Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyyyyyyyy

20 kwietnia mam isc na ślub cywilny tylko do urzedu co moge założuc

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyy

bede wdzieczna za podpowiedz bo nie bardzo wiem mam czarne spodnie kanty ale nie wiem czy to bedzie odpowiednia no i nie wiem co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos bialego
kremowego, wogole jasnego? sukienka, komplet spodnicy z marynarka, garsonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idziesz jako gosci tak?? no to nic kremowego ani bailego hmm raczej jasne pastele tez bym nie radzila bo tak moze byc Pani Mloda ubrana, jesli chcesz cos czarnego to najlepiej mala czarna, co do spodni hmm czarne spodnie sa strasznie formalne...ciezko doradzic bo chyba ze wiesz co bedzie miala Pani Mloda na sobie;) zona kuzyna na cywilny byla w komplecie z krwistej czerwieni wiec...roznie moze byc.... sadze, ze najlepsze rozwiazanie to jak zawsze klasyka, jaka mala czarna albo hmm stalowa czy pipielata czy tweedowa garsonka z jakas lzejsza bluzeczka..trzeba uwaza, zeby nie wybijac sie bardziej niz Pani Mloda..a na cywilnym roznie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos bialego
myslalam, ze ty bierzesz slub...sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaa
jest tysiace mozliwosci , mysle ze mozna zalozyc spodnie w kanty tak jak chcialas a do tego jakas ladna bluzeczke z jakims fantazyjnym wizaniem mysle ze ta z linku by pasowala i oczywiscie jakies fajne dodadtki plus zakiecik torebeczka i bedziesz bardzo ladnie wygladac;) http://allegro.pl/item175263076__urocza_w_stalowe_jasne_paseczki_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
moja koleżanka bieze slub ale tylko cywilny a ja nie mam zaproszenia tylko zawiadomienie wiec po tej kilkunasto minutowej uroczystości poprostu pojde do domu zreszta wogóle zastanawiam sie czy isc bo nie mam sianka na nowe ciuszki a na ta chwilke to az zal wydawac jakąś wieksza sumke mam czarne spodnie kanty ale za to zakiecik mam tylko bialy i to ze sztruksu wiec tochyba nie bedzie pasowało ( guziczki ma biało czarne) ale nawet nie wiem jaką bluzke miałabym załozyc tymbardziej ze nie bede sie tam rozbierac podam kwiaty i kartke z zyczeniami i to koniec dlatego poradzcie mi cos takiego zebym ładnie wyglądała a zarazem nie wydała zbyt duzo sianaka bo ja poźniej tego nie wynosze raczej wole dzinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm powiesz szczerze, ze jak ja bym dostala tylko zawiadomienie o slubie to wyslalabym jakas kartke niebanalna z zyczeniami i tyle :) nie szla bym, bo nawet jezeli idzie sie tylko na sama uroczystosc to wypada \"jakos\" wygladac a to kosztuje....a skoro nie jestes zaproszona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniaczek nie wiem
jeśli będzie wystarczająco ciepło, a nie będzie, bo wtedy zbliża się nów, to błyszcząća koszulę, np. w kolorze miedzi, coś z modnego turkusu czy intensywnej zieleni, i do tego gładki szal o dwa tony jasniejszy od koszuli. Koszula jakaś wymyślna może być, taka bardziej wieczorowa, np. nonszalancko wiązana. Lub seksowny równie kolorowy top i jakiś żakiecik. A ze szpilek to jakieś zabójcze peep toe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
dzieki za pomoc ale nadal nie wiem co załozuc jakos nie jestem zdecydowana wsumie tez nie jestem zdecydowana co do pojścia na ten slub bo mam tylko zawiadomienie to fakt a na na ta chwilke to szkoda wydawac siano ale z drugiej strony kolezanka mi sie pytała czy przyjde bo ona chce zebym przyszła a co myslicie zebym miała czarne spodnie i ten biały zakiecik (ewentualnie jesli to by mogło byc to jaka bluzeczke ) niestety szpilki odpadaja bo własnie dzis poszedł mi obcas i raczej do tego czasu nie kupie nic nowgo ale mam czarne buciki tylko płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
mnie sie wydaje ze mogłabys założyc tenbiały zakiecik i te czarne spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
a czy to pasuje czarne buty czarne spodnie biały zakiet i pod spód różowa bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RFPsFPT22BXUzr23bBZ8prDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×