Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaa
tylko takie kurwy z zabidzonych patologicznych wsiokow wyjezdzaja do anglii niestety, wypisz wymaluj ty szmato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PixiDIxii
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po solarce nie da rady
miec koloru kupy. Mozna miec zolta morde ale nie gowniana. Kolor kupy zarezerwowany jest dla ciapackich smierdzieli. Te smierdziele o wzroscie siedzacej kozy maja kolor biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolajjjm
"miec koloru kupy. Mozna miec zolta morde ale nie gowniana. Kolor kupy zarezerwowany jest dla ciapackich smierdzieli. Te smierdziele o wzroscie siedzacej kozy maja kolor biegunki." Jeżeli wbrew faktom naukowym pokazującym, że wszyscy mamy tak samo zbudowane mózgi, a róznice w DNA potrafią być nawet większe wewnątrz "rasy" niż między "rasami" ktoś bredzi, że poziom melaniny w skórze ma jakiś wpływ na to jak kto rozwinął swoją cywilizację i wmawia, że któraś "rasa" jest jakoś gorsza od drugiej, to tak. Jest rasistą i przygłupem. Tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolajjjm
"Po solarce nie da rady" Moze ty masz morde. Inni ludzie maja twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
Ale popatrz na to z innej strony. Zawsze lepsza cicha, spokojna i czysta wioska niz. np. takie Oborniki, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup222
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
W oborniku to ciebie robili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmaaaa miaaa
W Obornikach to mnie nie robili, przykro mi bardzo. Tam robili niejaka Mayor of London, ktora w ciezkich bolach przyszla na swiat i tak oto blaka sie po kafeterii do dzisiaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
mammmaaaa miaaa W Obornikach to mnie nie robili xxx w oborniku cie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
Witam, chciałabym się z wami podzielić moimi przemyśleniami na temat białych kobiet z Europy związanych z ekhem 'ludźmi' wyznających religię islamu. ­ ­ Zacznijmy od wyglądu. ­ Najczęściej są to niebieskookie blondynki z jasną cerą. ­ Takie kobiety nie są zbyt atrakcyjne, noszą bezkształtne ciuchy, nie podkreślają 'urody' makijażem, włosy zaniedbane, spięte - jak wiadomo piękna czupryna jest ozdobą kobiety, więc nie można sobie pozwolić na nadmierne eksponowanie swoich atutów. Wiele daje się całkowicie stłamsić i decyduje się (a raczej to za nie jest podjęta decyzja) na noszenie burki. Nierzadko mają problemy z wagą. ­ ­ Po zobrazowaniu wyglądu, można przejść do analizy ich zaburzonej psychiki. ­ Na pewno tym kobietom obce są komplementy i adorowanie przez mężczyzn z Europy, więc nagłe zainteresowanie ze strony śniadych, a nawet czarnych jak smoła Muzułmanów było dla nich nie lada szokiem. Ich zaniżona, a wręcz zerowa samoocena wzrosła, boski Habibi połechtał ego kobiety zapomnianej przez samców ze swojej rasy. Niestety jak to w życiu bywa nic nie jest za darmo, ich Pan i Władca nie godzi się na konwenanse przyjęte przez nasze środowisko, u nich kobieta ma być posłuszna. I tak się dzieje, te kobiety, nawet ze względnie pyskatych przeradzają się w szare, zahukane myszki. Nigdy się o nic nie wykłócają, nie mają o nic pretensji, bo wiedzą, że ich sprzeciw jest niczym. Dlatego kwestia ich potomstwa jest z góry ustalona - będzie wychowywane w wierze islamu, mimo, iż nasza - katolicka również rości sobie prawo do przekazania dzieciom religii chrześcijańskiej, nawet ze związku mieszanego wyznaniowo. Niestety żadna kobieta im się nie sprzeciwi, bo wie czym to grozi, a ona nie chce się narażać na niezadowolenia swojego egzotycznego księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
Nie wolno wyrażać swojej opinii? 😴 A że jest nieprzychylna? Trudno, życie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyslenia
Terenia, nie martw sie. Ciebie nawet mutantex by nie chcial. Za brzydka jestes na cokolwiek. Jedyne ci ci pozostaje to kafe i lesbijska milosc do si-xy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgh
dziewczyny powiem wam szczerze - nie nie i jeszcze raz nie dla zwiazkow rozno kulturowych.moja kuzynka rozeszla sie z mezem z indii - niby wielka milosc, chlopak katolik, z inteligentnej rodziny, robiacy doktorat z biotechnologii. wszystko ladnie i pieknie, ale jego odmiennosc kultutowa wychodzila na kazdym kroku (mimo, ze wychowany w europie). widze roznice miedzy azjatami, arabami, a innymi krajami. ci ludzie nie chca sie przystosowac, oni uwazaja, ze sa najlepsi. poslubienie faceta z pakistanu to blac, naprawde. o ile szczesciem jest, jak facet jest uczciwy (turek do mojej kolezanki powiedzial, ze chce zeby po urodzeniu dzieci siedziala w domu), to od niektorych wyjdzie, jak juz bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzejjj
To ze twoja kuzynka rozeszla sie z mezem z Indii nie ma nic do rzeczy. W Polsce ludzie sie nie rozchodza? Rozchodza sie po max kilku latach, mimo tej samej kultury. Jak mozesz oceniac cale nacje i wszystkie zwiazki na podstawie jednego przykladu twojej kuzynki? To niedorzeczne :o Znam wiele par mieszanych ktore sa naprawde szczesliwe i ani mysla sie rozwodzic. Czasem naprawde sie trafi na porzadnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze bachory
koloru kupy smierdza jak wasi kozopodobni kochasie i jak wy- zlewy na ciapacka sperme. Kupopodobne bachorki macie. Gremliny, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej...
