Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn rowerek kupowałam przez internet. Myślałam że jeszcze za wcześnie na taki wymysł, ale Oliwka siedzi w nim super. Bardzo często chodzimy z nim na spacerki jestem strasznie zadowolona z tego zakupu. Może mąż mnie na jakąś chińszczyznę zaprosi. Ugotowałam tylko zupkę Oliwce, ale nie chce jeść. Ale wstrętna pogoda a na sobotę zapowiadają 34 stopnie ciekawe jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> aleś mi smaka narobiła tą chińszczyzną.. :D.. a ja na diecie.. niby :) daj linka do tego rowerku :) Kika>> a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn na allegro jest pełno. Jakie tylko chcesz, nie wiem jakie ci się podobają. Poszperaj :) No właśnie Kika gdzie cię wessło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Moniczka: Oliwka śliczniutka. Zdjecia ma super. O i macie takie same łóżeczko jak my. Pomysł z kółkiem w wannie bardzo dobry. A i rowerek tez . Ja zastanawiam sie nad czymś takim dla Natalki http://www.allegro.pl/item201129597_nowy_chicco_samochodzik_jezdzik_4_w_1_jaka_cena.html Donn: Pogoda do kitu. Chyba w tym tygodniu nie ma szans na spacer. Jutro juz jedziemy na wesele a dzis chyba bedzie cały czas lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> weź mnie na to wesele :P... a ten jeździk fajny.. ale bardziej po domu bo nasze chodniki to nie wiem czy by przeżył... a ja bym chciała na spacer z tym wychodzić... i chyb rowerek lepszy... ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie 🖐️ Kika ja też chętnie załapę się z tobą na to weselicho. A gdzie wyjeżdżacie? Daleko? Ten samochodzich jeżdzik superowy ale myśle podobnie jak Donnnie na nasze chodniki. No chyba ze po ulicy bedziesz jeździła albo po domu. Ale to Twój wybór. A co dzisiaj robicie ja znowu podobnie jak i wczoraj siedzę z Oliwką w domu. Chciałabym iść do pracy, nawet na popołudnia lub wieczory na pół etatu ale w życiu takiej pracy nie znajdę. Uciekam na śniadanko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: Jedziemy na wesele do Brzeska niewiem czy Ci to coś mówi ale to jest w strone Tarnowa. Narazie nie mam ochoty na to wesele ale mam nadzieje ze bedzie fajnie. Natalia zostanie z moją ciocią 17 km od domu weselnego. Babcia czyli moja mama chce zeby została z nią tydzień na wsi. Mnie trudno sie z nią rozstać i niewiem co zrobie. Ty chcesz isc do pracy a ja to chętnie bym sie z tobą zamieniła i posiedziała troche z małą. Ja pracuje od grudnia i chętnie bym sobie zrobiła przewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN: Prałam ale nie pamiętam czy w pralce. Sądze ze powinnien przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też prałam ale nie w pralce.. a teraz mi sie nichce ręcznie.. zobaczymy za chwile czy przeżył.. :) a co do tego wyazdu Natalki to może warto zaryzykować.. i zobaczyć jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn mówiłam że strasznie dużo tych rowerków na allegro. i największy wybór. Ja mam tą truskawkę. Kika wiem gdzie Brzesko :) No i masz ciężki wybór z Natalką. Sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu. Z jednej strony to fajnie by było jakby sobie na wsi posiedziała bo powietrze czyste no a z drugiej bez ciebie. Ale najlepsze jest to że z mama a nie na przyklad z teściową no chyba że masz jakąś superową. Dziewuszki miałyście pisać co dajecie swoim dziewczynką jeść i co z wami nie ociągać sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja narazie gotuje Aurorze tylko zupy.. jarzynowa z mięskiem albo z jajkiem, rosołek, pomidorowa, doprawiam koperkiem, natką pietruszki majerankiem.. a zagęszczam misiowym ogródkiem :D aaa dodaje też ryż i makaron lubella bo on ma mało składników i wydaje mi sie spoko.. dzisiaj zrobiłam takie małe muszelki z sosem .. i wywołały one u mojego dziecka odruch wymiotny... to samo było przy ryżu z sosem i kaszy z sosem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
czesc dziewczyny mam do was pytanko czy ktoras z was rodzila w Rydygierze? prosze o wasze opinie bo nie wiem co wybrac Zeromskiego czy Rydygiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiula>> ja nie rodziłam w żadnym znich ale jeśli bym miała wybierać to napewno Żeromski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
dlaczego tak uwazasz? ja wlasnie mialam tam rodzic tylko ze duzo czytalam teraz na forach ze nie daja znieczulenia i wogole nie jest tak kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to bym wogóle rodziła na ujastku tam przynajmniej możesz sobie znieczulenie dostać kiedy chcesz i o nic nie trzeba sie prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula26: Jezeli moge doradzic to ja wybrałabym Żeromski. Rodziłam tam 4.08.2006. Jakbym miała podjąc jeszcze raz ta decyzje to nie wachałbym sie ani chwili. Niewiem jak jest teraz ale ja miałam znieczulenie i nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
dzieki wielkie :-) ja pierwsze dziecko rodzilam tam i znieczulenie mialam owszem ale opieka zadna bylam zostawiona na pastwe losu co trzy godziny przyszli mnie z badac i tyle zadnej pomocy nic mowie i ujastku ...takze raczej zostane przy Zeromskim ...bo z Rydygierem to nic nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka>> a kiedy rodziłaś na ujastku... bo ja mam całkiem inne doświadczenia... Kika>> wybaw sie na weselichu i chlapnij coś za mnie :P Mooniczka>> co tam dzisiaj porabiacie z Oliwką..?? no i gdzie reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Wybawie sie mam nadzieje i nie omieszkam wypic kielicha za Ciebie :) Własnie koncze karmienie piersią. Natalia nie chce mi już jeść. Karmie co drugi dzień :) A tak przy okazji Dużo zdrówka i uśmiechu dla naszych dzieciątek przeciez dzisiaj ich wielki dzień 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 No pochwalicie sie mamusie co kupiłyście nad zien dziecka swoim pociechą: Myśmy poszaleli a szczególnie tatuś bo kupił Natali szczeniaczka - uczniaczka. No i mała ma radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dla kochanych skarbeczków z okazji Dnia Dziecka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka. Nie miałam 2 dni netu 😭. Stwiardzam że w jakimś stopniu jestem od niego uzależniona. Kika pewnie szaleje na weselichu albo niebawem zacznie. Może jakieś dobre ciasto przywiezie i poczęstuje wirtualnie. moja Oliwka dostała tego szczeniaczka uczaczka od chrzestnej na dzień dziecka. Strasznie go lubi i jak go słyszy to się cieszy do niego. Przesyłam też spóźnione życzonka dla waszych pociech z okazji dnia dziecka. 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Mieliśmy iść dzisiaj na paradę smoków na rynek no ale w taką pogode to pewnie nie pojdziemy. Wekend pewnie u teściów spędzimy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) gdzie to sie podziewacie?? Kika to pewnie na poprawinach :) a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję nazwę jakiegoś dobrego żelu do dziąsełek. Oliwka miała dzisiaj gorączkę. Wychodzi jej górna jedynka i strasznie ją boli. Nawet dotknąć nie pozwala. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kika pewnie się bawi jeszcze. Zazdroszczę jej. Ja tydzien temu byłam we Wrocławiu na imprezie. Prześle wam jutro fotki zarcia. Przepyszne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×