Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość hahahah
nie masz akceptowac takich zachowan, ale zamiast sugerowac ze wszyscy ludzie z Turcji to scierwa, to pomysl moze o tej biednej dziewczynie ktora sie zabila - moze jest tam wiecej normalnych ludzi jak ta dziewczyna. jeszcze ktos tam skrzeczal ze wasz swiatopoglad nie ma nic wspolnego z religia - ma skarbie, bo skoro twierdzisz ze caly Pakistan, turcja etc etc to kupa gnoju, to czemu twoj dobry Bog stworzyl tych ludzi? ja bym zlozyla reklamacje do kosciola katolickiego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagarenqa
Ale niektore sa pelne tolerancji i uczucia dla ciapatych i innych muzulmanskich nacji. Szkoda tylko ze oni maja was w dupie z wasza tolerancja i najchetniej widzieliby was z poderznietymi gardlami :D I nic by wasza tolerancja nie pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
hahaha----poczytaj troche co napisalam, a pozniej komentuj. Jeszcze ani razu nie powiezdialam, ze wszyscy ludzie to scierwa!!!i nie pochodze ze wsi tylko z duzego miasta z Polski. Mowisz mi, ze uogolniam, a sama sugerujesz, ze jak ktos pochodzi ze wsi jest malo inteligentny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
hahahaha----jak jestes tak bardzo inteligentna i jak sugerujesz inteligentniejsza ode mnie to bys nie obrazila mnie tutaj tylko podala swoje argumenty i koniec. Bo inteligencja nie polega na tym zeby kogos obrazac , bo ma inne zdanie niz ty, tylko na tym, zeby wypowiedziec swoje zdanie, ktore nie musi byc zgodne ze zdaniem innych. A obrazac mozesz sobie innych, ale nie mnie. Ja tez muzulmanow nie obrazam tylko mowie o tym co mnie spotkalo, co slyszalam i co widzialam, a wnioski kazdy sam sobie z tego wyciagnie jakie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygada rr
jezeli nie wiesz co to numer IP to znaczy ze jestes tempa jak raszpla z drutu! :D:D:D jak nie znasz nikogo z rejonow o ktorych tu rozmowa, to po co sie wypowiadasz? smieszna jestes, tu wypowiadaja sie kobiety, ktore zostaly przez nich upokorzone, zranione, bądz musza przebywac z nimi na codzien, wyrazaja swoje zdanie, spostrzezenia NA NAMACALNYCH PRZYKLADACH bo kiedys cos takiego przezyly, badz musza na codzien sie komunikowac z tymi ludzmi albo tolerowac zachowania kazdego dnia. A gadałaś kietyś z krewetka albo osmiornica? musialas z ktoras dzielic przestrzen ktora cie otacza? zapewnne nie, tak samo-jak powiedzialas z pakistancami i ciabatymi- wiec jak mozesz zarzucac rasizm, z koro nie wiesz o czym mowa? a jezeli dalej masz chec pouczac kogos kto ma jakies doswiadczenia z nimi, to napisz rowniez na forum o krewetkach i osmiornicach, wypowiadaj sie na temat smaku i przemyslen mimo ze i tak o nich g*wno wiesz, tak samo z twoja wiedza na temat pakoli. smieszna jestes kreweta, nie ma co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Ja uogolniam ? - wybacz jesli nie doczytalam jakiejs twojej wypowiedzi, ale z tego co zauwazylam to sugerujesz ze na podstawie niezbitych faktow z twojego zycia ludzie z pakistanu czy skads tam indziej "klamia" i ogolnie sa zli. Myle sie? Nie uwazam wcale, ze ludzie ze wsi sa malo inteligentni - powiedzialam, ze wielu ludzi, ktorzy w Polsce nie widzieli odmiennych ludzi, po wyjezdzie do np anglii czy niemiec nie moga sie otrzasnac. glownie dlatego ze ci inni maja takie same prawa a nie sa trzymani np przy budzie i w kagancu :) byc moze wielu ekstremistow muzlumanskich z checia poderzneloby mi gardlo, ale nawet jesli stanowiliby oni 99% to zawsze zostaje ten 1% normalnych ludzi, dlatego jesli spotykam kogos z tamtych okolic to bede ich traktowac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
