Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej! W.-❤️to ja Twoja J.(ewentualnie l. m.) Co mam Ci powiedzieć? Jest GENIALNIE...........! Calusy👄👄 Paaaa....! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie, ładnie.... mnie równiez - opaliłam się, łaziłam z chlopakami troche. Miałam sie spotkać z takim kumplem Ł. Pisał, że pojedziemy wieczorem nad wode i właściwie to czekałam cały czas aż da jakoś znać... no ale ni wyszło, hyhy :) Moja mama skręciła noge i bidulka ruszac sie nie moze :( ja nie biegałam już trzy dni kurde ! a teraz to mi sie odechciało bo nie chce mi sie samej biegac ale zaraz mi sie zachce ! musi... bo czuje, ze to bieganie dobrze wpływa na sylwetke. Poza tym już zeszczuplałam troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
czesc:) ja dzisiaj tez lece na sloneczko tylko najpierw sprzatanie:(milego dnia papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie z domu nie ruszam ! Masakra na całego.... zajmuje się póki co wszystkim w domu... Nie wiemjak Wy ale ja nigdy w sobote nie sprzątam tylko w piątek wieczórem :D w sumie to ja codziennie tak po kawałeczku sprzątam a tu wszyscy w sobote, w sobote :P pfffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jaka masakra na calego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh a u mnie kurde grzmi i nie ma sloneczka:( a chcialam isc troche polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa... zwichnełam albo skręciłam noge, nie znam się.... ale boli jak nie wiem co - zachciało mi sie biegac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a moj Kamil mia wypadek jak do mnie jechal:( na szczescie nic mu sie nie stalo ale skasowal auto Jestem zalamana;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom:(nadal nie moge w to uwierzyc jestem w szoku tak jak on:( to stalo sie juz niedaleko mnie mial do mnie jakies 20 minut drogi:( lzy mi sie cisna do oczy jak o tym mysle;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie wiem on sam nie wie:(jechal i zlapal pobocze wjechal do rowu Dzieki Bogu ze nic nie jechalo z naprzeciwka i ze mu nic sie nie stalo bo nie wiem co bym zrobila:( moze jechal za szybko,albo cos szczelilo w aucie on sam nie wiem,to byla chilwa,kilka sekund jak to sie stalo Moze napraede jechal za szybko,on nie jezdzi bardzo szybko ale troche szybciej niz powinnien Jego mama zawsze mu powtarza zeby wolno jezdzil:(:(:(:( jutro mamy sie zobaczyc we wrocku,przyjedzie do mnie bo mam niemiecki to porozmawiamy Bylam tam z tata gdzie byl wypadek,naprawde auto strasznie rozwalone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
najwazniejsze ze jemu nic sie nie stalo Dziekuje za te slowa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj bede go pilnowac:)a Tobie jak minal dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
mam takie pytanie poza tematem:)skad sie wzielo to Twoj pseudonim:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gry Starcraft.... mój były M. w nią bardzo często grał (pewnie nadal gra) i jakby to nazwać...hmmm, grał jako Protoss - postać. Nie wiem, nie znam się na tym :P i zawsze grał tym protossem a mnie nazywał protosską, stąd się to wzięło. Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niezle niezle:) a ilu Ty tych chlopakow mialas:> tego jednego o ktorym pare razy wspomianalas i ile znim bylas??moj Kamcio tez gral w jakas gre zapomanaialm nazwy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o którym wspominałam bo nie wiem ? :D hihihihih tak poważnie, poważnie to był M. ale był też Ł. a ja myśle o S. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jak Ty smarujesz te plamki tym alcepanem ? tam na opakowaniu napisane, że trzy razy dziennie czy jako tak. Ja sama nie wiem, jak to mam ta buzie smarować... ja praktycznie wszędzie mam takie zaczerwienienia, kropeczki mniejsze wieksze. Jednych prawie nie widać, inne widać troche a jeszcze inne to tak widac, widac. Smaruje te takie najwidoczniejsze albo takie jakby skupiska. Sama nie wiem czy dobrze :( teraz, jak siedze cały dzień w domu to chodze z tym żelem na buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,smaruje te plami i czekam az zaschnie i wtedy klade sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×