Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Gość pechowa_szczęściara_
ja sie nie ochudzam choc powinnam troche schudnac, mam z 58 kg a wzrostu z 162 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczesciara.. no wlasnie, zawsze bylam nie ufna, ale mojej przyjaciolce wierzyłam, bo na prawde myslalam ze to jest to - przyjazn... ehhh ja jestem z okolic Lublina, a Ty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-fajnie- jesli chcesz ja Ci mogę pomóc.... możesz opowiedzieć ja z chęcią Cię wysłucham :) -a ile wazycie- troszke??? moglabym mniej wazyc.. ale nic nie poradzę, lubię jeść, lubię słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęściara
Ja jestem z Katowic, szkoda ze troche dalej... Ech, nie umiem zahaslowac nicka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insuminia
nom, szkoda... na gorze jest taka zakladka "preferencje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęściara
Co robicie wogole w wolnym czasie, gdzie sie uczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insuminia
ja jestem z bydgoszczy dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj.... faktycznie daleko.. ehh mhmm.... ja się uczę w liceum..a wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, oglądam filmy, czytam gazety (za książkami nie przepadam) ... rozmawiam na gg, wypowiadam się na forum, i tysiąc innych rzeczy.. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wreszcie poszlo :) Ja chodze tez do liceum o profilu jezykowym (angielski i niemiecki) ale glownie nacisk jest na niemiecki, mi odpowiada bo wiaze z tym jezykiem przyszlosc. Ja spotykam sie wlasnie z przyjaciolka, czasem z znajomymi, chodze na imprezy, lubie bardzo tanczyc, czytam tez gazety, ogladam tv, czasem biegam, latem rower, spie, ucze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja profil medialny (human) .. ja nie wiem jeszcze co chcę robić w życiu... no ja tez lubie imprezy, a kto by nie lubił :)) ach, fajnie Ci ze masz przyjaciołkę.. a dziś co będziesz robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano bylam na kursie na wychowawczynie kolonii, wrocilam przed chwila, zjadlam obiadek i teraz sobie siedze tutaj, pozniej po poludniu umowilam sie z znajomymi, kolezanka i jej chlopakiem :) a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na czym polega ten kurs? co tam robicie? ja dzisiaj w domu posprztalam i się nudze, a o 17 ma przyjechać kolega :) (podoba mi się :D ) no i chyba tyle, wieczorkiem pewnie tutaj zajrzę :) a teraz do 17 będe się nudzić... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem spod Warszawy. Chodzę do liceum. Zrywam się ze szkoły i chodzę do kina z koleżanką. Gram na gitarze elektrycznej już prawie 5 lat :D No, i w ogóle większość czasu spędzam w autobusie wracając do domu. Słucham dużo muzyki, chodzę na koncerty... A dzięki za oferowaną pomoc, ale wolę trzymać te sprawy dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie masz juz chlopaka? dlaczego sie rozstaliście? co było powodem? dlugo byliscie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, o ja niedlugo będę w Warszawie :D :) hm... a jaką muzykę słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie, a ja bede czekac do 17:30 :))) Wiec jeszcze dluzej niz Ty :D Kurs na czym polega? Dzis bylam pierwszy raz dopiero, byl wyklad, a pozniej z tego test, zdalam prawie rewelacyjnie, zabraklo mi punkta do max :) A Ty koledze tez sie podobasz? Czyli nie jest tak zle, skoro masz kolegow, kolezanki, czujesz sie samotna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Warszawy mam daleko... :) Dlaczego? Eh, to przykra sprawa, ale facetowi chodzilo tylko i wylacznie o seks i to mnie najbardziej boli :( Nie bylismy dlugo ze soba, ponad 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej starej. Led Zeppelin, The Doors, Janis Joplin. Z nowszych to Outkast, The Killers, Bloodhound Gang... Nie chce mi się wymieniać, ale raczej brzmienia rockowo-bluesowe, czasem rap i soul. Trudno powiedzieć. A ja jutro