Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość yffgh
ja mam kolege z Pakistanu, ktory ze mna studiuje. Jest bardzo, bardzo mily i pomocny i we mnie zapatrzony. Oczywiscie caly czas cos tam probuje...Ja nie jestem nim zainteresowana, bo mimo, ze pochodzi z bogatej rodziny i jest bardzo zeuropeizowany, nie jest w moim typie. W ogole nie lubie facetow z tamtych regionow. Jest wyznawca islamu (ale nie fanatycznym), sa miedzy nami duze roznice kulturowe, no i ten specyficzny zapach ludzi ze wschodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompalima
jahakj " Jak UK wyjdzie z Unii (mam nadzieje ze tak) to wy tez bedziecie potrzebowac wizy i masowo bedziecie rozkladac nogi przed Brytyjczykami (tak jak to bylo przed 2004 rokiem). Zapomnial wół jak cielęciem był, co nie? " :D:D:D:D O, sancta simplicitas :D Laleczko slodziutka, nikt kto jest rezydentem Wielkiej Brytanii nie bedzie potrzebowal wizy :D Owszem, wstep do UK moze byc utrudniony dla POlakow mieszkajacych w POlsce ale drogi, pusty lebku nie dla osob mieszkajacych w tym kraju na stale. I jeszcze cos ci powiem laleczko w sekrecie - tak dzialalo prawo, jeszcze zanim Polska weszla do Unii :D To ci numer, co. Mieszkajac w UK jako rezydent (nie jako obywatel) nie potrzebowalam zadnej wizy :D Wyjscie UK z Unii dla osob mieszkajacych tu na stale wiele nie zmieni. Jedyne zmiany moga byc na lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahakj
Widac, ze kogos cos zabolalo, bo i mnie od laleczek nazywa i od pustakow. ;) mniejsza o to,. Przeciez i tak ta w zwiazku z Pakistanczykiem jest pusta a nie ta co rozklada nogi przed wieloma a na forum udaje blond boginie (wszyscy wiemy o kogo chodzi :P) Do tej powyzej co mi wczesniej odpisala : tak, ona napisala ze chca zamieszkac w kraju muzulmanskim i byc moze nie wie jak w takich krajach jest, ale faktem jest to, ze i ty rowniez nie wiesz. Bo nie bylas. Piszesz tylko to czym cie karmia media. Jesli beda chcieli zamieszkac np. w Dubaju czy Abu Dhabi to super, bo tam jest normalnie i mozna miec wspaniale zycie. Co do innych panstw, nie wiem. Jej sprawa gdzie bedzie mieszkac, nic mi do tego. Az tak bardzo interesuje cie zycie jakiejs anonimowej forumowiczki z kafeterii? Zamierzasz jej rozkazuwac gdzie ma mieszkac i z kim sie spotykac? Wytlumacz, bo nie rozumiem twojej bezpodstawnej agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tym rozkladaniem nog macie? Nie umiecie nazwac rzeczy po imieniu? To sie nazywa SEKS. Tak po prostu. I kazdy moze miec SEKS/ uprawiac SEKS (czy jak wolicie okreslac) z kim chce. Tylko niestety z ordynarnym okreslaniem typu "rozkladanie nog" idzie tez niewiedza w w dziedzinie seksu. Nie, Polki nie sa wyjatkowo plodne, one tylko nie wiedza jak uzywac anty. Hmmm jak bym tu nie krytykowala tego ze Polka spi z partnerami z innego kraju, tylko to, ze potem od razu zaciaza i jeszcze jest zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku..
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. - Byłam w Pakistanie (o czym wspomniałam w moim pierwszym poście), w Katarze oraz Kuwejcie i tak, chcę mieszkać w kraju muzułmańskim, z dala od wielce tolerancyjnych rodaków. :) PS. Mój mąż jest w UK od wielu, wielu lat. Ma stały pobyt, a o obywatelstwo starać się nie będzie, bo nie chce. Nie wiążemy przyszłości z tym krajem. Pozdrawiam i tym samym kończę rozmowę, bo naprawdę nie warto tracić na Was czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, UK tnie benefity
to ciapak musi szukac innego raju do dojenia :D Alez to robactwo sie rozlazlo po swiecie. Rzyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w szoku...
