Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madragora_scream

grubi faceci są ohydni

Polecane posty

homogenic - ogolnie zgadzam sie ze wszystkim, co napisalas powyzej, oprocz jednego zdania, a wlasciwie slowa: \"owszem: mężczyzna powinien zarabiać więcej od kobiety, ale nie ją utrzymywać, a to duża różnica.\" ze niby dlaczego POWINIEN zarabiac wiecej? a jak zarabia mniej (ale tez zarabia) to co, juz zle? czy to jakas roznica, kto zarabia wiecej, a kto mniej? uwazam, ze w partnerskim zwiazku nie powinno byc tego typu uprzedzen, kazdy niech zarabia tyle, ile da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkich wypowiedzi, tylko pierwszą. I powiem tak - mój chłopak jest niczego sobie, przy wzroście 178 waży 95 kg i nie przeszkadza mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmh
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale akurat mnie korci żeby się wypowiedzieć. Otyli faceci są obleśni i nie dotknęłabym takiego. Galareta zamiast brzucha, druga broda i do tego jeszcze ubrania jak psu z gardła działają na mnie jak płachta na byka. I jeszcze się takim amantom wydaje, że jak mają drogą furę to już wszystko załatwione:(. Żałosne. Leniuchy śmierdzące powinni ruszyć te opasłe dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż....bezpieczniej bym się czuła przy mężczyźnie który zarabia więcej niż ja. zresztą: o czym my tu rozmawiamy. żeby poruszac takie tematy trzeba mieć perspektywy na bycie z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homogenic - najbezpieczniej to samemu martwic sie o siebie, a nie liczyc na kogos, NAWET na faceta ;) nie wiem, jak mozna czuc sie bezpieczniej, wiedzac, ze zarabia sie mniej, przeciez jest dokladnie na odwrot - w razie ewentualnego rozstania w lepszej sytuacji jest przeciez ta osoba, ktora zarabia wiecej, to chyba jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27latek
kurwa mać ! ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!! wielu ludzi przez okres studiów jeszcze nie pracuje !!!!!!!!!! Zapamiętajcie to sobie materialistki do potęgi !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za p********ie za przeproszeniem.dla kobiet liczy sie tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech schudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×