Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

cambria.... witamy :] ja tez z humana:) hm... ja bede miala dopiero w lipcu, wiec jeszcze nie w temacie jestem.. chyba kazxdy pisze za rok mature z nas:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystkop byłoby mi szkoda... Cambria witaj:) Ps. Wiecie co, właśnie spadło mi na podłogfę pięć złotych nie wiem skąd się wzięło, w kieszeni jak boga nie miałam...Chyba sama opatrzność czuwa nade mną... Ps2. Ide coś zjeść bo głodna jestem, z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na biochemie dla ścisłości a 18stka dopiero w sierpniu i nie tak nie moge się doczekać dowodu jak prawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza - bogata bedziesz:D ja dzis znalazłam 2zł na dywanie, nie wiem tez skad sie wzielo... mimoza? czyli jestes spod znaku zodiaku Lwa?:) MOZECIE MI PWOIEDZIEC W KONCU JAK SIE ROBI KWIATUSZKI ?:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Jolie*...to identyczna sytuacja. :) Mój też \"jak juz się wyszalejesz to ja czekam \"...juz ja widzę to jego czekanie ;) Nic nie wspomniałam o sobie.Mam osiemnastke w sierpniu ( Nieletnia) ;) uczę sie w LO, profil..hm..gegra-hista,mam jedną szkolną przyjaciółkę ale też fajną klasę.Ostatnio ...moze nie ostatnio też strwaciłam przyjaciólkę.A znałysmy się od...zawsze właściwie.Wiadomo..chłopak,inne szkoly...jakos sie rozpadło.Teraz jestesmy kolezankami ale chyba obie wiemy ze znamy sie jak nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to extra, widzisz ja przyjacioki stracilam... buuu, ale nie z mojej winy... nie cierpie klamstwa! ! ! ! ! . . . .. . . eh też Lew? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczesciara - tak, chyba ty tylko do jezykowej :) na razie.. moze ktos do nas jesczze dolaczy.. jaskrawa szarosc - ale masz szczescie :D 100 zł... o jak by mi sie przydalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała prwako...ale nie mam zielonego pojecia w jeździe samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie sobie jeżdze bez prawka...ale juz chce mieć... o boziu chyba przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zdobyć kasę?To moze być podrzedny temat topicu...bo chyba dużo 18latków zadaje sobie to pytanie.Ja ostatnio uslyszałam 3 od właśnie ludzi osiemnastoletnich ;)Ale pomysłów brak...Albo nawet są ale z realizacją juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też czasem czarną magią są ronda...zwłaszcza że jestem leworęczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie dziewczyny juz jakies plany na przyszłość?Studia,prace?Bo ja ostatnio o tym myślę i nie mam pojecia.A matura za rok..niby daleko ale tak naprawdę boje sie ze minie chwila i będzie trzeba podejmować te bardzo poważne decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskrawa szarośc ja nie mam żadnych nawet zarysów do tego o bym chciała kiedyś robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×