i pseudo-psycholog...A gdybys troche logiki,takiej podstawowej, uzyla w stosunku do samej siebie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w szoku
kazdy by byl w szoku jakby 4 (czterech!!!!) facetow z patologii mial :O Ty jakies dno jestes. Az mnie otrzasa ze wstretu. I na deser - ciapacki smierdziel. Chcecie do tego muzulmanskiego raju ale jakos wciaz siedziecie w UK i benefity ciapak ciagnie. Pewnie jak juz bedzie gotowy na druga zone to Polke wywezie do muzulmanskiego raju, zosatwi z matka i wroci z ciapacka zona aby sie plodzic i zyc z benefitow. A przyglup bedzie nadal w szoku siedziec i czekac na pana i wladce koziego syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocro
Do Ciebie w szoku wspolczuje ci tych wszystkich ptasich mozdzgow ktore sa przeciwko Tobie. Polowa z nich pewnie nigdy nie poznala zadnego muzlumanina tyle co wiedza to informacje z telewizji . Az zla patrzec na tych wszystkich ,,inteligentow" Polska przez takich ludzku bedzie traktowana jako kraj gdzie rasizm widac na kazdym kroku, a pamietajmy ze my Polacy tez wyjezdzamy do innych kraji zeby zarobic pieniadze wiec opusccie moze te Czola i zadarte nosy! Nie jestescie lepsi niz inni gorsi tez nie wszyscy sa rowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocro
Az zal patrzec na takich inteligentow .Polska przez takich ludzi ... * musialam poprawic poniewaz piszac przez tel samo wypelnia mi niektore wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
do tej w szoku jest w necie jeden blog o pani po 40stce z anglii ktora poznala pakistanca o 15 lat mlodszego, uuuh co za milosc :) jej corki tylko troche mlodsze od malzonka, sprowadzila go z trudem z pakistanu, wzieli slub a po 2 miesiacach zawiozl ja do Pakistanu do swojej rodziny, zeby sobie zrobila dlugie wakacje i nie musiala pracowac ,tak jej tlumaczyl - buahahaha. 2 miesiace jeszcze pisala z Pakistanu, potem zniknela, mam nadzieje ze corki ja wydobyly stamtad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
Podajcie link do tego bloga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
pakistan moja milosc, rzuc w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
"2 miesiace jeszcze pisala z Pakistanu, potem zniknela, mam nadzieje ze corki ja wydobyly stamtad"------> Buahhaha siejesz propagande glupia zolzo. Sprawdzialm bloga i wyraznie napisala w lipcu 2012 roku ze wrociliz Pakistanu i zyja w UK i sa dalej szczesliwym mazlenstwem. Ostatni jej wpis byl teraz w lutym 2013. Lecz sie na leb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
ty sie lecz na naiwnosc, glupia sciero spodlaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
To moze ty najpierw baranie naucz sie czytac? Kobieta juz dawno z Pakistanu wrocila o czym napisala na blogu a ta wiesniara jakas propagande sieje i puszcza klamliwe plotki. Co za glupol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego narzeczony
tej baby jest taki brudny? Caly ciemny, jakby sie w kupie wytarzal :O Hahahahahaha!!! W tej szmacie na ryju wyglada jak idiotka, ktora zreszta jest. Piekne zdjecia z biednego i zacofanego pakolandu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
ty we wszystko wierzysz tumanie co jakas stara baba ze wstydu pisze tlumoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
to do mammmaaaa miaaa idiotki pierwszego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
oczywiscie ze wierze bo jak wrocili to wstawila zdjecie z nim juz w UK co widac po widoku ze jest to uk. zajrzyj na bloga ciemna maso. Wiem wiem, ze niektorzy rozczarowani, ze jej nie zamknal w klatce w Pakistanie albo nie zabil i kobieta szczesliwie wrocila do UK. A to pech co nie? No a teraz rasistki do dziela, mozecie i mnie powyzywac troche. Aby sie wam ulzylo i na gebie tak groznie nie bedziecie wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
A ten jej maz nawet calkiem calkiem przystojny, ale chyba dlugie wlosy ma co nie? A ja facetwo z dlugimi wlosami nie lubie. A karnacje ma taka do jakiej ty dazysz latem gdy smolisz cycki i dupe na plazy prezac sie przed lysymi dresikami i robiac sweet focie na fejsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on oblesny jak polski dresiarz
tylko kolor ma kupopodobny a ona stary pasztet. Bardzo musi mu na wizie i pobycie zalezec jak rucha takiego paszteta. Chociaz....oni kozy ruchaja to i najgorszy polski pasztet sie nada, hahahahaha! Dziwka i brudas :D Skopiowalam sobie na wszelki wypadek jej fotki wraz z kupopodobnym kochasiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety opalic sie na taki ..
kolor dla nas niemozliwe .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on oblesny jak polski dresiarz
trudno sie opalic na kolor kupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolajjj24
Czizas niektóre tutaj zachowuja się jak prostaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
mammmaaaa miaaa glupia kurwo z ciemnoty wiejskiego zascianka, te fotki to robila PRZED WYJAZDEM. Co za pojeb z ciebie dziecko debila i kretynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
Mozliwe :) siksa juz taki kolor skory ma. Wez z niej przyklad i tez sie usmaz na solarce i walnij bronzerem :) a ty powyzej, ale no lifem jestes ze czyjes fotki kopiujesz buhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PixiDIxii
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
wole byc dzieckiem debila i kretynki niz taka nieudana coreczka polskiej kurwy i brytyjskiego chavsa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
jednak masz downa smarkata kurweko, ja w anglii tym twoim raju niebianskim nie mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×