Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość blueberry muffin29
:) jak wam sie zyje w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry muffin29
domyslam sie:o a nie myslicie o wyjezdzie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
po dlugim czasie ale sie doloze znowu do przewleklego tematu...Ostatnio znowu tak sobie pogadalem z ze starym znajomym Ohmarem i powiedzial mi ze konczy juz skakanie po dupciach polskich angielskich i innych ,teraz szykuje sie do malzenstwa z prawdziwa (czysta pakistanka ) w sensie ze dziewica i nieruszana przez nikogo.NO i tu juz mozna sobie reszte dodac jaka maja opinie o reszcie kobiet : ) Ok dalej .... w trakcie rozmowy powiedzialem mu ze troche zazroszcze im tego ze ich kobiety sa tak posluszne bo nasza" WOLNOSC " to niektorym calkiem odbija :) i robia wszyscy co chca an on na to odrzekl a wlasciwie nie odrzekl a pokazal mi dlon co mialo oznaczac ze trzeba lac jak sie nie sluchaja i dzieci rowniez....Moral taki ze zalatwiali i zalatwiaja wszystko na sile chocby nawet terroryzm ogonie wszystkim znany to tez muzulmanie i .Na swoj sposob naprawde im zazdroszcze bo gdybysmy my faceci mogli w ten sposob w domu dyscypline utrzymac no nie mielibysmy tylo puszczajacych sie suk za granica czy gdziekolwiek i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
...... I nie bylo by wtedy takich tematow na forach ; ) !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszmaci ją i zostawi........Nie dajcie się nabrać.......A jeśli wyjedzie z nim do jego kraju,to masakra.......Chcecie spróbować namiastki tego, jak wygląda życie kobiety w islamie?Odmówcie sobie wszystkiego co normalnie robicie.Wszystkiego,nie wychodzcie z domu.Jeden z milionów przykładów wam podam,które zdarzają się w ciągu jednego dnia np.masz okres,to nie wolno ci wyjść ze swojej sypialni,zapomniałaś kupić podpasek,to krew leje ci się po nogach przez kilka dni.Polecam lekturę koranu.Wstęp opowiada o tym co was czeka.Prorok Machomet dziękuję w nim P.Bogu za to,że nie stworzył go Wielbłądem,Osłem,Psem,Świnią,ani Kobietą.(dla niewiedzących,to są najbardziej nieczyste stworzenia,dla wyznawcy islamu czyt.zwierzęta). Czyta się u nich od prawej do lewej,czyli wielbłąd to pikuś,a..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
No i sami widzicie ze ktos tu jest bardziej obcykany w temacie ....szkoda tylko ze zaraz pojawi sie lawina glupich wstawek typu co do pisowni i ortografi od tych ktorzy sie sa do polowy muzulmanakami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi proszę,że napisałem tak prosto,i może wulgarnie.Przepraszam,napisałem tylko prawdę......A wiecie,że w Islamie kobieta nawet nie ma prawa popełnić samobójstwa.......Czy"my"czyt.zachodnie cywilizacje robimy coś z innowiercami np.wyznawcami Proroka Machometa?Nie,nie,nie....Poszanowanie innych jest oznaką naszej mądrości,tolerancji,szacunku,itd,itd,jest naszą ogromną wartością.A odwrotnie?Nie wiem czy wiecie np. w Arabii Saudyjskiej(i pewnie jeszcze w kilku innych krajach islamskich) publiczne obnoszenie się z atrybutami swojej wiary(dla katolików jest to np.łańcuszek z krzyżykiem,różaniec,bądz książeczka do modlitwy którą mamy akurat przy sobie,lub w bagażu),jest zabronione.To głoszeniem herezji,i sprzeciw wobec,"jedynej,i prawowitej wiary". A to karane jest śmiercią.Niby jedyna słuszna wiara.Choć z drugiej strony Abraham jest dla nich"ojcem narodu",a np Jezus Chrystus jednym z czterech największych Proroków(też w niego wierzą). Matka jego Maryja choć Islam nie ma,i nie czci żadnych świętych(to wielki wyjątek)jest kimś w rodzaju świętej.Czci się ją jako patronkę rodzin,a przede wszystkim jako opiekunkę kobiet brzemiennych.To ta która prowadzi do szczęśliwego rozwiązania,i dba(mówiąc współczesnym językiem)o intymne zdrowie kobiet.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