hahaha----obojetnie co ci sie powie wydaje sie tobie, ze zjadlas wszystkie rozumy swiata!!!powiedzialam, ze nie poznalam jeszcze ani jednego muzulmanina, ktory mialby jakies dobre zamiary wobec kobiet. Nie poznalam jeszcze ani jednego, ktory by nie klamal by zdobyc kobiete do lozka. Dlatego napisalam, ze moze sa wyjatki i bardzo bym sie cieszyla gdybym takie poznala, ale odkad mieszkam w Niemczech, a jestem tu pewnie dluzej niz ty w Anglii, to nie spotkalam jeszcze ani jednego takiego czy ty tego nie rozumiesz??bardzo czesto widzi sie muzulmanow z zonami na zakupach, kobieta nosi reklamowki, a on idzie sobie z reka w kieszeni jak pan. Mi poprostu noz w kieszeni sie otwiera jak takie cos widze, bo mi szkoda tych kobiet. Czy ty nie rozumiesz, ze ja tym wszystkim chce tylko dobra dla kobiet??ja wiem co one musza przezywac i jak sa traktowane przez takich facetow, bo mam niezbite dowody na to. Nastepny przyklad wyjechala kolezanka do Niemiec poznala Turka urodzonego w Niemczech wszystko pieknie ladnie, zaszla w ciaze, zaczal ja zamykac w domu bez jedzenia, bil ja. Dziewczyna przyjechala do Polski w odwiedziny bez dwoch zebow!!ktoregos dnia wpadla jego zona (o ktorej nic nie wiedziala) i ja pobila i bardzo dlugo by mozna bylo o tym mowic. Wzywano policje, policja go zabrala , a on na komendzie siedzial i mowi do policjantow, ze ja i tak zabije. On ja kiedys porwal wsadzil do samochodu, wywiozl na lake, krzyczal, ze wywiezie ja do burdelu, zgwalcil ja , pobil i tam zostawili czy ty myslisz, ze ja chce zle dla tych kobiet??ja pisze o tym, bo chce kobiety przestrzec przed tym. JAk ty sie z takim czyms nie spotkalas to sie ciesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Brygado, jestem tepa jak stary drut - wybacz. Nie interesuje sie komputerami. Studiuje za to politologie i international relations - moze porozmawiamy na ten temat? Nigdy nie bedziesz wiedziec wszystkiego co wie 2ga osoba wiec sie nie wychylaj skarbie bo sie kiedys osmieszysz :) ja nie wiec czym jest ip bo gowno mnie to obchodzi, ale ty mozesz nie wiedziec 3/4 tego co ja wiem! motylek, widze ze sie zdenerwowalas. widzialam 2 twoje wypowiedzi i napisalam co mysle na ich podstawie. Jesli cie zle ocenilam to nie bierz tego do siebie. Nie znam cie, ani ty mnie, nie ma sensu sie oceniac. Moze nawet Brygada jest normalna osoba w zyciu codziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Sorry motylek, nie powinnam na Ciebie bezposrednio najezdzac - przyznaje sie do bledu. Nie uwazam sie za nieomylna, tylko troche bezposrednia. Teraz musze zmykac na kolacje i pozdrawiam wszystkich skloconych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygada rr
dobra wypowiedz poprzedniczki- oni z twoja toleracja najchetniej by cie widzieli martwa:D powiem wam co mi sie przydazylo w te wakacje, bylam z chlopakiem na wakacjach na południowym-wschodzie Europy. Dla zabawy moj facet zapuscił sobie wąsy. Godzina okolo 10 rano, hotel. w planach po sniadaniu mielismy isc na plaze nad morze. załozylam bikini a na to pareo- chusta wiazana na strój kąpielowy, zakrywala co trzeba u gory i dołu- zeby nikogo nie gorszyc w hotelowej restauracji przy 40 stopniowym upale było mi w niej akurat. Wsiadamy do windy, a na kolejnym pietrze dosiadlo sie 2 obywateli iranu- wiek okolo 50-60lat. slabo mówili po angielsku lecz