Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko wam powiem

1 kwietnia - Prima aprilis!!!

Polecane posty

wielkimi krokami zbliza sie PRIMA APRILIS!!! macie pomysl na dobry zart ??? a moze ktos wam kiedys taki zrobi l??? tylko nie wymyslajcie takiego jak moj dziadek - umarl 1 kwietnia ,i nam wcale nie bylo do smiechu...(to bylo juz bardzo dawno...) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu też jest kultura
szacunek dla Dziadka za super dowcip :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos umierania.... w Bydgoszczy jeszcze w latach \'90, pewien reporter, dzisiaj już naprawdę nieżyjący, znany z dość kontrowersyjnych zachowań ;) niejaki Lech Lutogniewski, zorganizował na 1 kwietnia swój własny pogrzeb (mocny numer) :classic_cool: W gazetach nekrologi, informacje w regionalnej tv, na cmentarz zjechała rodzina, znajomi, redakcja z gazety i radia w których pracował itd. Wszyscy zalani łzami ;) idą z trumną do wykopanego już grobu, a tu otwiera się trumna i w białym garniturze wychodzi z niej... całkiem żywy... Lechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,ale ciagle mnie trzyma-co prawda goraczka juz minela ale gardlo i uporczywy kaszel nie daja za wygrane:o Licze ,ze do niedzieli wyzdrowieje:-)))) A co jest powodem Twojego wysmienitego nastroju-jesli moge zapytac?:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemilka
akurat na koniec kwietnia wypadal mi porod, a ze mialam ciagle problemy i bylam czestym gosciem w szpitalu, moj maz zadzwonil do mojej mamy (pierwszy raz miala zostac babcia) i mowi jej ze A juz rodzi (chcial zobaczyc jej reakcje i na koniec dodac prima aprilis) a moja mama trzasnela sluchawka i w te pedy poleciala do szpitala, moj maz zadzwnil ponownie, ale nie bylo jej juz w domu, dobrze ze miala ze soba komorke :-P ja nie moglam ze smiechu sie powstrzymac, nie wiem jak moja mama... do tego jak juz urodzilam (kazdy wiedzial od 15 tyg ze bedzie syn) moj maz wszystkim mowil ze urodzila sie corka :-P ps w sumie urodzilam i tak na pcozatku kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kwietnia to smutny dla mnie dzien-wiec zartow nie robie ,ale raz zrobilam moim wscipskim sasiadom kawal-dalam ogloszenie do gazety,ze maja cos fajnego do sprzedania(to byl okres swiat wielkanocnych)goscie podobno dzwonili 24/h,a bidny sasiad od telefonu nie mogl sie oderwac:D,ale mialam ubaw-to tylko raz mi sie zdarzylo;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-to zostaje mi tylko pogratulowac:-)))) mam nadzieje,ze i u mnie sloneczko zaswieci:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
asiulka mialas/masz angine ropna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
ja wlasnie przehodze.. goraczka minela, antybiotyk rano skonczylam, a kaszel jak tkwi w oskrzelach tak tkwi... nie chce powitac wiosny.. a w poniedz. do pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko wspolczuc Tobie pozostaje🌼 Anginy ropnej to chyba nie mam,bo zadnego nalotu na migdalach i na gardleto nie mam,ale kto go tam wie-mnie juz kilka dni tak meczy i konca nie widac:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
przypalilam ziemniiaki przez kompa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
a tak chcialabym byc w takim miejscu... z jakas mila osoba plci przeciwnej rzecz jasna... :( http://www.mielno.pl/window_kamera.php p.s. wybaczcie, nie umiem wklejac linkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×