jolnie wazne jest bo co jesli nie jest sie wierzacym w bostwa ...nie zmienia to faktu ze " oni" sa wrecz pedofilami wlasnej religii i w to co i za to w co wierza gotowi sa zabic jak juz wspominalem wczesniej nawet jak pokazesz im dowod na cos to wmowia tobie ze to fikcja lub pranie mozgu nawet nie masz zeby przkonac ich o tego ze to w co oni wierza jest fikcja ....choc tu w europie mozesz sobie z nimi podebatwoac i powiedziec to tam za takie slowa grozi ci smierc a twoja rodzina nawet jak by sie ciebie wyparla to i tak ma juz przesrane bo juz bedzie na jezykach tubulcow jol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krauze
Goraca prosba, do pie-rdo-***-ych na tym forum, wkrotce mamy w Polsce wybory, a jak wiadomo rzad obecnego premiera Donalda tuska, opowiada sie za calkowitym zniesieniem jakichkolwiek kontroli, w tym kontroli malzenstw, pomiedzy ludzmi zamieszkujacymi Unie europejska, stad moja uwaga ZROBCIE COS DLA OJCZYZNY zeby ta dzicz sie nie wlala do naszego panstwa i idzzcie na wybory, aby tego clowieka, ktory jest nieudolnym premierem i ciagle mowi ze jest dobrze a nie jest, tu dowod: http://www.youtube.com/watch?v=F7NxyHYChP4&feature=player_embedded zniesc z piedestalu. Jesli przebywasz za granica na pobycie stalym, masz jeszcze czas... popros kogos z rodziny aby wzial dla ciebie zaswiadczenie z gminy o zameldowaniu, dowiedz sie gdzie jest twoj okreg wyborczy w twojej okolicy w kraju ktorym teraz jestes i zaglosuj na: Janusza-Korwina Mikke, oto co on mowi o kulturze muzulmanskiej, mysle ze na tym forum wiekszosc jest podobnego zdania: http://www.youtube.com/watch?v=hDrnlpwh-3s&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie rozpisalam
Drogie panie i panowie , znam wielu polakow , ktorzy wiele reprezentuja soba zarowno fizycznie , jak i intelektualnie.Jest za czym popatrzeć , tylko trzeba wiedziec gdzie.Mam najfajniejszego męża pod słoncem.jest polakiem bez nalogow .dba o mnie , kocha mnie i codziennie czuje sie jak ksiezniczka.dlaczego polki twierdzą , że polacy to lenie , piją i bija , smierdza , nie maja nic do powiedzenia i sa burakami ?...Ja jako kobieta mądra uwazam , ze kazda madra kobieta ucieknie od takiego polaka , a nawet że z takim osobnikiem sie nie zwiaze. Ja tez mialam z takimi do czynienia , ale zawsze wiedzialam kto to.madra kobieta prawie nigdy nie wiaze sie z takim facetem , a jesli na takiego trafi , bardzo szybko odchodzi , .rozpozna zagrozenie , i nie bedzie sama siebie skazywac na smierc.....takie wlasnie glupie polki szukaja przygod z arabami , mowia ze polak bije , pije , nie docenia , bo nie musi..Nie wyciagaja zadnych wnioskow ze swojego zycia , podejmuja bledne decyzje i porywaja sie z motyka na slonce. Madra kobieta nauczy faceta jak ma sie zachowywac w stosunku do niej , a na niereformalnego nawet nie spojrzy.madra kobieta wie ile jest warta , tyle oczekuje i tyle daje w zamian.Madra kobieta jest obeznana ze światem , zna języki , inne kultury ;wie co to znaczy zapomniec sie z arabem , muslimem , itp.;wie jakie beda konsekwencje , jeszcze zanim powie mu ,ze nie jest zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
przeciez wspominalemjuz nie raz a bynajmniej sie staralem wytlumaczyc ze nie maja szacunku do bialych kobiet bo uwazaje je za prozne i latwe ,co za tym idzie przy malzenstwie stawiaja na pakistanke ktora jest czysta i nie zepsuta a im mniej ja widac na ulicy tym porzadniejsza jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darru