bardzo bezposrednio zapytali mojego faceta- ile mamy dzieci- on odpowiedzial, ze nie mamy. Wtedy obaj panowie zbledli- powiedzieli ze wasy w islamie moze nosic jedynia"ojciec", zaczelam sie smiac a on na to: to nie jestescie mezem i zona? to rozbawilo mnie bardziej, niby normalne pytanie ale mina iranczyka bezcenna, jaby pytal czy jestesmy z kosmosu. Mimo to byl mily i na odpowiedz ze nie mamy slubu powiedzial: Iran is good, islam is not good, to bylo bardzo ironiczne i dawal do zrozumienia ze niby my tak myslimy. potem ściszyl glos, przestal sie smiac i powiedzial: Gdybyscie tylko rozmawiali (ja i moj partner) w iranie odrazu zrobili by wam to ( po czym ułożył dłon na podobienstwo pistoletu i skierowal w moja strone potem w strone mojego partnera). To przestalo byc smieszne. Potem powiedzial : To samo i bez dyskusji byloby gdybym miala odkryte wlosy lub nawet stope i znowu wymachiwał "pistoletem z dłoni". To juz mnie calkowicie wyprowadzilo z rownowagi wiec odpowiedzialam : "W Europie moi przodkowie stworzyli nam taka kulture, ze ludzie nie wstydza sia ani nie brzydza ciała, a jak komus wygodnie to tak chodzi i nikogo sie nie zabija zato ze mu duszno latem i ma przewiewne ubrania, co do zycia intymnego, kazdy ma swoje i nikogo sie za nie nie rozlicza, a dzieci rodzi sie z milosci i checi a nie robi sie z ludzi buchai rozpłodowych oby tylko jak najwiecej potomstwa ktore w iranie pewnie umiera z głodu". Owy mezczyzna zagrozil mi ze pojdzie do recepcji zlozyc na mnie skarge, nie zdazyl bo przerwalam mu w pol slowa i sama to zrobilam. Jak sie okazalo owy mezczyzna rozmawial w identyczny sposób z okolo 20 parami, wymowiono mu wiec hotel pod zarzutem naprzykszania sie gosciom. dodam jeszcze ze do kierownika hotelu zglosil skarge ze nosze krzyzyk na szyi i to godzi w jego uczucia religijne... Powiem tyle swołocz swołocz swołocz i nic absolutnie nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
hahaha----wybaczam :) nie teraz serio ci chce powiedziec. Mieszkam w Niemczech dlugo no i tak jak ty studiuje jeszcze, ale musze ci powiedziec, ze jeszcze na prawde nie poznalam "pozadnego" muzulmanina. Ja nie chce sie klocic z toba, bo nie ma to sensu, ale chce tylko poprosut powiedziec wszystkim co tu widzialam , slyszalam i sama przezylam. Ja sama bym wolala o tym wszystkim nie wiedziec to moze inaczej bym na to wszystko patrzyla??nie wiem ciezko mi to ocenic. Zanim wyjechalam do Niemiec bylam pozytywnie nastawiona do innych kultur, bylam zafascynowana tym, ze sa inne religie, ale niestety to wszystko co sobie tak wyidealizowalam runelo bardzo szybko, a szkoda. Mam sama bardzo duzo znajomych z Chin czy Japoni, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Brazylii, Rosji i sie z nimi wszystkimi rozumiem, ale poprostu jeszcze nie poznalam "pozadnego" muzulmanina i to wlasnie oni sami zadbali o to, ze ma sie o nich takie zdanie, a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennam
u kurwa, skoro na studia wpuszczaja ludzi, ktorzy nie wiedza co to numer IP, to swiat naprawde zmierza ku zagladzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygada rr
my jestesmy tępe bo nie studiujemy politologii :) hahaha- ja nie bede szpanowac swoimi studiami ale gdybys miala okazje studiowac to co ja to za Chiny ludowe bys nie ukonczyla kierunku- bo na politechnice nie ma ludzi ktorzy nie wiedza PODSTAWOWYCH rzeczy o technologii internetowych. Ale studiuj sobie zaocznie kierunek bez przyszlosci, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
