstuję Cię moim serniczkiem z rodzyneczkami :) No a Was dziewczynki oczywiście też!!! Buziaki - jutro jeszcze coś skrobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Słoneczko :) Bardzo sie steskniłam za Wami !!! Bardzo bardzo :) I az mam lepszy humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już w niedziele zjem coś słodkiego - ale będzie uczta ha !!! :D raaaaaaaaaaaaaajjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Hej:) Widze, ze w świeta wszystkie ucztowały, bo cos pusto było na topiku:D Lenia, jak masz dziurkę, to juz chyba potrzebujesz maść z silikonem, ale one sa dość drogie. Moze najlepiej zapytaj w aptece? Czasami są bardzo miłe farmaceutki i super doradzaja, bo w końcu tez musza się znac;) Ja juz w pracy:( Nie ma lekko:) Dzisiaj może w końcu uda mi się isc na aerobic, bo przed świetami był odwołany, więc tylko pobiegałam na bieżni i pojedziłam na rowerku. Jakby co to tez dzisiaj jest bikepower, ale na razie dla mnie to jest mordęga, wiec mam nadzieje, że zdąze na aerobic. W świeta jakos trzymałam fason, bo ciasto lubie srednio:) Za to kocham chipsy i inne takie, ale nikt u mnie nie kupuje, wiec jadłam owoce i galaretke, zmiast słodyczy i chipsów:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, ruch ruch... ja troche pojadłam :P minął post, były słodkości - ulgaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ale wracam do mojego zdrowego raconalnego żywienia :P Źle się czuje taka napchana po jedzeniu więc to i dobrze... na wadze troszke więcej, troszke troszke ale po ubraniach tego nie widać. Czuje to w jelitach :P haha... kilka dni i wszystko wróci do normy. Czuje się nawet dobrze, na dworze ładna pogoda :) troche tak smutnawo, siedze sobie sama w domu...choć przydałoby się coś pouczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spadamy... nie dajmy się!!! jak będę maiął chwilkę to napiszę więcej... dziś miałam zwariowany dzień i jeden fatalny przypadek... ale tfuu tfu... małe nieszczęścia ode mnie już niech uciekają... wyczerpałam ich limit na zapas na długi czas! Ale nie łamię się już i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protossko chodziło mi o to że naszego topiku się starsznie naszukałam po kilku stronach Zdrowia i urody... trzeba go częściej odwiedzac i up up robić, zeby zawsze był na 1. stronie.... hahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę upupupupupować codziennie :D uhaha ^^ przytyło mi się troszke po tych świętach - rany..... czuje to w jelitach do teraz (śmiech) kilka dni i wróci wszystko do normy, mam nadzieję :D Dalej przecież mam zamiar w miare zdrowo się odżywiać a w święta to jadłam troche jadłam :P Myślisz, że zejdzie ? powiedz, że tak ! na wadze więcej ale w cm nie :D ale gdy ja na wadze widze mało to odrazu mi lepiej i chce mi się żyć ! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Protossko mimo iż nie obżerałam się zbyt mocno to mi w talii przybyło ... grrrrrrrr Znowu mi się wzdęcia zaczęły i trzeba kleik z siemeinia laniannego chyba zacząć jeść, wszyscy polecają może coś da??? Tobie też napewno szybko wróci wszystko do tego sprzed świat i nawet nei zauważysz jak szybko! Dobranoc Protossko... Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dalej o tym myśle.... już niedługo bede mieszkać na staro-nowym mieszkaniu i będę miała kilkadziesiąt metrów na boisko lekkoatletyczne i kurcze, przecież będę mogła biegać !!! wielkieee boisko, wieeeelkie... i kort tenisowy i dalej basen a wcześniej jest inne boisko dla piłkarzy a za ulicą żużel i również piłka nożna :P O kurcze, mogłabym sobie tak wstawać raniutko i biegać :) ale fajnie. Jaaaaaaaaaa :D to ja ide spac, DOBRANOC DOBRANOC !😘 Tymczasem dalej jest basenik... chwila i będą rolki i naprawi się rower :D już wiem dlaczego mam takie troche masywne uda... przez ten rower, kurde bo ja zawsze jeżdze na najwiekszymobciążeniu ! Aaaaaaaaa, a trzeba na malutkim, powolutku :D no ide ide, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :) Witam Was poświątecznie:) Kurcze fajne sa Święta - ale nagrzeszyłam jedzeniowo że hej................. a teraz trudno mi isę wziąć w garśc - pomóżcie!! Kurcze napije sie herbaci i pójdę pokopać w ogrodzie ... już wzoraj obiecacałam sobie że wezmę sie w garść - a tu dziś znów mąż mnie na pokuszenie wystawił ;) tzn ciasto wystawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaale musze się zabrać za siebie - nie ma co żartować ! no ! I na basen muszę wreszcie pójść !!! Ale pięknie dookoła !!! Ostatnio mąż zrobił zdjecie prawdziwemu perkozowi :) Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leniu !!! Jesteś :) w końcu... no ja też nagrzeszyłam ale co tam, nie dajemy się, nie ? :D:D:D hihihi DAMY RADE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×