Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość do upatupa
tak samo jest w niemczech, identycznie juz nawet politycy zaczynaja sie "ujawniac" z pogladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokop
upatupa, a myslisz, ze o Polakach mowia inaczej?:D Poza tym sami Brytyjczycy to w wiekszosci przypadkow lenie bez ambicji, z zerowa wiedza o swiecie, nie znajacy zadnych jezykow, wiec obrazanie innych jest w ich wypadku zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego, że chwalisz to
co masz, w koncu sex tylko z nim uprawialas a pewnie nie wiesz ze intymnosc zbliza ludzi i juz do konca zycia nie mozesz sie w 100% wypowiadac o Europejczykach bo jak mozna mówic o czyms/kims, czego się NIGDY nie próbowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego, że chwalisz to
a i żebyś odrazu nie podłapała niedopatrzenia- tak spotykałam się kiedys z pakolem i STRASZNIE załuję cho nigdy się z nim nie przespałam to wstyd ze wogole przy jednym stole siedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
co wy dziewczyny mowice to co sex jest podstawa zwiazku milosci? pierw mam sie z kims przespac zeby stwierdzic czy jest mi dobrze z nim skoro nie jest mi dobrze pod wzgledem mysli to czy sex by cos zmienil. moja mama uczyla mnie ze najpier uczucie potem milosc nie na odwrot nie wyobrazam spac sobie z kazdy facetem z ktorym umawiam sie na randki bo ''nie kupuj kota w worku...'' a sex z tym pierwszym bedzie dla ciebie zawsze najwspanialszy bo sama sobie ustawiasz co i jak nie potrzebuje probowac innych penisow aby stwierdzic czy bedzie dobrym mezem czy tylko dobrym kochankiem.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownies
a ja mam kolezanke z Pakistanu, naprawde nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze jest brudna czy cos takiego. ci co wyzywaja innych tylko ze wzgledu na kolor ich skory sa ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upatupa
kokop akurat moje dziecko przyjazni sie z dziecmi lekarzy, architektow i osob nie pobierajacych zadnych benefitow. Polakow traktuja jako dzielny i pracowity narod ;-) a pakoli nie znosza. Jesli chodzi o jezyki - w tej szkole jest duzy nacisk na anuke jezykow obcych i dzieciaki ucza sie niemieckiego i francuskiego. Opinie o pakolach sa wiec nie z beneficiarskich rodzin, ktorym zawsze cos przeskadza tylko uslyszane w domach osob pracujacych, inteligentnych ludzi. Kiedys bylam w przychodni, czekalam na wizyte i weszla jedna pakolka klocac sie o przyjecie jej juz i teraz. Nic nie wskorala, po jej wyjsciu ludzie w poczekalni (sami biali Anglicy) tylko znaczaco sie na siebie popatrzyli i usmiechneli. Nie znosza tej zarazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownies
upatupa sama jestes zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie zweryfikuje
Jedna drugiej jedzie na temat seksu. Nikt nikomu nie powiedział o sexie bez miłosci joanna... mylisz miłośc ze slubem. bez slubu wobraz sobie tez mozzna kochac i nie tylko raz jak w bajkach- innych nazywasz ograniczonymi a sama zioniesz poglądami rodem ze sredniowiecza- chyba za duzo juz z pakolami siedzisz :D nikt ich nie lubi w europie i pogódź sięz tym bo takie sa realia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upatupa
Taaa...dla pakoli i ich suk jestem zaraza :D Wiem, jestem zaraza jak kazdy bialy czlowiek!!! Nikt normalny nie chce mieszkac w ich towarzystwie. Na szczescie trzymaja sie w swoich gettach i malo z nich probuje wysciubic swoje brudne nosy w biale dzielnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