brygada rr----mam w pracy kolezanke z Iranu i wlasnie ona mi mowila, bo ja tez mam krzyzyk na szyi, ze jej rodzice jakby to zobaczyli to by poszli do szefowej i na mnie zlozyli skarge :) raz musialam wystawic takiej parze tax free i nie pamietam z jakiego kraju pochodzili, ale kobieta byla ubrana od stop do glow na czarno, rekawiczki czarne , tylko bylo widac oczy. to byla kobieta plus trzech mezczyzn. No i moja kolezanka z pracy mowi do nich zeby przeszli do biura kolezanka to panstwu wystawi. Oni sie pytaja, a ktora kolezanka ona mowi, ze zaraz przyjdzie. No i mnie zawolali ja weszlam do biura, mialam bialy sweterek zakrywajacy wszystko tylko troche szyi bylo widac no i mialam spodnice do kolana na sobie. Wchodze do tego biura, a tu raptem ten jeden do drugiego cos w swoim jezyku zaczal mowic, ale jakos tak agresywnie. Ja sie pytam czy jakis problem jest, a ten gosicu do mnie mowi, ze ja jestem grzechem dla ludnosci i ze on chce zeby jakis pan tu przyszedl i wystawil te tax free, bo ja to grzech, a w ogole kobieta jest istota troche mniej myslaca :) ja mu mowie , ze jak mu sie cos nie podoba to moze wyjsc, ale nie dostanie tax free to zaczeli krzyczec na mnie, ze musialam ochrone wezwac. No i przyszli panowie z ochrony jak zobaczyli tych panow to sie uspokoili i tak w spokoju moglam im wystawic te tax free . Dziwne ja rozumiem, ze maja inne nastawienie niz my, ale to nie musza przylatywac do europy, a jak juz tu sa to poprostu powinni sie pogodzic z tym, ze my inaczej zyjemy niz oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
dobra musze uciekac bede jutro :) dziewczyny trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygada rr
motylek, właśnie o to mi chodzi. Jak wierzą w koran i allaha, to niech wierzą, ale co ich obchodzi MOJA szyja i moje symbole. też często jeżdże do Niemiec, bo mój partner życiowy jest niemcem. Powiem Ci miałam juz kilka takich sytuacji, które opisalaś. Idziemy w sklepie ja cokolwiek wezme w reke, moj mężczyzna zabiera i do koszyka zebym przypadkiem nie nadzwigala sie, a obok pakistanczycy, turcy i patrza sie na niego jak na idiote, bo za nimi podazaja kobiety-tragarze, albo ile sytuacji na moich oczach sie rozegralo- przy kasie nie starcza im pieniedzy bo kupuja ogromne ilosci i kto dostaje "zje*e"? oczewiscie zona muzulmanina, mimo ze to nie ona trzyma kase. Ale obie doskonale wiemy jak jest- w niemczech nikt nie lubi muzułmaninow i to nie dlatego ze maja inny kolor skory, ale za to jak sie tam prowadza i jak sie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak (do Ciebie, co tak najbardziej 'krzyczysz'), nie zaliczylam sie do zadnej grupy. Po prostu chcialam wyjasnic w delikatny sposob tym osobom, ktore nie sa za bardzo zorientowane w temacie, ze ciapaty ani zaden afgan, turek czy kurd nie sa Arabami. A ja w zadnym wypadku nie czuje sie lepsza od innych, dlatego ze bylam przez kilka lat zona takiego Araba. Nie. Nie musisz mnie obrazac, bo zadnej kobiety nie wyzwalam ani nie obrazilam, nie nazwalam brzydko zadnej wypowiadajacej sie tutaj osoby. Wiec moze bys najpierw wziela cos na uspokojenie zamiast wypisywac w nerwicy? To, ze tak nie cierpie ciapatych nie jest z mojej strony absolutnie zadnym przejawem rasizmu. Juz ktos wczesniej tu tak ladnie to napisal ale nie przytocze tego teraz. Chodzi o to, ze nie liczy sie kolor skory, religia ani kraj pochodzenia, tylko to, jakimi ludzmi oni sa. Nawet slowo 'ludzie' jakos mi z trudnoscia przychodzi, poniewaz ich