Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkhsdfilsdfhdg

operacja na raty, prosze napiszcie

Polecane posty

Gość jkhsdfilsdfhdg

Witam, mam zamiar w najblizszym czasie zrobic sobie calkowita korekte nosa. Niestety nie mam pieniedzy by z gory zaplacic za operację. Slyszalam ze mozna z operowac sie na raty ?? jak tak to u kogo i gdzie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Hej ;) Można na raty, można ;) Z tago co wiem to bardzo dobry w noskach i innych op plastycznych jest Dr Skupin (ja będę miała u Niego całkowitą korektę noska za 5500zł)-u Niego właśnie można płacić w ratach :-) Wejdź na forum www.beautywpolsce.com tam znajdziesz dużo przydatnych informacji o operacjach plastycznych i o Dr Skupinie ;) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Ps. Dr Skupin ma swą " siedzibę " w Poznaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Ps" a to jeszcze strona Dr www.skupin.pl , a www.beautywpolsce.com tam trzeba wejść na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata55-55
Tak samo można wziąśc kredyt w banku, wg mnie nie ma róznicy czy bierzesz go od Dr czy z banku, zasady sa takie same, z tym ze w banku moga odmówic na podstawie zarobków, ale mysle że do 10 tys nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
wiem ze z banku mozna ale ja nie mam zalozonego konta w banku i nie chcialabym zakladac jak narazie, wiec wolalabym na raty u jakiegos doktora ;) dzieki za odpowiedzi, jak beda jeszcze jakies opinie to dawac znac:D w wakacje mam nadzieje pojechac i ustalic termin ;) nie moge sie doczekac zrobionego noska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglorzata55-55
Nie śądze żeby udzielenie kredytu bylo równoznaczne z kontem. sa różne banki np. sląski który napewno ma ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
tyle tego wszystkiego ze ciezko sie polapac, no noc narazie lece, zajrze tu potem :) czytalam wiele dobrych opini o Skupinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Bo Skupin to jeden z najlepszych hchirurgów plastyków :-) Na forum www.beautywpolsce.com właśnie dwie dziewczyny wróciły z op noska u Skupina i są zadowolone i szykują się następne :-) Ja nowy nosek będę miała 8 maja :-D i strasznie się cieszę :-) Tobie też życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
wow 8 maja, to juz niedlugo, a chyba pojade do niego za 3 miesiace na konsultacje, aha mam jeszcze jedno pyt. ile kosztuje u niego wizyta/konsultacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
p.s mam nadzieje ze bedziesz miala taki nosek o jakim marzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy nochal
Ja na konsultacji nie byłam, mieszkam 190 km od Poznania. Wysłałam swoje zdjęcia Dr mailem. A konsultacja kosztuje chyba 70zł. Ten 8 maj to wcale nie tak blisko....dla mnie to jeszcze tak dłuuuuuuuuugoooooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
to mozna w ten sposob ze wysylasz zdj emailem i cie umawia ?? a jakie trzeba porobic badania ?? czy mam isc do zwyklego lekarza i poprosic by skierowal mnie na te badania ?? Ja tez mieszkam daleko od Poznania. I dr na podstawie tylko zdj potrafil ocenic ile wyniesie ciebie operacja?? zazdroszcze ci ze bedziesz miala juz operacje. Aha a ty placisz na raty za operacje czy z gory ?? Pozdrawiam zobaczysz szybko minie ci i bedziesz miala cudny nosek:D zazdroszcze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
hmm zastanawiam sie jeszcze nad stepniewskim, wiele osob jest zadowolonych z noskow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nochal
