Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

czytuje Was w wolnych chwilach drogie panie :) moje zdanie jest takie.....jeśli nie spróbujecie i nie ulegniecie pokusie.....będziecie żałować do końca życia... jesli ulegniecie...też będziecie żałować.....że trwało to tylko chwilę :) może lepiej żałować że coś się zrobiło :P.....niż żałować że sie nie zrobiło? :P wybór należy do Was ...drogie panie ;) jeszcze małe pytanie....czy Wasi mężowie też by mieli taki dylemat...gdyby przypadkowo znaleźli sie w Waszej sytuacji.......jak sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontynuując,...chyba dlatego,że on nie mial ,to ja wogóle wplątalam się w to wszystko.Troszkę moja ciekawosć mnie zgubiła ,bo na początku troszkę kusiłam i zachęcalam...... Jestem z mężem,kocham go,żeby nie bylo wątpliwosci.Ranka się goi,powolutku znów zaczynam mu ufać,ale,żeby nie było nieporozumień,nie szukam zemsty,nie chcę odbić piłeczki. Ten chłopiec fascynuje mnie swoją młodością ,świezością i troszkę innym spojrzeniem na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradził,zdradził i to z taką malolatą,że się wstydzę powiedzieć fujjjjjj precz zle myśli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zbity pies.Ja mu kazałam spadać do malolaty,ale on się chyba bardzo przestraszył. Dziwna ta kobieca intuicja,ale wszystko wyczułam,pytałam go.....glupio....czy ma kogoś...ależ nie kochanie,no co ty?ale byl nieobecny,myślalam,że to moze kłopoty w pracy....a później ....czytalam sobie kodeks drogowy :)))))) i znalazlam jej zdjęcie i list(glupek,przecież są maile)Zapytalam go od razu ,co jest grane? i tak to....wybaczylam ,bo go kocham(NIE ZAPOMNIALAM JEDNAK) mALOLATA (ZWANA PRZEZE MNIE PIESZCZOTLIWIE KURWISZONEM)WPADLA Z JAKIMŚ MLODYM IMBECYLEM,KTÓRY JĄ LEJE.DOBRZE JEJ TAK,JEDNAK JEST SPRAWIEDLIWOŚC NA TYM ŚWIECIE:) PODŁA JESTEM?WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak to musi boleć.... ja jestem chytrus i zazdrosnica jak to mowie...chybabym takiej oczy wydrapała..na szczescie nic takiego mnie nie spotkało chyba ze w błogiej nieswiadomosci żyje..ale mysle ze jednak bym cos zauwazyla..i dlatego tez czuje sie nie w porzadku wobec meza...a jesli by do czegos doszlo to chyba bym mu powiedziala,nie wiem czy potrafilabym z tym zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie zdradzilas meza w akcie zemsty ...ale na pewno duzo latwiej Ci bylo jak wiedzialas ze on zrobil to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez was podgladam ;) kusicielka a duzo mlodsza byla napisz w jakim wieku ladna ?? :> ciekawe jak ja zarwal :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 ?? tez sie tam wybieram :D kusicielka moze jak wyjedziesz bedzie Ci latwiej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777.7
tak czy tak kusicielka przegrałas z nią żeby jeszcze była jakoś szczególnie piekna ale jak twój facet poleciał na \"strusia kupe\" to naprade żal mi cie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×