Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Satyna

Dylemat - proszę, doradźcie!

Polecane posty

Gość Zielona Satyna

Witam, otóż mam taki problem: marzy mi się plisowana spódnica z satyny w kolorze szmaragdowej zieleni, tak lekko za kolano - no po prostu w tym momencie jest to moje ubraniowe marzenie. Jest jednak jeden szkopuł: czy taką spódnicę wykonaną z TAKIEJ tkaniny wypada nosić na codzień? O ile wiem, z satyny wykonuje się głównie suknie wieczorowe, stąd moje pytanie. Proszę, doradźcie, czy noszenie na codzień połyskliwej, satynowej spódnicy w tak nasyconym kolorze nie będzie po prostu nie na miejscu. Serdecznie dziękuję każdej osobie, która zechce mi odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muehehe
wyłącznie z pasującym do tego satynowym czepkiem :D a nie możesz zrezygnować z satyny i uszyć spódnicy w tym kolorze ale z mniej połyskliwego materiału? na co dzień faktycznie za strojna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Satyna
Z chęcią uszyłabym z innego materiału - ależ bardzo chętnie, ale w ogóle nie znam się na takich materiałach. Szukam właśnie jakiejś lekkiej, wiosennej tkaniny, ale samemu trudno, szczególnie jak się w ogóle nie ma gustu :P Najlepsza byłaby tkanina właśnie lekko błyszcząca, ale nie tak błyszcząca jak satyna, bo to właśnie chyba już lekkie przegięcie, szczególnie, że nie jestem gwiazdą filmową tylko szarym człowiekiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalala
Eee, satynka jest w porzadku. Jelsi do tego nie zalozysz gorsetu i szpilek na 7 cm obcasie, to nie bedziesz wygladala wieczorow. Kupuj smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Satyna
No właśnie nie zamierzałam absolutnie kombinować z żadnymi dodatkowymi udziwnieniami - spódnica + prosta gładka czarna bluzka + jakieś proste balerinki, ewentualnie sensowne sandały. Szpilki ani podobne cuda nie wchodzą w rachubę ;) Skoro już jedna osoba jest za, warto się zastanowić ;) Czekam na dalsze opinie i ewentualne rady co do rzeczy pasujących do datkiej spódnicy, by uczynić ją kreacją na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Tak to bardzo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wlasnie chcesz polaczyc to z \"normalna\":P:P reszta czyli wlasnie gladka bluzeczka prostym sweterkiem to ja jestem jak najbardziej za:) satyna bardzo modna w tym sezonie do tego zielen taskze bardzo modny kolor:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×