utrzymanie czystosci jest obrzedem ze swto lat temu? no fakt zapomnialam ze nasze europejska kultura glosi ''A COOO MI! NIECH ZYJE HEDONIZM!'' a wspominam teraz kolezanki z liceum co zaszly w ciaze bez ojca bez niczego ja chodzilam na dyskoteki a one siedzialy w domu z dzieckiem....a coo tam niech zyje hedonizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie zweryfikuje
jaki hedonizm. Dziewczyno ze skrajności w skrajnośc, zal czytac co piszesz. ze kobieta przespi sie z mezczyzna bo go kocha przed slubem to zaraz musi byc szesnastoletnia dziwka, opanuj sie i posluchaj siebie! naprawde weszli ci na psyche. Kazesz nie uogolniac pakoli a uogulniasz kobiety, ktore wybraly seks bez slubu z miloscia z dziewczynkami ktore puszczaja sie na dyskotekach. Hahaha! naprawde teraz juz pokazalas na co cie stac- "nie wszyscy pakistanczycy sa zli, ale wszystkie kobiety ktore sypiaja z mezczyzna przed slubem sa dziwkami" ---> tak, wlasnie tak...wniosek jest jeden- przecierz muzułmanie tak widza wszystkie "wolne " kobiety, jako zwykle dziwki i zera- teraz juz wiesz i masz dowod ze myslisz jak oni! gratuluje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suterguna
Joanno masz juz naprawde zryty mozg przez swoja pakistanska rodzinke :O Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdioqao
Niewazne jacy sa Europejczycy i biali,jedni sa super drudzy sa wstretni,jednak idac z bialym po ulicy,na zakupy,gdziekolwiek nie musze sie wstydzic ze dla ogolu jestem brudna Polska suka ,worem na sperme brudasow z 3go swiata,a Joanna454,dla przecietnego czlowieka ktory cie mija na ulicy jestes dnem co sie puszcza z pakolem i nikogo nie obchodzi twoja historia,ani jego rodziny badz tez jego dyplomy. Nie traktuj tego personalnie to sie tyczy wszystkich polskich dziewczyn w zwiazkach z czarnymi,pakolami...calym tym syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownies
suk? ale z ciebie frustratka, chyba cos ci sie w zyciu nie uklada. i nie generalizuj prosze cie, nie mam chlopaka z pakistanu ale po prostu nie lubie ja ludzie oceniaja ludzi po kolorze skory. nie lubie stereotypow, polskich rowniez, np. polacy to pijacy, zlodzieje a polki sie puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
Dobra, przestańcie się już wymądrzać, przegadywać jedna przez drugą, bo jest to już nudne... Podsumowując: Tak, macie rację, Pakistańczycy oraz inni muzułmanie CZĘSTO, ale nie zawsze, dostają świra po przyjeździe do Europy. Inna cywilizacja, inna kultura, ale na pewno same byście się nie zachowywały w innym kraju tak samo, jak w Polsce. Fakt faktem, nie powinni się oni kłócić o zmiany konstytucji czy jakichkolwiek praw w krajach europejskich z korzyściami dla nich, bo to nie ICH kraj, jako imigranci powinni przyjąć prawa panujące w danym kraju. Tak, w tym jest racja. I racja jest w tym, że nie zawsze potrafią się zachować, moim zdaniem jest to wynik nagłego ogromu 'europejskiej wolności', której doświadczają zaraz po przyjeździe... A później wracają do domu i są grzeczni. Faceci korzystają z dobrodziejstw naiwnych Europejek, a laski mają sobie europejskich facetów, nawet się z nimi prześpią, potem operacyjnie 'dostaną' drugie 'dziewictwo' i wracają jak Bóg przykazał. Europejczycy (oczywiście jakaś część z nich), zamiast uszanować odmienność, ale i pomóc zasymilować się im w nowym otoczeniu, to tylko potrafią nabluzgać, prawda? Dlaczego tworzycie bezsensowne schematy 'nadludzi' i 'podludzi'? Dlaczego ociera się to o nazizm, z czym walczyli nasi dziadkowie, co? Gdzie jest jakakolwiek akceptacja, ciągle wieje stereotypami, każdy tylko tyle potrafi powiedzieć? Zamiast kłócić się o to, kto tu komu dupy daje, kto jest syfem, a kto zarazą, a kto czymkolwiek, to radziłabym zająć się może czymś bardziej ambitnym? Poza tym, no offence, ja chcę tutaj POKOJU między wami! Dlaczego Polacy są razem tylko w biedzie, a tak to sami ze sobą walczymy? Czy w tym wypadku SAME. Dlaczego musimy się zjeżdżać nawzajem? Tak, ja też w tym uczestniczyłam, przyznaję, ale po prostu tak dłużej być nie może. Dlaczego, zamiast doradzić którejś, to od razu część z was wrzuca? Zjeżdża? Łatwiej jest emanować negatywnymi emocjami, ale czy to ma sens? Bądźmy Polakami, a nie jak jakieś dzikusy, podskakujące sobie nawzajem do gardła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz i masz
