Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipeczka

ile płacicie za karnet do klubu fitness??

Polecane posty

150 złotych karta open na wszystko przez miesiąc w fitness Parku w Warszawie. Jak ktoś ma kartę multisport, to w mercurym może wchodzić bez żadnych dopłat :-) Zajęcia aerobiku non stop. Kiedy przyjdziesz możesz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120zl open zajecia od 16 do 22giej rano 2 godziny do wyboru-step,spinning,aerobik,pump,pilates,pilki,streching i aqua aerobik kolobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sieci
100 zł za 24 godziny, chodze 2 razy w tyg wiec starcza na 3 miesiące, lublin opcja dla studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc5678975
180 zł bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30e silownia, 30e kursy lub 50e za obydwie rzeczy. Nieograniczona liczba wejsc. Ceny Niemieckie wiec nie wiem czy sie komus przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminka_Warszawa
Ja płacę 99 złotych za miesiąc. Mieszkam w Warszawie i chodzę do Saturn Fitness na Targówku. Pierwsze siedem dni miałam ponadto za darmo, żeby sprawdzić, czy mi się tam podoba. Jak na stolicę, cena jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z lekka w szoku
z lekka w szoku jestem. 100 i więcej złotych za miesiąc? nie mieszkam w Polsce ale znam realia, tzn znam ludzi którzy zarabiają 1300 netto, takich którzy zarabiają 3000 i zaledwie dwoje takich zarabiajacych powyżej 5-6 tys netto. teraz to się nie dziwię, że koleżanek zarabiających poniżej 2 tys i majacych dzieci nie stac na klub fitness w Polsce. ja mieszkam w Szkocji i za miesiąc klubu fitness (zumba, aerobik, pilates, joga...) płacę 30 funtów tylko. to 3 i pół godziny mojej pracy. w Polsce jest bardzo drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11tys rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka99
Ja chodzę na fitness do hotelu agit w Lublinie. Wykupiłam sobie na gruponie zajecia za 139,99. Uważam, że ta cena jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka99
aaaa nie dodałam, że to za 3 miesiące ;p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę ok 35 funtów miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 zł miesięcznie Fitness Club Strefa Ciała w Lesznie. W tym mam saune, masaże, wszelkie ćwiczenia z instruktorami i ćwiczenia na sali z trenerem personalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felisia
W Warszawie na Targówku karnet do Saturn Fitness kosztuje 69zł ( z legitka studencką). Polecam klub jest spoko, sama chodzę od września, są zajęcia np pilates, aerobik, zumba, są też Crossy TRX TBC i takie trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 59 złotych można mieć kartę BeActive, która zapewnia wjazd do klubów fitness biorących udział w programie, w całej Polsce. Trenować można codziennie ważne tylko żeby zdążyć przed 16stą. Można wziąć opcję za 99 złotych to wtedy nie ważne o której się wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgótka
bzykam szefa i nie płacę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnet mi się kończy wreszcie, płaciłam 150zł, od października mam zamiar się przenieść do Saturn Fitness, w Krakowie się otwiera na ul. przemysłowej i karnet full open będzie za 99zł, na stronce jest już info i w tym, aerobik, siłownia, basen i strefa spa także dużo bardziej się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wysokie ceny, w Saturn Fitness najdroższy jest za 159zl ale mam przez miesiac swojego trenera, a najtanszy jest studencki za 69zl to przebija wszystkie inne kluby dlatego tam sie zapisałam, klub jest bardzo ladny, duzo sprzetu, trerenerzy i tak ciagle sa na sali i mozna o wszystko pytac i sie dowiedziec duzo szczegółów dotyczących treningu i diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 129 zł w http://enjoyfitnessandgym.pl/ w Gdańsku. Bardzo fajna atmosfera, mili ludzie i nie jest tak tłoczno jak w mojej poprzedniej siłowni gdzie musiałam czekać po 5 min na każdą ławeczkę czy maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie sporo jak za jedną siłownię. Moim zdaniem lepiej zdecydować się na karnet OK System i mieć możliwość korzystania z więcej niż jednego klubu fitness, tak samo z basenów i innych tego typu miejsc. Tutaj: https://www.oksystem.pl macie szczegóły. Warto zerknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inowrocław - najtansza silownia 80 pln najtanszy klub fitness 110 pln sa 2 duze kluby na poziomie, ale zadnej sieciowki znanej nie ma. ogolnie pewnie w poznaniu byloby taniej ps. jesli crossfit i inne bzdury to wychodzi 200pln miesiecznie http://www.info.eduekspert.pl/wyposazenie-salonu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki karnet i gdzie, przecież w różnych miastach, a nawet klubach może wyglądać to inaczej. Jest jeszcze opcja multikarnetu https://www.oksystem.pl/jak-dziala-multikarnet-ok który ma coraz większą popularność, działa w kilku miejscach w Polsce i pozwala na korzystanie z dowolnego obiektu sportowego na danym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze na multisporta z pracy :D ale u mnie, w akademii walki (warszawa) nie jest jakoś mega drogo. od siebie polecam, bo miejsce naprawdę świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam serdecznie na zajefajną stronę www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedroga, a nowoczesna siłownia w Katowicach- http://altusfitness.pl/.Chodzę już od bardzo dawna, jestem zachwycona zarówno sprzętem jaki posiadają, jak i tym, jacy ludzie tam pracują, bardzo życzliwi, skorzy do pomocy. Atmosfera jest przyjemna, wiec i od razu znacznie lepiej się ćwiczy. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×