Modliszka widze w akcji na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
no coz, nie zafudowalym mojemu dziecku ciapackiego koloru skory. Zbyt cenie swoja czysta biala skore by ja skazic na wieki wiekow amen na kolor gowna. Z czarnego czy brazu nigdy bialy nie bedzie przez pokolenia, neiraz wasi potomkowie was za to przeklna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
to tak jak czysta rasowo suka, sparzy sie z kundlem, to juz jest wykluczona z dalszej prokreacji, kazdy zrzut bedzie skundlony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
upp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
kto wezmie biala kobiete z ciapackim dzieckiem ? Desperat niedorozwiniety umyslowy albo stara lazega :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbyt cenie swoja czysta biala skore by ja skazic na wieki wiekow amen na kolor gowna." Czysta biala rasa? Buhahahaha idz i powiedz np.Rihannie ze jest brudna. Ale nieeee, w realu to ty siedzisz cicho, bo sie boisz :D I niech ja zgadne - katoliczka? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha....
forumowa idiotka pisze LaLiLLa Czysta biala rasa? Buhahahaha idz i powiedz np.Rihannie ze jest brudna. Ale nieeee, w realu to ty siedzisz cicho, bo sie boisz" :D Dla idiotki jakas Rihanna moze i jest autorytettem :D Dla mnie nie. Kazdej kupopodobnej istocie moge powiedziec, ze jest kupopodobna :D Ja za bardzo kocham moje dzieci aby im zafundowac kolor kupy na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heven
To nie chodzi o religie czy kulturę tylko o charakter człowieka. Ja mam meza z pakistanu i co? Żyje z nim normalnie . Zaznaczam ze mieszkałam z nim ponad rok w Pakistanie bo musiał opiekować sie chora matka . Jakis czas temu wróciliśmy do Pl i nic sie nie zmieniło jestem z nim dwa lata po ślubie , spodziewam sie jego dziecka. Jem to co chce ubieram sie jak chce i chodzę gdzie chce. Nie mam nakazów i zakazów . Nie wszyscy sa źli a większość postów tu napisanych to bzdury. 1Tak muzulmanin moze miec cztery zony ale pierwsza musi sie zgodzić i co najważniejsze musi utrzymać wszystkie zony na takim samym poziomie spędzać z nimi tyle samo czasu i takie tam. W Pakistanie mało kto to praktykuje a jeśli maz weźmie sobie druga żonę a pierwsza sie nie zgodzi to spokojnie moze pójść to imama , za jego oszustwo dostanie rozwód i spore odszkodowanie. 2muzulmanin za żonę moze wsiąść muzułmanke , katoliczke bądź Żydówke ale sa i tacy którzy biorą za żonę hinduske i jest ok. 3kobieta nie ma nakazu chodzenia w chuscie to tylko jej decyzja maz nie moze jej do tego zmusić a większość kobiet zanim wyjdzie za maz nawet nie jest łaskawa dowiedzieć sie czegokolwiek o islamie. Nie bronię tu nikogo i nie reklamuje ale kobieta w islamie ma wiecej praw niz facet jak nie wierzycie to poczytajcie sobie koran albo porozmawiajcie z muzulmankami czy imamem bo niestety ale większość witryn internetowych o islamie jest kłamstwem . Zreszta jednak każdy robi jak chce i ja nie wtrącam sie do niczyjego życia . Jeśli twoja siostra autorko lubi tego chłopaka niech próbuje ale jak powiedziałam nie wszyscy sa dobrzy . A problem kulturowy czy religijny to żaden problem jak ktoś jest mądry to bedzie wiedział jak postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Heven mialas duzo szczescia, ze trafilas na fajnego faceta, moj tez jest niby 'normalny', ale po slubie zauwazylam, ze jednak jest inny. Nie stara sie tak jak przedm rodzina jest dla niego wazniejsza niz ja sama. Wychodzac za niego za maz tez myslalam, ze on jest 'inny'. A roznice kulturowe sa duze i nie mow mi prosze, ze to kwestia bycia madrym czy sie para dogada czy nie, bo z doswiadczenia wiem, ze pewnych kwestii, sie nie przeskoczy z taka osoba, no chyba, ze Ty potulnie na wszystko mu ustepujesz i nie masz swojego zdania, a jesli Twoj maz sie zgadza na wszystko co mowisz, to albo mu nie zalezy do konca na Tobie, albo mialas tyle szczescia, ze mu nic nie przeszkadza, co mowisz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ularada
Heven "kobieta w islamie ma wiecej praw niz facet" :D xxxx Az sie zakrztusilam. Ze smiechu :D Mozesz podac owe prawa, ktore ma kobieta a nie ma mezczyzna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ularada
Heven "kobieta w islamie ma wiecej praw niz facet" :D xxxx Az sie zakrztusilam. Ze smiechu :D Mozesz podac owe prawa, ktore ma kobieta a nie ma mezczyzna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×