problem na forum polega na tym, że najpierw ktoś pyta o pomoc, pogląd i doswiadczenie innych, a jak ktos wyrazi swoje opinie to dostaje od nazisty i tyle. smieszne jestescie. puszczajcie sie z pakolami ale potem jak was rzuca to po zasilki na bekarty idzcie do pakistanu, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna454
i jestem baaaardzo szczeliwa ze uprawiam seks z pakistanczykiem on przynajmniej myje swojego penisa po robieniu siusiu i jestem bardzo z tego zadowolona a na benefity patrzec nie musze bo mamy wlasna klinike chirurgiczna takze k. dupy mi lata wasze zdanie ja mam zycie na poziemie i zapewniam wam ze na poziemie wyzszym niz wy z waszymi mezami polakami. mozecie pocalowac mojego pakola w srodek dupy bo wasze opinie swiadcza tylko i wylacznie o was/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
Dostaje od nazisty? A wiesz dlaczego? Cofnij się o parę postów, a zobaczysz. Wystarczy zwykłe "Nie lubię Pakistańczyków, ponieważ znam paru i zrobili mi (to) i (tamto), zawiodłam się. Ale rób co chcesz, moim zdaniem pomyśl (bla bla bla)", a nie, tak jak w większości przypadków, coś w STYLU "Ty dziw*o, inkubatorze dla ciapatych, to jest zasyfiały naród, te puste Poleczki co puszczają się z kolorowymi, później macie (...)" i nie szczędzi się pięknych epitetów w trakcie, czujesz to? Po prostu czuje się NIENAWIŚĆ. Jesteście katolikami? To bądźcie, tylko prawdziwymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
joanna, nie wiem co ma do rzeczy twój status majątkowy bo cie bardzo ale to bardzo zaskoczyloby gdybym ci powiedziala czym ja osobiscie sie zajmuje, wiec nie traktuj kobiet na tym forum jak zwykle emigrantki ze wsi, moja droga, bo kiedy ty musisz prosic swojego meza o cos, ja moglabym kupic wasza cala rodzine i naprawde zdenerwowal mnie fakt jak sie tu odnosisz do innych, chociaz widze ze nie sa kolezanki tobie dluzne. moja droga moze w glowie ci sie nie pomiesci, ale nie wiesz z kim postujesz na forum, a puszysz sie jak papuzka, ta wasza" klinika" hahaha... gdybys tylko wiedziala. no nic powodzenia i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
joanna, nie wiem co ma do rzeczy twój status majątkowy bo cie bardzo ale to bardzo zaskoczyloby gdybym ci powiedziala czym ja osobiscie sie zajmuje, wiec nie traktuj kobiet na tym forum jak zwykle emigrantki ze wsi, moja droga, bo kiedy ty musisz prosic swojego meza o cos, ja moglabym kupic wasza cala rodzine i naprawde zdenerwowal mnie fakt jak sie tu odnosisz do innych, chociaz widze ze nie sa kolezanki tobie dluzne. moja droga moze w glowie ci sie nie pomiesci, ale nie wiesz z kim postujesz na forum, a puszysz sie jak papuzka, ta wasza" klinika" hahaha... gdybys tylko wiedziala. no nic powodzenia i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