idę do zoo z hmm... przyjacielem. Pobiłam Was wszystkie, będę czekać najdłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o to świetnie, czyli wnioskuję, że chcesz jeździć z dziećmi na kolonię:) fajnie, u nas nie ma takich kursów.. to gratuluję !:) czy ja koledze się podobam... ostatnio na imprezie, upiłam się i się z nim całowałam.. i od tamtego momentu, czyli tydzien juz, ciagle ze soba gadamy na gg, przedwczoraj spotkalismy sie po lekcjach, pogadalismy, wczoraj zapytal sie jakie mam plany, umowilismy sie wczoraj ale w ostatniej chwili wypadlo mi coś i niestety się nie spotkalismy a dzisiaj się spotkamy za to. :) słodzi mi czasami, no fajny jest bardzo, ale nie wiem czy coś z tego będzie, chciałabym.. :) czuję się samotna troszkę, bez przyjaciołek, wlasnie tych, bo klase mam dziwna, porobily sie grupki, i jest malo dziewczyn z ktorymi rozmawiam.. uu, to nie za bardzo fajnie... :/ eh, ja mialam faceta dwa lata, zerwałam z nim dość w przebojowy sposób , i jest mi lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie to wszystko na dobrej drodze zeby cos miedzy wami bylo! Ja sie nie dziwie Tobie :( Pamietam wczesniejsze lata jak tez nie mialam przyjaciolki w klasie, jedna wielka meka :( Teraz jest dobrze, mam ja, to ja wykazalam inicjatywe i potoczylo sie dobrze, ale tez ma czasem takie odchyly ze bardzo mnie denerwuje. A kiedy jej nie ma w szkole to tez nie mam z kim porozmawiac bo w mojej klasie tez sa niestety grupki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Wiecie... Ja miałam taki hardcore z chłopakami. Wszystkim chodziło tylko o seks. A że wmawiam sobie \'carpe diem\' to spałam z trzema. Ale ten pierwszy to był taki skurwysyn... :/ Dlatego teraz cieszę się, że z obecną sympatią jestem na stopie przyjacielskiej. A jutro zoo, też tam dawno nie byłam... Chyba w warszawskim byłam tylko raz jako bardzo małe dziecko :D Akurat w klasie jest spoko. Grupki są, ale co z tego. Też wszystkich nie lubię, chociaż staram się być uprzejma. Nic na siłę. Lepiej mieć kogoś spoza szkoły, bo przynajmniej wiesz, że nie obgaduje Cię za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->pechowa szczesciara a mam pytanie tak na marginesie, jak to jest z wychowawcami? jeszcze w tym roku bedziesz szukac pracy , iczy ciezko jest znalesc prace jako wychowawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest na dobrej drodze... no wlasnie, strasznie męka... nawet ułożyłam wierszyk: Wcześniej byłam smutna, Teraz wiem, gdzie przyczyna była główna: moj przyjaciel nieprawdziwy, Jego uśmiech był fałszywy. Teraz on się śmieje, nawet wtedy gdy wiatr wieje. ja na ciebie patrze z boku: Jest to zazdrość w moim oku. Teraz radość swą udajesz, ale rady beze mnie sobie nie dajesz Kiedyś płakałam, a teraz smutek Tobie oddałam. tak jakos odczulam potrzeba napisania... :) mimo ze nie wiem czy udaje, czy nie... no ale mam nadzieje ze odnajde sie w klasie bez nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madchen ciezko mi powiedziec czy trudno znalezc prace jako wychowawca bo dopiero robie ten kurs i mam zamiar pierwszy raz jechac w te wakacje na kolonie jako opiekunka, mozna jechac wraz z ukonczeniem 18 lat, a ja koncze w czerwcu. Ale z tego co slyszalam, ludzie ktorzy prowadza ten kurs potem kieruja Cie gdzie mozna sie zglosic i gdzie poszukuja opiekunek, a taki certyfikat zawsze sie przyda tym bardziej ze mysle zeby za rok wyjechac jako au-pair ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczesciara sory że tak pod materialnym punktem ale ile CI zapłacą czy tak dla własnej satysfakcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimoza glownie chodzi mi o to zeby zdobyc doswiadczenie w opiece nad dziecmi, a do tego \"odpoczne\" dwa tygodnie albo nad morzem albo w gorach, albo nawet za granica, jedzenie dobre, zabawa, i z tego co slyszalam okolo 500 zl. Jest jeszcze druga strona medalu, duza odpowiedzialnosc za te dzieciaki, no ale niestety kazda praca ma wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×