Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko wam powiem

1 kwietnia - Prima aprilis!!!

Polecane posty

Wielbicielu milo z Twojej strony,abyc nie czul sie wykorzystany,ja przyniose ciacho:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
ja tez jakies powinnam przyniesc, bo obiecalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
ano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujjjjjjjjjjcie
milo bylo, ale ja spadam... mam kiepski monitor i boli mne glowa... a w ogole powinnam odpoczywac... w koncu chora jestem ;p pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
na suchy kaszel - Husteel lek homeopatyczny firmy Heel na mokry- Tartephedrel N- jak wyżej angina Belladonna Homaccord- jak wyżej Ja sie tym leczę i skutkuje, a nie truję organizmu. Pozdrawiam. Dużo zdrowia chorującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu bylo by bardzo milo,ale Ty zawsze jak zostajemy juz sami znikasz:-((((chyba Cie odstraszam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka-sliczne dzieki,ale tu gdzie obecnie jestem chyba takich specyfikow nie dostane,ale dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 kwietnia urodziłam bliźniaki a sąsiadka nie uwierzyła mężowi bo myślała,że to żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie przypadek:o Szkoda,a ja Cie tak lubie:-((( Pozdrawiam i milego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam imieniny----> wczasie przyjęcia imieninowego zamiast alkocholu do butelek nalałam wody, ale była konsternacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu,nie jestem na kafe tak dlugo jak Ty,ale troche juz poznalam tu ludzi milych i mniej milych,z Toba juz kiedys rozmawialam,ale z innego nika,i szczerze mowiac wydawes mi sie najbardziej sympatyczny-oczywiscie moge sie mylic,ale nie sadze:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze nie bedziesz pamietal,bo wszyscy odbierali mnie (po niku)jako facet.:p Podpowiem tyle,ze to marka autka(starego):-))),a dokladniej jego model. Tyle moge Ci powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 kwitnia
Wiecie,myśle,ze 1 kwietnia umarł J P II tylko bali sie podac to do wiadomosci,bo jakby mogło byc,ze papiez w taka date umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
powywieszać ogłoszenia, ze nie będzie wody? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×