Sam dr mówi, że najlepiej byłoby przyjechać na konsultację, a korespondencji mailowej nie uważa się za konsultację. Robisz zdjęcia z profilu, pólprofilu i z przodu, musi być widać całą twarz, aparat powinien być na wysokości połowy głowy, a zdjęcia robione z odległości ok1,5 m , ale ja robiłam z blizszej. Dr oglądnie i bedzie wiedział co można zrobić-wiadomo, że to nie tak jak na konsultacji, ale już co nie co wiesz :-) Ja też zastanawiałam się jeszcze nad Stępniewskim i Bieleckim. Do wszystkich wysłałam maile, ale tylko Dr Skupin, odpisał mi w w zadowalający dla mnie sposób, pisał bezbłednie, na wszystkie moje pytania odpisywał. U Bieleckiego odpisała mi jakaś Pani, ciężko mi było sie rozczytać, a u Stępniewskiego, odpisał Jego syn, a podpis był ojca (tzn Dr). Op u Stępniewskiego kosztuje 4000zl, ale nie ma możliwości rat. Mi najbardziej odpowiada Dr Skupin :-) Możesz wysłać maile do wszystkich, to nic nie kosztuje, a sama się przekonasz, który jest lepszy:-) mail do Dr Skupina to info@skupin.pl A co do badań: Ja byłam u lekarza rodzinnego i poprosiłam o skierowanie na morfologię i ob-te miałam za darmo, za resztę płaciłam, nie chciałam mówić po co mi te badania, bo po co mają wszyscy wiedzieć, dlatego powiedziałam Pani Dr, że chce wiedzieć czy wszystko ze mną w porządku :D A badania, które musisz zrobić do op to : - morfologia -ob -grupa krwi -elektrolity w surowicy krwi Na, K, Ca, Mg, Cl -czas krwawienia i krzepnięcia: INR, APTT i wskaźnik potrombinowy -poziom glukozy (na czczo) EKG z opisem Za EKG zapłaciłam 15 zł, grupa krwi 25 zł, a reszta po ok 8 zł Dalej polecam: www.beautywpolsce.com - forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
aha dzieki wielkie za odpowiedz :) a widzisz u mnie ciezko u lekarza ze skierowaniami na badania , nawet moja mama ktora jest chora ma z tym problemy wiec ja bede musiala powiedziec na co mi to ...ech... ja jestem za Skupinem i Stepniewskim. Ponoc Skupin byl uczniem Stepniewskiego ale nie wiem na ile to prawda.. jak uda wziasc mi sie kredtyt gotowkowy to wybiore Stepniewskiego bo taniej, a jak nie uda sie to Skupina tylko bede musiala uzbierac 20 % wpisowego pieniedzy a reszta na raty...w kwietniu ide do bankow i dowiem sie jak z tym kredytem i juz bede wszystko wiedziala :) msm nadzieje ze wszystko sie uda... :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
aha a ta strona ktora polecasz juz ja przegladalam, jest naprawde super codziennie cos nowego czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nochal
Wiem, że jest super, bo sama uczestniczę w dyskusjach na tamtym forum :-) A co do tego skierowania, to mogłabyś zrobic prywatnie te wyniki...wszystkie badania to koszt ok 100zł. A i zapomniałabym trzeba się zaszczepić przeciw żółtaczce. Pierwsze szczepienie, po 30 dniach drugie, 14 dni po drugim szczepieniu zabieg. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
:))) po pierwszym lece po bankach w moim miescie i pytam sie o kredyt :))))) nie moge sie doczekac :D to musi byc wspaniale uczucie zobaczyc nowy nosek na swojej twarzy , napewno lezka w oku by sie zakrecila... jak mowie chcialabym to zrobic dal samej siebie, nawet nikomu nie bede o tym mowila. Jedynie chlopakowi powiedzialam :)) a jak juz bede wiedziala czy dostane kredyt to wtedy bede sie szepic i umawiac na jakis termin juhuuuu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
a co trzeba zrobic by miec dostep to zamknietej galerii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży nochal
Musisz wysłac swoje zdjęcia, tą część, którą chcesz zoperować , do osoby opiekującej sie działem. Poszukaj na beauty, tam na pewno wszystko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska49
Dziewczynki! To wy płacicie za konsultacje?! Ja robilam sobie nosek u dr Bieleckiego 27 lutego i jestem bardzo zadowolona. Nie płaci sie u niego ani za konsultacje ani za wizyty kontrolne. Za calkowita korekte zaplacilam 4500. Opieka w klinice super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsdfilsdfhdg
tylko tyle placilas?? wow nie spodziewalam sie, myslalam ze u niego o wiele drozej :) poczytam troche o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaHobbi
Wiem, że w poznańskim Certusie robią jakieś zabiegi na raty. Nie wiem dokładnie czego dotyczą bo widziałam kiedyś tylko w necie taki plakat, ale wiem, że mają też medycynę estetyczną. Z opinii wiem, że to dość tania i dobra placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteks
Proszę tutaj - https://www.tourmedica.pl/leczenie-na-raty/ To wszystko jest do załatwienia, nawet nie mając środków na zapłatę. To poważna sprawa, nie ma co czekać i faktycznie w takich przypadkach po prostu lepiej zaciągnąć kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×