mentalnosc jest niczym zwierzecia. :o Przykro mi to pisac. Chcialabym aby bylo inaczej. Tego nie zmienicie, ciapaty chocby byl Brytyjczykiem, wyksztalconym po uniwersytetach, doktoratach, etc, zawsze bedzie ciapatym. Chocby nie wiem jaka kultura grzeszyl, zawszde mentalnosc bedzie czlowieka z Pakistanu, Indii czy Bog wie skad jeszcze... Nie jestem zazdrosna ani zwariowana. Nie chodzi o to, ze mnie sie z mezem nie ulozylo, bo sama odeszlam z tego zwiazku i to nie z jego powodu. Zreszta nie ma co wdawac sie w dyskusje. Chodzi o to, ze moze przestalabys obrazac Polakow. Nie jestem patriotka i tez widze, jakie sa realia mieszkajac w UK, ilu emigrantow, zachowan i tak dalej. Ale moja praca polega na kontakcie z ludzmi. Podrozowalam i podrozuje, obserwuje i analizuje zachowania ludzi. Zal mi kobiet, ktore sa 'slepe', ale rozumiem je, poniewaz ja tez kiedys taka bylam'... (nie ma to nic wspolnego z moim malzenstwem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
Brydziu, skarbie moj, ciesze sie ze jestes takim geniuszem, naprawde! ja nie nazywam nikogo tepym ,wiec czytaj ze zrozumieniem (nie powinnas miec z tym problemu ze swoim ponadprzecietnym IQ, ale biorac pod uwage to jak sie wsciekle rzucasz na temat studiow, domyslam sie, ze nie jest tak pieknie w twoim zyciu jakbys chciala). poza tym twoja historia "w hotelu" brzmi na niezla bajke, ale nie mnie oceniac. I pozdrowienia dla boyfrienda ktory "dla zartu" zapuscil wasy - przyznaj sie ze twoj ukochany jest wasatym marianem!!! hahahaa :) niestey musze sie ulotnic ale bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha zadala takie pytanie: czemu twoj dobry Bog stworzyl tych ludzi? ja bym zlozyla reklamacje do kosciola katolickiego! Odpowiedz brzmi (az sie dziwie, ze nie wiesz, skoro taka obyta jestes): jesli Bog istnieje i stworzyl ludzi, to dlatego, ze ich kocha, dal im wolna wole i mial nadzieje, ze beda dobrymi ludzmi. Niestety, ludzie robia i zachowuja sie w sposob w jaki chca i nie ma to juz nic wspolnego z Bogiem. Bog nie ma wplywu na to jak dana jednostka sie zachowa. To my, ludzie decydujemy jacy jestesmy. To, ze ktos jest zly, nie znaczy, ze Bog tak chcial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagarenqa
Mayor napisala "Tego nie zmienicie, ciapaty chocby byl Brytyjczykiem, wyksztalconym po uniwersytetach, doktoratach, etc, zawsze bedzie ciapatym. Chocby nie wiem jaka kultura grzeszyl, zawszde mentalnosc bedzie czlowieka z Pakistanu, Indii czy Bog wie skad jeszcze..." I ma racje!!!!! W tym sie absolutnie zgadzam. Oni nigdy, przenigdy nie beda w pelni zyc takim naszym europejskim stylem zycia. Codziennie rano jak jade do pracy widze jak rodzice prowadza swoje dzieci do pobliskiej primary school. I idzie taki ciapaty tatus z corka lat moze ok 10 i ona w tej szmacie na lbie lezie.Jeszcze troche to podniosa krzyk o school uniforms bo za bardzo europejski i moze nasze dzieci beda w tych ciapackich lachmanach chodzic. I to jest w porzadku ale krzyz im przeszkadza (w Europie). Niestety nie sa lubiani na wlasne zyczenie. Mieszkajac w jakimkolwiek kraju europejskim powinni dostosowac sie do zwyczajow danego kraju a nie krzykiem i przemoca (!!!) wprowadzac wlasne porzadki. Europa ze swoja poprawnoscia polityczna jest glupia i jezeli szybko sie tego nie ukroci to jak nie nasze dzieci to nasze wnuki beda zyc na modle muzulmanska i to my bedziemy temu winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona smieszna