czytam ten temat od dwoch dni i w koncu skonczylam , ale musze tez cos dodac od siebie. Mieszkam w Niemczech od 8 lat, a z moim chlopakiem Polakiem jestem od 9 lat. O dziwo nie pije piwa na ulicy, nie chodzi w dresach , nie mowi ku... i nie bije mnie :) Szkoda, ze Polki maja takie dziwne zdanie o chlopakach z Polski. Mysle, ze to wszystko kwestia tego co chcemy widziec, a nie co widzimy. I dziewczyny, ktore tak zle mowia o naszych rodakach poprostu szukaja argumentow na to , ze dobrze , ze wybraly Araba itp. niz Polaka. Szkoda na prawde szkoda, ze macie o naszych chlopakach takie zdanie!! Po drugie mieszkam tu dosc dlugo i zdazylam sie naogladac i wysluchac co tutaj robia obcokrajowcy i niestety prawda jest taka, ze w wiekszosci muzulmanie sa poprostu klamcami!!! Jak przyjechalam do Niemiec zaczelam prace w restauracji ze wzgledu na to, ze nie znalam jezyka niestety nie mialam szans gdzie indziej. I tam wlasnie poznalam ludzi z "calego" swiata i niestety ani jednego porzadnego chlopaka ani to z Pakistanu, ani z Turcji czy Maroko. Oni wszyscy zaczepiaja dziewczyny z Polski, Niemiec itd. tylko po to zeby sie zabawic. Tak na prawde to oni maja swoje zony, ktore siedza w domu w hustach na glowie, gotuja i bawia 5 dzieci. Wiem dla niektorych moze byc to przykre co napisalam, ale niestety czesto sie o tym przekonalam, bo juz niejedna Polke poznalam, ktora na takich wlasnie wpadla. Jak pracowalam w tej restauracji to poznalam chlopaka z Pakistanu i musze powiedziec co on za bajki opowiadal to sie w glowie nie miescilo. Wszyscy w pracy wymienilismy sie numerami telefon, bo w razie jakby ktos chcial zamienic zmiane to moglismy tylko do siebie przedzwonic i wtedy powiadomic o zmianie szefa. No i ten idiota z Pakistanu mial moj numer rowniez i zaczal wydzwaniac!! Opowiadal mi jaka to ja zajebista jestem itd. :) ja mu ciagle powtarzalam zeby sie ode mnie odczepil, bo mam chlopaka. A on mnie pyta "a jakbys nie miala to bylabys ze mna??". Musze powiedziec, ze strasznie sie przestraszylam jak o to zapytal , bo niewiadomo co taki duren jest w stanie zrobic. I mu odpowiedzialam tak "ja jako wierna katoliczka moge i chce tylko sie zwiazac z katolikiem. I tak jak u was w kraju wy sie wiazecie z muzulmanami tak my w naszym z katolikami" a on do mnie "ale jest tyle polek co jest z muzulmanami. Moi koledzy itd. " ja wtedy "wiesz jak chcesz sie zabawic to idz do night club i zaplac sobie za pania i bedziesz mial biala, czarna jaka chcesz, ale mnie zostaw w spokoju" . Dobra przestal dzwonic, ale ktoregos dnia mielismy nocke w pracy i mnie zapytal czy bym go mogla podwiezc do domu, bo niedaleko siebie mieszkamy. Nie wiedzialam co powiedziec , wiec powiedzialam, ze tak. No i kombinowalam co tu zrobic zeby nie jechac samemu. No i na przerwie zadzwonilam do kolezanki czy by nie mogla wpasc tak o 6tej rano jakby dopiero wrocila z dyskoteki i zeby sie zapytala mnie czy moze ze mna do domu pojechac. Ten idiota cala noc sie cieszyl, ze bedzie ze mna jechal az tu prawie konczymy, a tu moja kolezanka jeszcze z inna kolezanka wpada :) Zebyscie jego mine zobaczyly. Najlepsze bylo jak on jeszcze powiedzial zebym najpierw je odwiozla, a pozniej jego. Nie zgodzilam sie . Na drugi dzien poszlam do szefa (Niemca bardzo w porzadku czlowiek) i mu opowiedzialam troche o tej calej historii, ze on ciagle do mnie dzwoni jakies glupoty opowiada no i ze nie chcialabym miec z nim razem zmiany, bo sie go boje. Szef mnie zrozumial i bardzo byl zadowolony, ze do niego z tym przyszlam. Wtedy powiedzial mi, ze on nie rozumie dlaczego w Niemczech ci muzulmanie nie potrafia sie zachowac i zawsze sa jakies problemy. Tak wiec kazdy ma o nich zle zdanie tylko kazdy boi sie cos powiedziec, bo bedzie wyzwany od rasistow. Szef mi powiezdial, ze jak zona jego rodzila to lezala w sali tez jedna kobieta muzulmanka i urodzila corke to ani razu ten jej maz nie odwiedzil, a kobieta dzien i noc plakala i sie bala do domu wrocic. Wtedy lekarze wezwali psychologa , a ze ona nie umiala po niemiecku to wezwali tez tlumacza no i kobieta im powiedziala, ze jak zaszla w ciaze to maz ja kochal ponad wszystko, ale jak lekarz powiedzial, ze to bedzie dziewczynka to zaczal ja bic i wyzywac. Wiec