Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

magduska to urodzona skromnisia :P jakaś Ty do mnie podobna :D:D szalonko co nam robisz na obiado-kolację? znaczy sie mi i Tobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
przepraszam za błęd:-P halo Madga! Kornik a u Ciebi, widziałam, że szczęliwy bo słonko dziś było....ja nawet słonka nie widziałam, ale i tak gęba się śmieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala prawda!!!!!!!!!! Tylko na tyle starczylo mi odwagi, troche spanikowalam hihihi ze zdenerwowania nie wiedzialam co mowic!!!!!!ale zrobilam to, zrobilam,zrobilam.Teraz jego ruch, mam nadzieje,ze bedzie jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Kornik...nic drewnianego...tosty....więc wątpię, żebyś był chętny....muszę tu z Wami rozmawiać a nie zajmowac się pichceniem...wiesz, trzeba mieć priorytety......chyba, że coś specjalnie dla Ciebie.....hmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
To miło że zrobiłaś jakiś ruch. Można powiedzieć że zrobiłaś wszystko co powinna zrobić kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Długo się znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co ? przynudzasz? oszalałaś własnie że nie :D no jak to ma być romantyczna kolacja ino we dwoje... więc wiesz magduśko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ech tosty, więc wątpię, żebyś był szczególnie usatysfakcjonowany. nie mam czasu na pichcenie, musze tu z Wami, wiesz trzeba mieć priorytety. no chyba, że specjalnie dla Ciebie musiałabym coś przygotować...........:) Magda! Super...mam nadzieję, że usatysfakcjonowana, jaka reakcja montera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
musiałabym wiedzieć co lubisz, skoro to Twoją najedzoną i radosną minę chciałabym widzieć.... (coś drewnianego...jakieś ciacho za zakalcem na deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ps-kliknijcie pajacyka;) www.pajacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie zadnych zakalców nie jadam :P hmm zresztą wogle słodkiego nie jadam hihi... :P w sumie tosta bym zjadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beautiful-czy to mialo znaczyk-przestan nudzic?tak tak zrobilas super ale przymknij sie?no dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monter byl w szoku i nie wiedzial co powiedziec,hmmmm, ale calkowicie opanowany jednoczesnie, mam nadzieje,ze mysli o mnie choc troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
zapraszam.......więc jak dzien radosny widzę, ale fajnie Madzia! super.....mam nadzieję, że oddzwoni:) tego z całego szalonego serducha życzę! słodkiego nie? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest stańczyk
może sie zabil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... jak wyjdzie z szoku.Hmm, jak ja spojrze mu w oczy?!?!? Ale szalonko-warto bylo!!!!!!!!!i nie zaluje!!! a jak twoja zla szefowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
szefowa, wredna, ale konstruktywnie. dużo się uczę....świeżak jestem, a roboty po łokcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
hmmm słodkości powiadasz??? daleko do tego Jarosławaia?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
oj mam energii moc...mogę góry przenosić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik tam mieszka :P do końca jeszcze daleko no co ty taki piękny świat i miaqłby się skończyć ? łoszalałaś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj warto warto... ;) stańczyku nie bądź nie smaczny bo się pogniewamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×