malymotylek8383 ..zmuszanie kobiety lub mezczyzny do poslubienia osoby,ktorej nie kocha badz nie akceptuje nie ma nic wspolnego z islamem..a przyklad twojej kolezanki to juz klasyka zwiazkow polsko-tureckich..facet ja napier...la a ona wraca i dalej sni o krolewiczu...czymu nie odeszal?czymu zaszla w ciaze?...czemu nie zainteresowala sie jego stanem cywilnym?...i pewnie jeszcze z nim jest!..to ze ten kurd czy turek ja bil i nie szanowal...to raczej ma zwiazek z jego wychowaniem,moze u niego w domu wlasnie tak rozmawiano i traktowano kobiety...niektore polki sa takie glupie, ze siedza z takim menelami i jeszcze zamieszczaja zdjecia na nk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor myslalam ze jestes ok a Ty mowisz o ciapachach ze sa jak zwierzeta. tez pracuje z ludzmi i codziennie widuje tysiace arabow i oni sa bez kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana malinko, to, ze mysle o ciapatych, ze sa jak zwierzeta nie znaczy, ze nie jestem OK. Kazdy ma swoje zdanie, prawda? Moje jest uzasadnione moimi wieloletnimi obserwacjami i anazlizami zachowan tych ludzi, moimi podrozami a takze doswiadczeniami zdobytymi podczas kontaktu z nimi. Przykro mi. Przeciez nie jestem wulgarna i nikogo nie obrazam. Nie jestem jedyna osoba, ktora widzi, ze paki nie sa w stanie dostosoac sie do wymogow cywilizacji. Przepraszam... Tez znam Arabow debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schaetzchen
"mysle o ciapatych, ze sa jak zwierzeta" - a to nie jest obrazliwe? a jakby ktoś o Tobie powiedział, że jesteś jak zwierzę, bo się zachowałaś tak i tak pewnego razu i takie o Tobie ma zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze raz czy dwa ktos mi zajdzie za skore czy zachowa sie w nieodpowiedni sposob, nie znaczy, ze jest dla mnie zwierzeciem. Ale gdy cala rzesza ludzi z danego kraju zachowuje sie w taki wlasnie sposob, to przepraszam, o czym my w ogole rozmawiamy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, ja nie napisalam, ze wszyscy od razu zachowuja sie jak zwierzeta. Ale jedno chce Ci powiedziec: mysle, ze nie poznasz w jaki sposob oni mysla, poniewaz wzbraniasz sie przed tym. Masz partnera z tamtych stron (widzialam zdjecie) i to jest normalne, ze go kochasz i myslisz o nim jak najlepiej, a takze o innych mezczyznach z jego kraju (jak mniemam). To jest normalne. Nie zwracasz wiec uwagi na rozne 'ale'. Wierz mi, ze jak tylko sie kilka razy 'przejedziesz' na nich, to bedziesz troche bardziej wyczulona na ich zachowanie i stosunek do wielu spraw, o ktorych w chwili obecnej nie myslisz, bo Cie po prostu na przyklad nie dotycza. I wtedy zaczniesz dostrzegac to, o czym teraz pisze. Szanuje ludzi, ktorzy cos soba reprezentuja, umieja sie zachowac z oglada, ale nie zmienisz tego, w jaki sposob mysla, w jaki sposob zostaja wychowywani, ich tradycji i kultury. Chocby nie wiem jak sie wyrzekali tego. Zauwaz, ze sa tutaj Brytyjczycy, urodzeni w UK z rodzicow Pakistanczykow. Oni tez nawet sa przesiaknieci ta kultura. Chocby nie wiem jak bardzo chcieli byc 'europejscy', to nigdy nie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne strony
Ciapaty albo Pakol to osoba pochodząca z Indii, Pakistanu lub Bangladeszu . Jest ich niezliczona ilość. Mnoza sie jak króliki. Przeciętnie pakol wydaje na swiat 5-10 dzieci . Dlatego ta rasa szybko sie rozrasta . Pakol zazwyczaj nie pracuje , robi dzieci swojej zonie , zonie sąsiada i Twojej dziewczynie . http://top1-1.com/ciapaty-wikipedia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mayor...