wezwano policje i policja powiadomila jakies stowarzyszenia , ktore pomaga wyjsc kobietom z takiej sytuacji. Teraz obecnie pracuje w sklepie i mam dziewczyne, ktora wlasnie od swojego meza uciekla. Niemcy zmienili jej tozsamosc, dali jej mieszkanie w miescie oddalonym od tamtego o 600 km. Tak samo mam dziewczyne w pracy turczynke, ktora wyszla za maz za turka.Przyszla raz do pracy cala zaplakana no i okazalo sie, ze on ja cala noc bil i gwalcil i to nie pierwszy raz. Oboje wychowani w Niemczech. Jak wniosla pozew o rozwod to musiala uciekac stad, bo jej cala rodzina grozila, bo to grzech co ona zrobila i upokozenie. Znam bardzo duzo takich historii. Niestety nie sa to mile rzeczy. Ja nie pisze tego wszystkiego zeby kogos oczernic tylko dlatego zeby was przestrzec. Dziewczyny oni probuja mydlic oczy. Mi ten pakistanczyk gadal, ze Polacy (mezczyzni) to leniwy narod, a oni tacy pracowici. I gadal o rownouprawnieniu w zwiazku itd. Teraz sie dowiedzialam, ze polecial do Pakistanu, bo tam jego wybrana czeka na niego. A to wszystko planowane juz bylo bardzo dlugo (a on mnie podrywal i jeszcze inne dziewczyny i obiecywal niewiadomo co) Jezeli sa tu dziewczyny , ktore sa w takich zwiazkach szczesliwe to prosze mowice jak dlugo juz z nimi jestescie. Ja poprostu nie wierze w te bajki, ze oni sa cudowni. Moze zdarza sie jeden na milion, ale mysle, ze taki zwiaze sie z kobieta ze swojego kraju :) oni maja inne myslenie, inna kulture w ogole wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinem
Niestety, ale ta wielka agresja slowna przeciwko "ciapatym" to tylko dowod na wielkie kompleksy i poczucie nizszosci tych ujadajacych PolaCZkow. Sami czuja sie gorsi w porownaniu do tubylcow, wiec znalezli sobie inna grupe po ktorej mozna jechac i sie dowartosciowac. Wreszcie to oni sa NAD kims, a nie POD kims, ja to sie ma w przypadku relacji Brytyjczyk-Polak. To jest naprawde smutne, ze czesc Polakow czuje sie na obczyznie tak sfrustrowana, ze wyzwala sie w nich tak wielka agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
ojej troche sie rozpisalam :) do joanna ----nie chce cie urazic, ale widocznie sama mialas jakies watpliwosci do tego czy dobrze zrobilas wiazac sie z Pakistanczykiem jezeli jego siostry zapytalas czy nie lepiej by bylo gdyby twoj maz sie zwiazal z dziewczyna i ich kraju. Dziwne troche :) pozniej co do tej kliniki hmmmm nie wiem czemu piszesz o tym i jeszcze mowisz, ze my z naszymi Polakami bysmy mogli pomarzyc o tym !!szkoda, ze nie wiesz co my w ogole mamy, co posiadamy , na jakich stanowiskach pracujemy i nas obrazasz. Po drugie nie to czym sie zajmujemy uszczesliwia nas. Pieniadze to nie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinem
aha, i zeby nie bylo, w zyciu nie zwiazalabym sie z Pakistanczykiem, ale to nie powod, aby ich wyzywac i opluwac jadem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malymotylek
naprawde świetny post- bez wulgaryzmow a opisujacy sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollypolly
Nie wiem czemu większośc opisuje sytuacje w anglii. ja nigdy w anglii nie bylam, chociaz szwajcaria i niemcy to kraje w ktorych przebywam srednio 6 miesiecy w roku. miałam jakis rok temu -słowo miałam to klucz w tej historii- znajomego. Pakistańczyk. Był pracowity i posiadał kilka restauracji. Jestam inzynierem budownictwa wiec poprosil mnie o projekt domu, pomyslalam zaden problem i przeszlismy do negocjacji wstepnej. jesli za normalny projekt biore okolo 10tys euro, jako od znajomego postanowilam wziac jedynie 6. za jakis czas zadzwonil do mnie z wyzwiskami, rozmowe przerywalam wielokrotnie i zastrzeglam ze kazda kolejna ma odbywac sie przy obecnosci prawnika, jako ze nie zamierzam nigdy i