......"Jak mają wokół takich tępych Polaków"......Młoda Damo nie obrażaj naprawdę Tępych Ludzi......Mam inż. po po najlepszej uczelni technicznej w Kraju.Cztery języki w mowie,i piśmie,z czego z dwóch jestem tłumaczem przysięgłym.Co prawda nie miałem szansy pracować w zawodzie,ale mam własną firmę.Na którą harowałem po 24 h na dobę na zachodzie.Jestem przed 30-tką a zatrudniam już ok.70 osób.Nikt mi nie pomógł,ani niczego nie ukradłem(aby była jasność). Pochodzę ze zwykłej rodziny,żdnych majątków,pleców,i układów)...........Czytam,to wszystko,i się z tym zgadzam.........A nic mi nie brakuję młoda Damo.Wyglądam jak normalny chłopak z Amerykańskiego BoysBendu......No,i twoim zdaniem jestem tępy?......Wszystkich zainteresowanych tematem odsyłam do lektury Koranu.Według Koranu kobieta jest zwierzęciem,i to jednym z najgorszych.Resztę sobie sami przeczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkaaaa
Co sądzicie o ludziach o pochodzeniu arabskim,ale wychowanych przez całe życie w zachodnim kraju?Czy facetowi,który mieszka w Holandii,ma obywatelstwo,własny dom, i jest niezbyt religijny,może nagle odwalić?I zacząć traktować dziewczynę jak ścierkę?Co sądzicie?Znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212934204823
A co powiecie o Hindusach? Oczywiście niemuzułmanach. Po prostu o ludziach z Indii wyznających hinduizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaa21
hej mam narzeczonego Pakistanczyka, poznalismy sie tego roku w Hiszpanii gdzie on mieszka juz od 5 lat. Zareczylismy sie po dwoch miesiacach bycia ze zoba poczatkowo chcialam slub trzy lata pozniej ale on mowil ze to jest nie dobrze dla jego religii, ze on nie moze sypiac z dziewczyna jesli nie maja slubu bo jego Bog bedzie dla niego nie dobry... ustalo ze wezmiemy slub w przyszlym roku w lutym, ale zaczynam sie nad tym wszystkim zastanawiac.... dlatego ze ostatnio jak sie posprzeczalismy to podniosl na mnie reke nie udezyl mnie ale sie zamachnal... ja jestem dziewczyna o silnyh nerwach i charakterze i on wie ze jezeli mnie uderzy to mu oddam bo nie boje sie bojki... napiszcie do mnie na meila jakie sa prawa dziewczyn (polek) w pakistanie, czy musza zakladac te husty na glowe i w ogole, to moj meil: aaniaa.19@o2.pl i gadu: 17248993. z gory dziekuje za wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outtaspaaaace
eriska@windowslive.com To mój e-mail. Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o związku z Pakistańczykiem/muzułmaninem, proszę śmiało pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outtaspaaaace
eriska@windowslive.com To mój e-mail. Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o związku z Pakistańczykiem/muzułmaninem, proszę śmiało pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anusiaaaa21
Znam Polkę, której rodzina męża podczas jej wizyty w Pakistanie, kazała nosić czador i nikab. Wszystko zależy od rodziny. Czador to te czarne stroje, od stóp do głów zakrywające ciało, a nikab to zasłona na twarz. Musisz mieć świadomość, że to kraj islamski, muzułmański, to pewnych reguł byś musiała się dostosować ty, nie oni. W Pakistanie także nadal zdarzają się zabójstwa honorowe, poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzić to my się powinniśmy, że w kraju mamy tylu kretynów, którzy pałają rasizmem i pokazują swój brak tolerancji przy każdej, możliwej okazji. Wstyd, naprawdę wstyd. A kolega, jeśli się nudzi, to powinien wziąć się za jakąś porządną robotę, bo żaden normalny chłopak w wieku ponad dwudziestu lat nie siedzi na damskich forach i nie pisze takich głupot. To tylko świadczy o braku inteligencji i własnych kompleksach oraz potrzebie dowartościowania się. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia23