A ja Tobie powiem, że nie słuchaj tych ignorantek, bo widocznie mają problemy czytania ze zrozumieniem, skoro tyle historii jest na forum, a one jakby grochem o ściane- kobiety piszą historie swojego życia, które jest zrujnowane, wlaśnie przez zwiazek z ciapatym, a one mowia ze bezpodstawnie wysuwasz wnioski, mimo ze i Ty mialas swoje przejscia. nic tylko odeslac do podstawówki. Droga malinko- do ciebie mam kilka slow- czytasz na forum by za chwile zapomniec i stwierdzic ze te ktore yu pisza nie maja zadnych praw osadzac- powiedz to dziewczynom, ktore spiep**yły a raczej pakole spieprzyly im zycie- jest ich wiele- ale nie dlatego ze kazda jest naiwna. Do niedawna ludzie nie pisali na forach zle o nich, bo kazdy sie bal, ze takie jak ty wejda, przeczytaja, nie zrozumieja a ocenia. To nie dzieje sie na filmie, jesli jestes taka humanitarna, to zamknij oczy i wczuj sie w role kobiety, ktora oddala serce, nie raz i pieniadze, wszystko, bo chciala stworzyc cos trwalego, a ciapol poprostu wykorzystal. Wyobraz sobie co czuje taka kobieta odarta z godnosci ze zlamanym zyciem, bo rzadko sie zdaza zeby inny facet chcial sie z nia zwiazac po takich przejsciach. Taka kobieta moze ze wspolczucia, moze z troski i przestrogi opisuje swoja historie bo nie jest to latwe napewno, zeby powiedziec publicznie jaki koszmar sie przeszlo. I przez co? nie przez alkohol, nie przez biede- a tylko dlatego ze "kultura i religia" ukochanego doradza a nawet nakazuje krzywdzic kobiete... czy to jest ludzkie czy bardziej zwierzece. Wiesz... w stadzie wilków, gdy jeden z nich jest inny (ma inną maś czyli ubarwienie- zostaje zagryziony) tak samo islam postepuje z kobietami- kobieta ma potrzeby (potrzeby według Maslowa- nie bede wyjaśniac sprawdz na wikipedii) gdy dazy do ich spelnienia jest z gory skazana na smierc. A to ze urodzila sie z pochwa zamiast moszny- skazuje ja na brak glosu w spoleczenstwie, tak samo jak lwica nigdy nie bedzie przywodca stada mimo ze jest tej samej rasy... Masz odpowiedz dlaczego Mayor użyla slowa zwierzeta. Głupio ze musze wyjasniac lopatologicznie, ale widocznie musisz sama przezyc na wlasnej skorze ( w zadnym wypadku, broń Boże ci tego nie zycze) aby zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha czy jak ci tam
ta idiotka grozila major na innym topiku ze jak ja spotka to nie reczy za siebie czyli widac juz ja tak omotal ten ciapol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×