Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Gość gosiula26
drugi chlopak:-) a dokladnie z kad bo ja mam tam duzo znajomych i moj maz tam internet zaklada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula: Ja ma dziewczynke i chciałbym jako drugie mieć chłopaka. Zobaczymy co czas pokaże bo juz powoli zaczynamy myśleć o drugim. Natalia 4 czerwca skończy 10 miesięcy a ja chciałbym aby była nie duża róznica wieku. Ja z osiedla Kalinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
a z jakiej firmy masz internet jak moge zapytac :-_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
a mi to obojetne co bedzie byle by juz bylo po:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula. Bedzie za nim sie obejrzysz. Firmy nie pamiętam bo siostra zakładała i płaci. Wiem ze coś na a....... Sprawdze jak wróce do domu bo teraz jestem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
a to nie przeszkadzam Ci juz...bo ja to siedze w domu wiec mam nudy :-) a dzidzius z kim?? jak Ty w pracy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiula: Sorry ze nie odpisałam ale po 13 ja kończe prace. Natalia za babcią zostaje. donn: zdążyliśmy w ostatniej chwili przed deszczem:) moniczko: Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> jakim deszczem?? u mnie nic nie było :) Moniczka> http://wiadomosci.onet.pl/1541402,11,item.html tu masz link o tych szczepieniach Aurora była 3xszepiona tym Euvax!!! gosik>> a jaki net mężuś zakłada?? ja mam airbites :D hej cukiereczku :D fajnie że dołoczyłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Weekend, wekendem ale ładnie tak zaniedbywac forum :) Donn: Ja mam przez taka samą firme załozony internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
czesc... ja dzis caly czas poza domem ale nogi mi juz wysiadaja :-( a co do tej firmy to nie ta moj maz pracuje w kolornecie :-) a jak u was samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> poczte sobie sprawdź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Dzieki za zdjecia. Super. Dziewczyny! Jak tam po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurora coś temperatury dostała 37,5 ma ... narazie nie dużo.. może to od zębów bo są 2 nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: E to pewnie od zębów. 37,5 to zadna temperatura. Zbija sie jako bedzie 38,5. Szybko jej te ząbki idą. My narazie dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i niezbijam narazie... my 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO 😘 Cały weekend mnie nie było. Mój mąż miał 12 lecie firmy a impreza była organizowana we Wrocławiu. Ale było superowo. Miałam straszne obiekcje czy jechac czy nie ale w ostatniej chwili zdecydowałam że tak i na szczęście nie żałuję swojej decyzji. Witam nowe formuowiczki.🌻 Super że jesteście im więcej tym lepiej. Robi się coraz fajniej. Jeśli chodzi o te szczepionki to mąż był w przychodni i powiedzieli mu, że juz sanepid je kontrolował to nie są te to znaczy nazwa ta sama ale tamte były koreańskie a te nie są. Ale na razie wszystkie są zabezpieczone. Kika i jak Natalka z jedzeniem. U mnie tragedia. W sobotę przez cały dzień wypiła 80 mleka i nic więcej. Za to na szczęście strasznie dużo piję. Uwielbia herbatki HIPP i wszystkie soczki oprócz marchewkowego. Dawałaś Natalce już truskawki bo ona troszkę starsza to może próbowałaś??? Cukiereczek. Mieszkamy niedaleko siebie. Z Krowodrzy na Bronowice jest rzut beretem. Lecę na spacerek bo następne 3 dni podobno ma lać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie po spacerku. Pogoda cudna. Moniczko: Dzisiaj dałam Natali jedną teuskawke taką słodziutką. Smakowało jej że hej. Zobaczymy jaka bedzie reakcja. Dałam tylko taką malutka na próbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ciekawe co z tą truskawką. Może nic jej nie będzie.Myślisz że Oliwka nie jest za mała żeby też dac jej jedną na próbę. My też dzisiaj troszkę pospacerowałyśmy ale dopiero po południu bo straszny upał był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak z samego rana. Moniczka: Chyba nic nie jest po tej truskawce. Przespałą całą noc. Brzuszek ją nie bolał. Nie zauwazyłam zeby była wysypana wiec chyba ok. Oliwia tylko miesiąc jest młodsza wiec mozesz spróbować ale tak nie za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> może nad zalew dzisiaj skoczymy??? nie jest chyba tak gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Widze ze nowe zdjecia masz na bobasach. O nawet na nie których Natalka :) Co do spaceru to dam Ci jeszcze znać. Dzisiaj zalew sobie moze odpuścmy bo ma być burzowo po południu a Tomek w razie czego nie da rady dzisiaj po mnie przyjechać. Moze spacer w Twoim parku. Dawno tam nie byłysmy? Moniczko, Gosiula, Cukiereczke co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
czesc u mnie coraz ciezej bo duszno i wogole takze raczej nie wychodze z domu bo strasznie szybko sie mecze :-( a po za tym to coraz bardziej mysle o porodzie bo to tu mnie cos boli albo cos... juz chcialabym miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Ale upał normalnie żyć się nie chce.Zastanawiam się nad spacerkiem, nie wiem czy nie zdechniemy z Oliwką po drodze. Muszę się pochwalić. Moja Oliwka ma pierwszy kostium kąpielowy. Kostiumik słodki a ja zastanawiam się czy on będzie nam potrzebny :) :) :) Idę wsunąć jakies szybki śniadanko i niedługo do was wracam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika super że po truskawce nic nie jest Natalce. Czy w związku z tym planujesz dać jej więcej. ja Oliwce tez dam jedną, nie dziś bo nie mam w domu świeżych. Dziewczyny nad jaki zalew jeżdzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula: Rozumiem Cię doskonale. . Ja miałam to samo rodziłam w sierpniu na początku a od połowy czerwca temperatura była powyżej 30 stopni. Moniczko: A gdzie kupiłas ten kostium. Pytam bo ja za trzy tygodnie wybieram sie z Natalią nad morze do Jastarni. Moze i ja bym jej taki kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no to niech będzie park może nie padniemy z gorąca... gosiula26 >> ja rodziłam 27.07 upał był że szok :) ale jakoś sie przeżyło... a jeśli tak bardzo boisz sie porodu i wcześniejszy był niefajny.. to może pogadaj z lekarzem o cc.. Mooniczka>> ja dam truskawki Aurorze jak już nasze niepryskane urosną.. :D a zalew to na Zesławicach chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika : Kostium Oliwka dostała od chrzestnej ale ona kupiła go w cherookie. Ale pełno jest wszędzie. Zazdroszczę wyjazdu. Ja niestety w Krakowie. Nie wiem gdzie ten zalew jest. Muszę wyszperać mape jakąś. Donn chyba masz racje z tymi niepryskanymi truskawkami. Tez poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> masz tu fajną mape :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×