Chciałam się podzielić z wami moją historią może wy będziecie w stanie dodać mi otuchy. Otóż czytałam wasze forum wiele razy, i za każdym razem gdy na nie zaglądałam bardzo chciałam dołączyć tu jako szczęśliwa partnerka mężczyzny z Pakistanu. Moja znajomość zaczęła się banalnie bo przez internet. Jestem osobą dla której nie ma znaczenia pochodzenie czy kolor skór dla mnie ważne jest to co ma się w sercu. Napisał do mnie tego dnia mężczyzna z Irlandii, dałam się wciągnąć w tą konwersacje, była to dla mnie taka mała odskocznia od dnia codziennego. Pisaliśmy ze sobą codziennie, podczas każdej rozmowy coraz bardziej zdobywał moje serce. Kiedy zaczynałam tą znajomość nie miałam nadziei na coś więcej myślałam zwykła przelotna znajomość. Lecz serce nie sługa , wyznał mi miłość po kilku tygodniach znajomości,wysłał paczkę. Bardzo chcieliśmy się spotkać, ale dla niego problemem był przyjazd do Polski ze względu na wizę. Więc ja zgodziłam się pojechać do niego, kupił bilet, spędziliśmy 3 cudowne dni razem, byłam nim zafascynowana. Był moment nawet w którym pomyślałam że on jest tym na którego czekałam tyle lat. Jedna rzecz mnie bardzo zastanawiała dlaczego tak nalega na ślub? oczywiście pytałam mówił że chcesz już mieć żonę nie chce marnować czasu, muszę dodać że wmówił mi że od 8 lat nie miał kobiety. O ten ślub były straszne kłótnie, ja nie chciałam się spieszyć on nalegał, ale nie chciałam żeby między nami było źle więc ulegałam swoje myśląc. Kiedy wróciłam od niego bardzo chciałam wrócić tam ponownie ,i pewnie by tak było gdyby nie zdarzenia które miały miejsce i zaważyły na losie tej znajomości. A zaczęło się od tego że zupełnie przypadkiem znalazłam jego drugie konto na pewnym profilu społecznościowym, powiedziałam mu o tym tłumaczył się mówił że nie korzysta a widziałam że był tam dzień wcześniej. Od tej pory stałam się bardzo podejrzliwa, zaczęłam szperać po necie, i na fb znalazłam jego profil i zdanie które nie dało mi spokoju, dałam je do przetłumaczenia przyjacielowi moje sis, i oczywiście okazało się że ma żonę, wyparł się mówiąc że z jego profilu korzysta cala rodzina, więc poprosiłam go o hasło i login na jego profilu dał mi tylko login i znikł w pośpiechu,kiedy wrócił jakiż to on biedny był, podał mi hasło i login, weszłam tam ale pousuwał wszystkie wiadomości zostawiając kilka zbędnych, jednak coś nie dawało mi spokoju na tym profilu chciałam wejść ponownie zmienił hasło, poprosiłam o nowe, weszłam i przejrzałam archiwum z wiadomościami, to co znalazłam tam było dla mnie szokiem nie mogła tego pojąć, wiedziałam już na pewno że chce mnie dla wizy i ma żonę, znalazłam 2 dwie rozmowy jedna jego żony a druga jego z jakąś dziewczyną której oferował pomoc w zamian za zmianę statusu. Za nim opowiem co dalej dodam że miałam już zarezerwowany bilet na samolot na dzisiejszy dzień. Oczywiście bardzo to przeżywałam co znalazłam nie mogłam jeść nie mogłam spać byłam wrakiem człowieka. W pewnym momencie nie wytrzymałam tego powiedziałam mu o tym oczywiście wyparł się mówiąc że to nie on pisał, bo cała rodzina używa jego profilu, mówił jak to bardzo mnie kocha postanowiłam zakończyć znajomość ale uległam mu i zaczęło się od nowa, była dla niego okropna nie potrafiłam wierzyć w jego obłudne słowa, ale czekałam do dzisiejszego dnia, czekałam na mnie na lotnisku, a mnie nie było, było zdziwiona jego mina kiedy mówiłam że jestem w domu musiała być bez cenne, dziwiło mnie jego opanowanie kiedy mówił do mnie, i oczywiście jeśli tylko chcę ma drugi bilet..Wiem że o mnie oszukuję i nie kocha i nie kochał nigdy ale jest w mojej głowie i sercu nie potrafię o nim zapomnieć.. Nie chcę mówić że każdy jest takim sam, bo ludzie są różni i wierzę że kobiety które piszą że są szczęśliwe z panami tego pochodzenia nie kłamią. W każdym środowisku znajdzie się ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia23
