Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Mooniczka>> wydaje mi sie że pomaga.. ale jest jeszcze jakiś DENTINOX podobno też dobry tylko droższy... Kika go chyba ma to ci powie.. mi sie wydaje że one wszystkie takie same... a jakby oliwke bardzo bolało... to może viburkol albo nurofen.... Kika>> jesteś już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nocka jakoś minęła. Kupiłam calgel i zobaczymy. Posmarowałam rano na razie jest niespokojna ale nie płacze więc może nie boli tak bardzo. Normalnie nie mogę patrzeć jak Oliwka cierpi. Ile stopni odejmuje sie od temperatury mierzonej pod pachą? Kika pewnie odsypia a może jeszcze nie wróciła. Donn idziesz dziś na spacerek, ja nie wiem czy z gorączką można chodzić po dworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> pod pachą to chyba nic sie nie odejmuje?? a ile Oliwka ma tej temperatuty... a próbowałaś ten viburkol albo nurofen?? jak ma nieduża to możesz iść ... dla niej to nawet lepiej ochłodzi sie przewietrzy... ja sie chyba wybiore bo moje dziecko w domu to szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Oliś ma 38,3 to chyba dużo. Mnie sie wydaje ze się odejmuje a najlepiej jest mierzyć w pupie. Dałam jej syropek przeciwgorączkowy i usnęła. Viburcol to może na noc dam żeby spokojniejsza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak tyle ma to niewychodz a zbija sie jak jest 38,5.. w pupie sie odejmuje 5 kresek a pod pachą to raczej nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Mam troche duzo pracy dzisiaj. Odrobie sie i napisze jak było. Moniczka: Natalia miała to samo. Jak jej wychodziły ząbki to odrazu gorączka była. Ja mierzyłam zawsze w pupie i odejmowałam 5 kresek. Pod pachą raczej sie nie odejmuje. Zbijałam gorączke jak była 38,5- nurofenem. Na ząbki smarowałam dentinox żel. Bardzo dobry jak tylko posmarowałam to Natalia przestawała płakać. Na pole to ja raczej bym na twoim miejscu nie wychodziła bo jeszcze sie przeziębi i moze być gorzej. Najlepiej niech odeśpi. A i musisz podawać jej dużo picia. Jakby jej wyskoczyła jeszcze większa gorączka to zrób jej kąpiel o 3 kreski chłodniejszą wode niż ma gorączke. Pomaga. Ja jeszcze kładałam na łóżeczko mokrą pieluszke. Jak masz jakieś pytania to pytaj bo Natalia miała gorączke ponad 39 stopni i ja juz jestem doświadczona w tych sprawach :):):) Donn: A za Twoje zdrowie to wypiłam nawet kilka razy :) :) :) A i potańczyłam za wszystkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no myśle że kilka... super że sie wybawiłaś.... może jakiś spacer.. znowu musze po tabletki iść a nie mam recepty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba :D to co idziesz ze mną :D ??? może być dzisiaj albo jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika dzięki za wyczerpującą odpowiedź. To nasza pierwsza gorączka więc jesteśmy mało doświadczone ale dobrze że wiemy że ty jesteś doświadczona. dziewczyny a macie gg? Może się wymienimy numerami? Co wy na to? Kika opowiadaj jak na tym weselichu było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: Oczywiscie za Ciebie też a jakże by inaczej :) GG chętnie sie z Tobą wymienie. W tym tygodniu nie mam chwilowo internetu w domu bo był na siostre a ona sie wyprowadziła i musze teraz podłączyć swój komputer i niewiem kiedy mi to zrobią. Jak Donn poda Ci swój to moze poda i mój, a jak nie to ja Ci podam jak tylko bede miał dostęp. W pracy niemam gg :( Bo nam nie wolno. Donn: Dzisiaj nie dam rady bo idziemy z zaległym prezentem do chrześnicy na dzień dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9228614 to mój :) O jeny usnęła. Wreszcie. kika w wolnej chwili zrób zdjęcie tej kiecuszki z Plazy i wrzuć na skrzynkę. Muszę pokupować coś Oliwce bo wyrasta ze wszystkiego powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg Kiki 4732413 Kika>> ale jutro to już napewno musi być :D to co umawiamy sie na jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciężko było znaleźć mi ten topik. Moja córunia spi i zapewne już będzie się budzić. Drugi brzdąc bawi się koło mnie i nudzi mnie o basen.Pewnie mu ulegnę i w końcu pójdziemy. Byłyście może w Aqua Parku w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka ja nie byłam w Aqua parku. Słyszałam wiele złych opini na jego temat właśnie pod katem dzieci bo zastanawiałam sie czy z Oliwką tam nie chodzić. Strasznie bym chciała żeby umiała pływać a widzę ze strasznie lubi wodę. Ja nie umiem i boję sie wody. chcę żeby ona nie była kaleką pod tym względem. Dziewczyny a przebijałyście może uszka waszym córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka: Ja byłam ale bez Natali. Ale Doris chodzi z swoją Alą i jest chyba zadowolona. Moniczka: Wyśle jak tylko zrobie zdjecie. Ja zastanawiałam sie nad przebiciem ale narazie sie wstrzymam. Poczekam jak Natalia bedzie większa. Choć podobno lepiej jest przebic jak mała jest mniejsza. Donn: Postaram sie jutro. Dam Ci jeszcze znac. Mam tylko nadziej że nie bedzie lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) A co dokładnie słyszałaś ? Ja przemywam czasem lekko zwilżonym wacikiem ale tylko z wierzchu.Za to dokładnie myję za uszkiem bo tam najwięcej brudziku się gromadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia słyszałam ze nie do końca czysto i higienicznie jest. Wieczorami i nocami kąpią się różne osoby. Ale to moga być złe informacje. Kika mówi ze fajnie więc pewnie tak jest. Najlepiej sama spróbuj jak nie bedziesz zadowolona to możesz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza. mamy brać nurofen i chyba sie poprawiło troszkę po nim. Ale dzisiejszy dzień mnie wykończył. Normalnie padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mooniczka>> bo ten nurofen to i przeciwgorączkowy i przeciwbólowy :D.. to napewno Oliwi lepiej po nim.. :) a jak noc mineła?? Kika>> tabletki już kupiłam :) to jak z tym spacerem dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale wstrętna pogoda. U nas nocka w miarę znośna.Oliwka nie chce jeść bidulka i ciągle ma gorączkę. Byłam wczoraj w Biedronce bo był NAN na promocji i kupiłam kilka tanich rzeczy Małej miedzy innymi nocnik za 6 zł. Teraz sobie siedzę jem tosty na śniadanko do tego herbatka z cytrynką uwielbiam. Kika uważaj co by się nie przepracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: U nas utrzymywała sie 3 dni. donn: Nie dam rady isc na spacer. Zapomniałam że dzis mi stukło 29 latek i w domu dopominają sie o impreze, wiec po pracy musze biegiem isc po zakupy. Jakiegoś totrta musze kupić. Oj jaka ja juz stara jestem. Załamka normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> i dopiero sie przyznajesz...!!!! wszystkiego najlepszego... zdrówka zdrówka zdrówka i dużo miłości i radości no i kasy :P też sie przyda 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kiedy pijemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Kiedy tylko chcesz. Sama zapomniałam dopiero Tomek mi przypomniał. Dziekuje za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×