Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Spytalam 5 osob yak czy nie?nie wiedzialy o co chodzi,ale wszystkie byly na tak,wiec zadzwonilam.Poza tym nasze rozmowy daly mi odwage.No i zawsze dzialam pod wplywem emocji, a gdy tylko uswiadomilam sobie,ze on przeciez nie wie ze mi sie podoba to od razu za telefon...teraz albo zadziala albo ma kogos albo ma mnie w nosie.Cokolwiek sie stanie-bedzie mialo swoj sens i bedzie dobrze.Niekiedy trzeba pomoc szczesciu, ale duzo wam zawdzieczam!!! Ta wiare i wsparcie,,, jestescie kochani,wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja się cieszę w każdym razie i mam nadzieję dowiedzieć się o pozytywnych efektach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja zmykam spać dziewczynki :) miłych snów i do zobaczenia.... paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jak to...już spać? ok to ja zajmę się tu konkretami w takim razie....nadrobię informacyjne zaległości....:) może tą magisterkę ruszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi. A ja chce znalezc stanczyka!!!Jesli nie odezwie sie do pieciu minut- obraze sie smiertelnie!!!!!! Szalonko-milej pracki!!!i dobrej nocki i jutro pieknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ech...no skoro tak, Magda sleep well, Kornik? dobranoc....właśnie dużo energii jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja też nie...jeszcze klikam na gg:) ale jutro mam na9! jak zwykle, ale 6 to jeszcze noc...pewni dziś bimbałaś cwaniaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szalona!!!a myslisz ze jak to wyszlo z tym telefonem do montera?spoko?!?!?! martwie sie a jednoczesnie jestem z siebie dumna a stanczyka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja jestem z Ciebie dumna, mam nadzieję, że chłopak nabierze odwagi...chyba był mile zaskoczony, bo kto by nie był:) więc o ile jest singlem, powinien się odezwać. będzie dobrze. własnie tak trzeba działać. oki znikam Madziu. miłego dnia jutro! wyśpij sie;) dobranoc szalonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik jest ale jesli jeszcze taz stańczyku zobacze jak bedziesz wypisywał że jesteś g... smieciem i inne takie tam to więcej się do Ciebie nie odezwę ! Każdy jest człowiekiem i każdy jest taki sam i od tego samego Boga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat się nie zmienia... tylko my się zmieniamy i ludzie nas otaczający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jestem jestem kochani, ale jestem zmęczona....przed 20 wyszłam z pracy, ja wymiękam....ale silnajestem, pifko piję:) a u Was? a zapomniałam Was wyściskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
piję, ej wpadajcie do mnie na pifko, będzie weselej choć i tak mimo zmęczenia wiosna jakoś we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
w pracy zapieprz:( a u Was? Magda? odezwał się Monter????? a dzieci w szkole? Kornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieciaki to były dzisiaj przeokropne ;/ wrrr... ale ogólnie nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monter milczy,chyba jest dalej w szoku, ale daje mu miesiac potem rozgladam sie gdzie indziej,ilez mozna?!?!?a moze jest bardzo niesmialy?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×