wiecie mam jeszcze jedno zmartwienie otóż moja sis poznała przez internet mężczyznę który pochodzi z Indii, znali się tylko z internetu 4 dni temu zdecydowała się do niego polecieć i zostać na stało chodzi też o pracę. Boję się o nim nie wiem czy zbyt wiele nie ryzykuje, pisałam z nią dziś ale miałam wrażenie że jest jakaś inna może to tylko moje wrażenie bo teraz jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o takie związki.Myślicie że ma szansę być z nim naprawdę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizaMinelella222
Roksia23 ciesz się,że tylko tak się skończyło!Lepiej wcześniej niż później.Nigdy w zyciu nie zaufałabym Pakistańczykowi,nigdy!Oni współżyją z dziećmi,prostytucja dziecięca w Pakistanie to norma,jedna z największych na świecie,tam jest społeczne przyzwolenie na to,aby dorosły facet sypiał z 7-latką czy 9 -latką.To jest całkowicie inny świat,my do niego nie pasujemy.To jest banda krętaczy,o czym miałaś okazję się przekonać idealnie.Nie żałuj,nie rozpamiętuj,było i minęło.Ciesz się,że masz go już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizaMinelella222
Roksia23 Nie mów,że Twoja siostra też taka naiwna,przepraszam za takie dobitne okreslenia,ale tego nie da się inaczej nazwać.Do ajsnej cholery,dziewczyny!Jest tylu facetów na świecie,tylu z podobnych kultur,a Wy na siłę szukacie Muzułmaninów.Oni wywęszyli doskonal środek na podrywanie ''panienek''-internet.Do mnie na Facebooku codziennie pisza jacys Arabowie,że się zakochali,że jestem piekna i cudowna i zapraszają mnie do swojego kraju,albo oni moga do mnie przyjechać(???!!!).a zapewniam,że mam normalne zdjęcie profilowe. To sa cwane skurczybyki,dla własnych korzyści zrobią wszystko,a nóż-widelec wyhaczą jakś nawiną.... Naprawdę,uważajcie na nich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia23
LizaMinelella222 Rozumiem twoje oburzenie i to normalne że używasz taki słów, sam się dziwie tej mojej sis. Rozmawiałam z nią wiele razy ale jest tak w niego wpatrzona że nic do nie nie docierało. Zaproponowałam nawet żebyśmy razem wyjechały dałybyśmy sobie razem we dwie,niestety i tak postawiła na swoim.mam dziwne przeczucie boję się że ją skrzywdzić i ona wróci z brzuchem..ale czy ja mogę coś zrobić? wiem że jeśli będę jej mówić jacy to oni nie są to mogę ją stracić a tego nie chcę, pozostaje mi jedynie wierzyć że ten którego wybrała jest w tej nie licznie grupie tych lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Islam to dobra religia,sama sie interesuje juz dobre pare lat. Ja mieszkam i mam kontakt z pakistanczykami, nie ma sie o co martwic. So i tacy ktorzy zle traktoja kobieta jak i tacy dla ktorych kobieta jest wszystkim. Trzeba dobrez wybrac nie martw sie :) mowie ci bedzie okej, ja tez kocham pakistanczyka :) I nie moglam lepiej trawic, jest inny poniewaz kiedys w jego rodzinie jego ojciec traktowal jego mame bardzo zle wiec on chce byc inny,i nienawidzi ojac za to co kiedys robil. Misz masz tu napisalam sorki ale musialam szybko pisac bo wychodze ahaha! narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhammmm
tak dla informacji LizaMinella Hindusi nie sa muzulmanami. I nie Muzulmaninow, a Muzulmanow jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksia23
Wybacz nie chcę oceniać i nie będę oceniać nikogo a w to że facet jest inny niż wszyscy nie jest w stanie uwierzyć bo wiem że każdy jest takim sam.. Nie ma znaczenia polak czy inna narodowość. Kiedyś znałam mężczyznę który był dla mnie pod każdym względem autorytetem niestety dowiedziałam się że zdradził żonę.. może i są ideały ale ja w nie już nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killarab
zobacz na youtube co za bydło to jest a nie człowiek jak byly zamieszki. powodzenia wszystkim lafiryndom. wyjątki są ale 1 na miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×