przez nikogo byc tak traktowana. O co sie rozchodzilo? przy prawniku milutki i slodki pakistanczyk- gdy zakonczylismy negocjacje wyszlam bez slowa skierowanego ku niemu, dogonil mnie na ulicy i powiedzial ze cena poprostu byla za wysoka... znajdz mi jakiegokolwiek Europejczyka ktory odrazu skacze z pazurami i wyzwiskami do kogos kto i tak obnizyl tak drastycznie swoje koszta- nie znajdziesz- nigdy ale to nigdy mi sie to nie zdazylo! Po jeszcze jednej takiej sytuacji zerwalam kontrakt, bo nie musze przejmowac sie zleceniami, mam ich wiele, aq chcialam z takim czlowiekiem wiecej nie wchodzic w dysputy. Wtedy owy mezczyzna przyjechal do mojego domu!!! moj partner byl wtedy w delegacji na drugim koncu Niemiec a owy pakistanczyk zaczal bezposrednio zwracac sie z komplementami i zapytal o slub (nasz slub- Boze jedyny- nic tylko chory psychicznie) postraszylam go policja wiec odjechal, zanim jednak tak sie stalo powiedzial w moja strone : "Zaplace dobre pieniadze tylko znajdz mi biedna dziewczyne w Polsce, juz nigdy nie bedziesz musiala pracowaqc, bo dobrze zaplace" To bylo poprostu smieszne i komiczne, zarabiam sluszne pieniadze i zadna suma nie jest w stanie mnie przekonac. Ale on nalegal. Gdy ze mna rozmawial użyl słowa "skora do urodzenia dzieci"- jak tak mozna wogole traktowac kobiety. Ale takie sa realia- ktoras moja poprzedniczka napisala, ze oni "handluja" w ten sposób kobietami i tak dziewczyny- to jest prawda! Nie lubie pakistańczykow od tamtej pory i to nie ze wzgledu na uprzedzenia ale ze wzgledu na to ze na WLASNEJ SKORZE sie przekonalam ze ani biznes ani przyjazn z nimi nawet tymi bogatymi i uczonymi nie wchodzi w gre. Dodam ze nie wszystkie tutaj panie sa w wielkiej brytanii a niektore zajmuja wysokie pozycje społeczne, wiec zwracam sie do pani joanny- prosze się nie kompromitowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
jinem---szkoda, ze tak myslisz i nazywasz nas "polaczkami". Ja sie na nikim nie wyzywam i niestety, ale zdanie o muzulmanach zmienilam dopiero po przyjezdzie do Niemiec. Niestety to oni sa winni temu, ze sie mysli o nich tak zle. To nie moja wina, ze wyrobili sobie taka opinie o sobie. Ja tylko pisze co widze i co slysze i niestety to same negatywne rzeczy. A w Niemczech wcale nie czuje sie nizsza, bo jestem z Polski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinem
maly motylek, twoja wypowiedz jest kulturalna i nie ma w niej agresji, jak w przypadku innych osob. Polaczkami nazywam wlasnie takich agresywnych osobnikow, ktorzy w realnym zyciu czuja sie nikim, wiec przynajmniej w internecie probuja sie dowartosciowac najezdzajac na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugasinska
Mieszkam w UK. Ciekawa jestem czy czytujecie gazety? Jakis czas temu pisano o planie zaprzestania refunacji z NHS hmmm...operacji plastycznych polegajacych na odtworzeniu blony dziewiczej dla pakistanek. Wiekszosc z nich puszcza sie na prawo i lewo przed slubem ale do slubu musza przystapic jako dziewice :O Wiec mily pan doktor im sztuczna blone zrobi i pakistanski mezulek szczesliwy, ze dziewice ma. W kazdym razie sa to ogromne koszty i NHS nie chce placic za kurwienie sie pakistanek. A te dziwki morde dra, ze to zagraza ich zycu bo jezeli pan mlody zorientuje sie, ze panna juz walona byla to i zabic moze. To jest kultura tych zwierzat - ruchac sie chca, potem oszukiwac swoich mezow a placic my za to mamy. Bo taka pakistanka nie pracuje i podatkow nie placi. A pakistanscy panowie po prostu ukamieniuja zonke jak sie dowiedza, ze dziewica nie byla. I ja mam ich tolerowac? I macie jeszcze tu http://www.sfora.pl/Brytyjczycy-szkola-sie-w-obozach-Al-Kaidy-a24730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×