Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

rodzac dziecko w wieku 18-natu lat??? hmmm.... a ty masz 17-nascie i juz o tych sprawach myslisz??? to ktos cie moze nazwac puszczalskim..uwazaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huehue to sobie pogadaliscie :P PS Natan juz nie jest prawiczkiem bo sobie walil konia :P huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i natan zepsuł wszystko,gdzie jesteście????????????????????:((((:((((:(((:(((:(((:(((::(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się poprzyglądam. hardXxX to,że jestes wszechobecny,to już zauważyłam.....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wcześniej odpowiedzieć sorki;)ja jestem z facetem młodszym ode mnie parę ładnych latek i kocham go bardzo,on mnie też ale........................czasami myślę co będzie za np.10 lat?jakby to był tylko chwilowy romans to nie byłoby sprawy.Jestem pewna że co drugi facet po 20-tce marzy o starszej kochance,to jasne jak słońce.Tylko nie każdy się do tego przyznaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądx zlośliwy,jadę z mężem i wogóle cieszę się ,ze jade,bo w tym kraju nic dobrego już nie będzie.:(((odwlekałam tą decyzję 2 lata,ale juz wiem ,co mam robić...:))) prowokator won stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejak
"JĘDRZEJ POGORZELSKI Z VB Z SP6 Słupsk TO SZMATA!!!! (umiesccie to wszedzie, gdzie możecie)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
provokator VAFANCULO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jesem pijana to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×