Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
winko też, ale mam aspecjalite dostawę...patriotyzm lokalny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
stańczyk witam:) opowiadaj nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze trzymacie, i czuje to mimo odleglosci, ale jest dobrze i bedzie super cokolwiek sie stanie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja miałem raz lepiej :D spodobała mi się dziewczynka z pociągu, raz drugi trzeci ją widzę wreszcie cały dygocący mówię że strasznie mi się podoba itd itp... a ona pokazuję dłoń i palec na którym jest obrączka ! ups ?! więc się pożegnałem i tyle mnie było widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
hmmmm...a kobietom wypada tak zaczepiać ? hmmmmmmmm...właściwie Magdzie radziłam..więc co się duurno pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz potrafisz sie z tego smiac co?Im czlowiek jest starszy takie rzeczy mniej bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie to nie zabolało :) ino sie troche spaliłem ! ale nie żałuje ! nie zapytał bym to do dziś bym żałował !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
no co własnie telefon to coo innego niż tak na ulicy! ech...wiecie...szkoda, że tak daaaleko mieszkacie (tu powinnam wkleić wczorajsze odległości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na telefon nie trzeba odwagi?!?!?!ja jak ja, ale on to byl w szoku : nie wiem co powiedziec, hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zaczynam sie obawiac.myslalam,ze dzis zadzwoni,ale nie. poczekam jeszcze chwile i jak nic nie bedzie,chyba dam spokoj i zrozumie dyskretna aluzje,buahahahah. a w horoskopie mi pisze,ze dostane propozycje randki nietypowa droga,hmmm czyzby wlamal sie do mojego komputera i czy ja wiem?cos szalonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie wierzę w horoskopy....ale jak mawia Kornik....mawia:)..że nigdy nic nie wiadomo...będzie dobrze, może jest zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze moglby?ciekawe czy moglby wejsc do mojego kompa i zobaczyc na jakie strony wchodze?!?!? boziu-lepiej nie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi nie na takie jak myslisz,no wiesz?!?!?!?jestem taka niesmiala.. ale daloby sie to sprawdzic?to co czytam co ogladam?nie straszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Magda, a co ty tam oglądasz w tym internecie? eeee? ja mówię internet to zło:) pifko się skończyło u mnie:( Kornik skoczysz? a stańczyk jest jeszcze ni eprzywitał się ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ale mnie nóżki bolą....potrzebuję masażu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×